گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » امکان درمان ریزش مو با طب سوزنی

امکان درمان ریزش مو با طب سوزنی

همه ی ما به دنبال روش هایی جهت جلوگیری از ریزش مو بوده ایم و شاید تا

امکان درمان ریزش مو با طب سوزنی

همه ی ما به دنبال روش هایی جهت جلوگیری از ریزش مو بوده ایم و شاید تا به حال با این عنوان برخورد کرده ایم که طب سوزنی می تواند در درمان ریزش مو نقش آفرین باشد. ولی آیا براستی این امکان وجود دارد که ریزش مو با کمک طب سوزنی درمان گردد؟ با دکتر سلام همراه باشید.

طب سوزنی می تواند ریزش مو را درمان کند. همانطور که می دانید طب سوزنی قادر است جریان خون به پوست سر را جنبش نماید. همین امر باعث می شود فولیکول های مو تغذیه شوند.

امکان درمان ریزش مو با طب سوزنی

طب سوزنی می تواند ریزش مو را درمان کند. همانطور که می دانید طب سوزنی قادر است جریان خون به پوست سر را جنبش نماید. همین امر باعث می شود فولیکول های مو تغذیه شوند.

طب سوزنی چگونه کار می کند؟

طب سوزنی در برگیرنده استفاده از سوزن های ریز و نازکی است که در قسمت های متفاوت بدن فرو می رود. نظریه مهم در مورد طب سوزنی در برگیرنده مفهومی است که بیان می کند زندگی انرژی را به کل بدن می فرستد و به ما اجازه می دهد صحبت کنیم، حرکت نماییم، غذا بخوریم و نفس بکشیم. زمانی که این انرژی ناکافی باشد، مسدود گردد یا دچار عدم تعادل در بدن شود، بیماری رخ خواهد داد. طب سوزنی نیز این شرایط را جنبش می کند و باعث می شود خون به کل بدن برسد. در چنین شرایطی بدن عملکرد بهینه خود را باز می یابد.

طب سوزنی و رشد موها:

طبق گفته های پزشکان چینی، کیفیت موها به مقدار انرژی بدن، خون و انرژی کلیه ها در بدن بستگی دارد. کلیه تغذیه موها را کنترل می کند. زمانی که بدن مقدار انرژی کافی نداشته باشد، ریزش مو شروع می شود. طب سوزنی تلاش می کند انرژی مورد نیاز بدن را فراهم کند و جریان خون در کل بدن را جنبش نماید. همچنین این طب کلیه ها را تقویت می کند و رشد سالم موها را زیاد می نماید. اعمال طب سوزنی بر روی پوست سر می تواند جریان خون را جنبش کند و باعث رشد موهای جدید گردد.

همه ی ما به دنبال روش هایی جهت جلوگیری از ریزش مو بوده ایم و شاید تا

تکنیک های به کار رفته در طب سوزنی:

متخصص طب سوزنی تعدادی سوزن ریز را در قسمت های متفاوت بدن فرو می برد. اینکار باعث جنبش انرژی بدن و جریان خون می شود. همچنین این فرد می تواند از یک چکش هفت ستاره ای استفاده کند که ابزاری شبیه چکش است و سوزن های ریزی دارد. این چکش می تواند سطح پوست را جنبش نماید. متخصص طب سوزنی چکش کوچک را به آرامی به سطح پوست سر می زند و جریان خون را به این شیوه جنبش می نماید. همین امر موجب می شود موهای جدیدی بر روی سر رشد کند.

رژیم غذایی، مکمل ها و گیاه های دارویی:

متخصص طب سوزنی ممکن است به شما توصیه کند رژیم غذایی خود را عوض کردن دهید، از مکمل های خاصی استفاده نمایید یا از گیاهان دارویی جهت ترویج رشد موها استفاده کنید. طبق مطالعه انجام شده است در سال ۲۰۱۴، محققان دریافتند افرادی که از طب سوزنی به همراه داروهای گیاهی استفاده می کنند قیمت اصلاح ۸۳ درصدی در ریزش موهای خود خواهند داشت.

پیدا کردن یک فرد متخصص:

برای اینکه بتوانید از مزایای طب سوزنی بهره مند شوید باید به دنبال یک فرد متخصص باشید. زیاد افرادی که در این حوزه کار می کنند مجوزهای مورد نیاز را ندارند. تلاش کنید به هنگام مراجعه، مجوز این افراد را نیز مورد بررسی قرار دهید.

مجله سلامت

واژه های کلیدی: گیاهان دارویی | درمان ریزش مو | رژیم غذایی | رژیم غذایی | طب سوزنی | استفاده | طب سوزنی | تغذیه | انرژی | دارویی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو