تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تصویر العمل پرسپولیس به پیشنهاد ژاپنی طارمی و تخلف در جذب یک بازیکن

تصویر العمل پرسپولیس به پیشنهاد ژاپنی طارمی و تخلف در جذب یک بازیکن

معاون کلوب پرسپولیس به خبر پیشنهاد یک تیم ژاپنی به مهدی طارمی تصویر العمل نشان داد و همچنین تاکید کرد در جذب بازیکن تازه جهت سرخپوشان تهرانی تخلفی صورت نگرفته هست.

تصویر العمل پرسپولیس به پیشنهاد ژاپنی طارمی و تخلف در جذب یک بازیکن

وبسایت رسمی برنامه نود – معاون کلوب پرسپولیس به خبر پیشنهاد یک تیم ژاپنی به مهدی طارمی تصویر العمل نشان داد و همچنین تاکید کرد در جذب بازیکن تازه جهت سرخپوشان تهرانی تخلفی صورت نگرفته است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، محمد علی ترکاشوند که یکی از مدیران این کلوب در بحث نقل و انتقالات است به آخرین اوضاع بازیکنان این کلوب پرداخت و به خبر پیشنهاد کلوب ژاپنی به طارمی و همچنین اطلاعیه کلوب فولاد خوزستان تصویر العمل نشان داد. 

هیچ پیشنهادی راجع به ترانسفر طارمی نداشتیم
ترکاشوند راجع به خبر درخواست کلوب اوراواردز ژاپن جهت جذب مهدی طارمی، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و خبری نیست. اصلا هیچ پیشنهادی به کلوب نرسیده هست. هنگامی که پیشنهادی به کلوب نیامده است آیا باید شایعه رفتن طارمی به گوش برسد. مهدی طارمی در پرسپولیس می ماند.

تصویر العمل پرسپولیس به پیشنهاد ژاپنی طارمی و تخلف در جذب یک بازیکن

بیرانوند و فنرباغچه؟

عبارات مهم : مهدی طارمی – پرسپولیس
معاون کلوب پرسپولیس راجع به پیشنهاد کلوب فنرباغچه به علیرضا بیرانوند و احتمال ترانسفر این دروازه بان به لیگ ترکیه تصریح کرد: راجع به بیرانوند هم باید همین را بگویم. ایشان با کلوب پرسپولیس قرارداد بلند مدتی دارد و بحثی هم راجع به رفتن او به یکی از تیم های لیگ ترکیه وجود ندارد. چنین پیشنهادی به کلوب نرسیده است.

در حال مذاکره با کامیابی نیا هستیم
ترکاشوند راجع به تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا گفت: در حال مذاکره هستیم تا ایشان را در پرسپولیس نگه داریم. کامیابی نیا در لیست تمدید قرارداد آقای برانکو حضور دارند و امیدوارم هر چه سریعتر به نتیجه برسیم.

برای رسن ولخرجی نمی کنیم
معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس راجع به اینکه اوضاع مذاکره با «بشار رسن» هافبک عراقی به کجا رسید؟ افزود: این بازیکن زیر ۲۳ سال است و می خواهیم او را بگیریم. رسن در حال حاضر جهت تیمش بازی می کند و بعد از آن مذاکراتمان را جدی کنیم. در هر صورت قرار نیست جهت جذب این بازیکن، ولخرجی کنیم. در فصل نقل و انتقالاتی هم همین رویه را پیش گرفتیم.

به آمدن نوراللهی کاملا امیدواریم
ترکاشوند راجع به بازگشت احمد نوراللهی به جمع شاگردان برانکو تصریح کرد: فکر می کنم این اتفاق بیافتد. امیدواریم این بازیکن را که مدنظرمان هم است به خدمت بگیریم.

معاون کلوب پرسپولیس به خبر پیشنهاد یک تیم ژاپنی به مهدی طارمی تصویر العمل نشان داد و همچنین تاکید کرد در جذب بازیکن تازه جهت سرخپوشان تهرانی تخلفی صورت نگرفته هست.

انتقال عباسیان به پرسپولیس کاملا قانونی است
معاون کلوب پرسپولیس راجع به اطلاعیه کلوب فولاد مبنی بر اینکه شاهین عباسیان با این کلوب قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود (عباسیان روز گذشته به پرسپولیس پیوست)، گفت: رویه کلوب پرسپولیس براق هست. آقای امام وردی امور مربوط به جذب را پیگیری می کنند تا پرسشها اینچنینی پیش نیاید. تمام مدارک مربوط به انتقال این عباسیان بررسی شده است است و تخلفی راجع به جذب این بازیکن رخ نداده است.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: مهدی طارمی | پرسپولیس | بیرانوند | بازیکنان | بازیکن | قرارداد | تصویر | ترکیه | مذاکره

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو