امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم + نجات معجزه آسای کودک گمشده در جنگل بعد از ۴ روز

فیلم + نجات معجزه آسای کودک گمشده در جنگل بعد از ۴ روز

در این خبر ماجرای گم شدن یک کودک در جنگل و نجات معجزه آسای او را بعد از ۴ روز مشاهده خواهید کرد.

فیلم + نجات معجزه آسای کودک گمشده در جنگل بعد از 4 روز

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان، یک پسر فرزند ۴ ساله روسی به نام دیما پسکو که با والدینش جهت تفریح به جنگل رفته بود،خیلی اتفاقی زمانی که به دنبال جمع آوری چوب جهت روشن کردن آتش بود پدر و مادرش را گم کرد.
دیما بعد از گم شدن به نقطه ای خطرناک از جنگل رسید، جای خطرناکی که محل زندگی حیوانات درنده بود. خانواده او به محض اطلاع از گم شدن پسرشان سریعا به گروه امداد اطلاع دادند و یک تیم ۵۰۰ نفره که به غیر از کادر امداد مشمول بر دوستان و آشنایان خانواده پسکو بود راهی جستجو جهت پیدا کردن کودک شدند.
۴ روز گذشت و درست زمانی والدین دیما به همراه تیم جستجوگر به مرز نا امیدی رسیده بودند در کمال تعجب دیما را سست و بی انرژی پشت یک درخت پیدا کردند، در حالی که آنها با دیدن او در نگاه اول گمان کردند که جانش را از دست داده است.
او در تمام این ۴ روز پشت این درخت پنهان و با استفاده از برگهای درختان و آبی که در گودال نزدیک او جمع شده است بود گرسنگی و تشنگی اش را بر طرف کرده بود ولی بدن وی به شدت بر اثر گزش حشرات گوناگون و آلوده قرمز شده است بود.
به هر حال همینکه از دست حیوانات درنده مانند خرسها و گرگها جان سالم به در برده بود جای خوشحالی جهت خانواده اش داشت و والدینش مدام خدا را شکر می کردند.
گفتنی هست؛ در حال حاضر دیما از وضعیتی نسبتا خوب و پایدار برخوردار است ولی به خاطر شوکی که از وحشت در دل تاریکی جنگل به او وارد شده است فعلا به طور عادی و کامل قادر به تکلم نیست.

کد ویدیو

دانلود فیلم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خانواده | حیوانات | دانلود | حشرات | درختان | کودکان | روسیه | گم شدن

فیلم + نجات معجزه آسای کودک گمشده در جنگل بعد از ۴ روز

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو