نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به احتمال زیاد دو میزبانی پیش‌رو داریم یکی انتخابی جام ملت‌های فوتسال آسیا است / ترابیان

به احتمال زیاد دو میزبانی پیش‌رو داریم یکی انتخابی جام ملت‌های فوتسال آسیا است / ترابیان

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیر فنی کمیته فوتسال گفت:به احتمال زیاد دو میزبانی پیش‌رو داریم یکی انتخابی جام ملت‌های آسیا است

به احتمال زیاد دو میزبانی پیش‌رو داریم یکی انتخابی جام ملت‌های فوتسال آسیا است / ترابیان

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیر فنی کمیته فوتسال گفت:به احتمال زیاد دو میزبانی پیش رو داریم یکی انتخابی جام ملت های آسیا است

عبارات مهم : مسابقه – فوتسال
به گزارش وبسایت نود ، عباس ترابیان در مورد آخرین اوضاع تیم ملی گفت: ما امروز هم طبق روال هر لحظه یک جلسه مشاوره ای با حضور کفاشیان نایب مدیر فدراسیون فوتبال، سلیمانی کمیته فوتسال و سرمربیان تیم ملی ناظم الشریعه و علی صانعی برگزار شد. در این جلسه در مورد هماهنگی های لیگ و همچنین تیم های ملی و عدم تناقض این دو مورد به بحث و بررسی گذاشته شد.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه لیگ امسال ما فشرده است و ما باید لیگ را با نظم خاصی برگزار کنیم که با برنامه های تیم ملی تداخل نداشته باشد که خوشبختانه در این جلسه به تفاهم رسیدیم.

مدیر فنی کمیته فوتسال همچنین گفت: ما سه مناسبت بزرگ در پیش داریم اول اینکه مسابقه های داخل سالن ترکمنستان و همچنین مسابقه های مقدماتی جام ملت های آسیا و خود مسابقه های جام ملت ها است.

ترابیان گفت: ما در بحث این سه مناسبت به احتمال زیاد دو میزبانی پیش رو داریم یکی انتخابی جام ملت های آسیا است که این مسابقه های از پنج منطقه آسیا درخواست میزبانی دارد و در حال حاضر این میزبانی قرار است به کشور عزیزمان ایران واگذار شود و ما صحبت هایی با یکی از کلوب های استان ها داشتیم و قرار است تا فردا خبر نهایی و اعلام میزبانی را به ما بدهند ولی هنوز این عنوان به طور کل قطعی نیست و بحث دیگر میزبانی خود بازی های جام ملت ها است که ما هم درخواست خود را به AFC ارائه نمودیم و مکاتباتی داشتیم.

 

 

به احتمال زیاد دو میزبانی پیش‌رو داریم یکی انتخابی جام ملت‌های فوتسال آسیا است / ترابیان

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: مسابقه | فوتسال | برنامه | ایران | داخلی | عباس ترابیان |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو