ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گل‌محمدی حق دارد که از دست شفیعی ناراحت و عصبانی باشد / محمودی

گل‌محمدی حق دارد که از دست شفیعی ناراحت و عصبانی باشد / محمودی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، تیم فوتبال این کلوب وابسته به یکی دو بازیکن خاص نیست.

گل‌محمدی حق دارد که از دست شفیعی ناراحت و عصبانی باشد / محمودی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، تیم فوتبال این کلوب وابسته به یکی دو بازیکن خاص نیست.

عبارات مهم : تراکتورسازی – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، کاظم محمودی راجع به آخرین اوضاع تیم تراکتورسازی، اظهار داشت: از هفته گذشته تمرینات خوب و منظمی را برگزار کردیم و کلوب نیز خواسته های گل محمدی را اجرا کرده هست. با تمام توان تمرینات مان را ادامه می دهیم و امیدوارم سال خوبی در انتظارمان باشد.

وی با اشاره به درخواست گل محمدی از مسئولان کلوب تراکتورسازی جهت متوقف کردن مذاکرات ارزش با خالد شفیعی، خاطرنشان کرد: گل محمدی از دست شفیعی ناراحت هست. کلوب تراکتورسازی کلوب کوچکی نیست که وابسته به یکی دو نفر باشد. با رفتن یکی دو بازیکن تراکتورسازی هیچ گاه تضعیف نخواهد شد و به امید خدا با حمایت هواداران، سال آینده هم نتیجه های بسیار خوبی خواهیم گرفت.

سرپرست تیم تراکتورسازی ادامه داد: ما خیلی دوست داشتیم که شفیعی بیاید و با ما قرارداد ببندد. تا لحظه آخر هم منتظر او ماندیم. حتی توافقات مورد نیاز را هم انجام داده و  همه شرط و شروط این بازیکن را پذیرفته بودیم، ولی او به یک باره از دسترس خارج شد و جواب ما را نداد. گل محمدی هم حق دارد که از دست شفیعی عصبانی شود، چون او به نظم و انضباط اهمیت زیادی می دهد.

محمودی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور شفیعی در تراکتورسازی منتفی شده است است یا همچنان احتمال تمدید قرارداد این بازیکن وجود دارد، گفت: همان طور که گفتم تراکتورسازی کلوب بزرگی است و متکی به شخص نیست. خالد شفیعی تا کنون به کلوب ما تراکتورسازی نیامده، ولی اگر بیاید هم ما ابتدا نظر گل محمدی را می پرسیم و سپس مذاکرات مان را با او ادامه می دهیم. در حال حاضر ما مذاکرات را جهت تمدید قرارداد شفیعی متوقف کرده ایم.

وی از دو کلوب ذوب آهن و پرسپولیس تقدیر کرد و یادآور شد: دو کلوب ذوب آهن و پرسپولیس در این مقطع حساس اعلام کردند که هیچ بازیکنی از تراکتورسازی نمی گیرند. این دو کلوب با این کار بزرگی ارزش را نشان دادند که از آنها ممنونم.

 

۲۰۲۰

گل‌محمدی حق دارد که از دست شفیعی ناراحت و عصبانی باشد / محمودی

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | پرسپولیس | گل محمدی | فوتبال | بازیکن | مذاکرات | قرارداد | وابسته

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو