به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » ۶محور کشور دارای ترافیک پر حجم است

۶محور کشور دارای ترافیک پر حجم است

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی هم اکنون ۶ محور کشور دارای ترافیک پر حجم است .

۶محور کشور دارای ترافیک پر حجم است

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی هم اکنون ۶ محور کشور دارای ترافیک پر حجم است .

گزارش راه ها و مسیرهای پرترافیک بزرگراه ای

برابر آخرین اطلاعات دریافتی تردد در محدوده شمال به جنوب محور کرج- چالوس (محدوده عسل کوچ) سنگین و طول محور؛ شمال به جنوب محور هراز (محدوده های لاریجان،تونل وانا،گزنک وآب اسک)، شمال به جنوب آزاد راه قزوین -رشت(محدوده سراوان تا امامزاده هاشم) ، شمال به جنوب محور قدیم کرج-قزوین(محدوده قزوین تا آبیک) و شمال به جنوب محور (طالقان- ابیک) دارای ترافیک پرحجم وروان و همچنین شمال به جنوب محور اردبیل – آستارا دارای ترافیک پرحجم است.

براساس این گزارش جهت استان سیستان و بلوچستان ( محور خاش-زاهدان ) گرد و غبار همراه با کم کردن دید گزارش شده است است .

۶محور کشور دارای ترافیک پر حجم است

عبارات مهم : روز چهارشنبه – استان کرمان
سایر محورهای مواصلاتی کشور از هوا آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، همچنین در ادامه این گزارش محور اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور استهبان – نی ریز در استان فارس و محور فرعی رودبار- کهنوج -قلعه گنج در جنوب استان کرمان را از محورهای مسدود اعلام کرد.

پلیس راهور نیروی انتظامی همچنین اعلام کرد، در آزادراه قم به پایتخت کشور عزیزمان ایران از ۲۹ فروردین تا ۲۰ شهریور ماه امسال از محدوده عوارضی تا کیلومتر ۱۲٫۵روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ تا ۱۷ و روزهای سه شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از ایام تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک تنها در یک خط، در حال انجام است.

بر اساس اعلام پلیس راهور ناجا، محور کرج – چالوس از روز یکم اردیبهشت تا بیستم شهریور ماه ۹۶ محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان کیلومتر صفر تا ۷۵ روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت ۸ تا ۱۷ و روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا ادامه می یابد.

برابر این گزارش در محور آزادراه رشت – قزوین نیز از روز ۱۶ اردیبهشت تا ۲۰ شهریور ماه از ساعت ۸ تا ۱۸ روزهای شنبه تا سه شنبه و از ساعت ۸ تا ۱۴ روز چهارشنبه هر هفته به جز روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط در حال اجرا است.

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی هم اکنون ۶ محور کشور دارای ترافیک پر حجم است .

بنابر اعلام پلیس راهور ناجا همچنین آزادراه پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم (کیلومتر صفر تا ۳۰ حد فاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی (ره)) از روز ۱۶ اردیبهشت تا ۳۱ مردادماه ۹۶ روزهای شنبه تا دوشنبه و چهارشنبه هرهفته از ساعت ۸ تا ۱۸ روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور درحال انجام است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.

براساس این گزارش، محور بوئین زهرا – اشتهارد حد فاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد – ماهدشت حد فاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت – کیانشهر از کیلومتر صفر تا ۴۵ از روز ۱۶ خرداد تا بیستم شهریور ماه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۷ تا ۱۷به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

پلیس راهور ناجا در ادامه اعلام کرد، محور دیزین -شمشک کیلومتر صفر تا ۲۱ از روز ۲۷ خرداد تا ۳۰ آبان روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت ۷ تا ۱۸ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به علت انجام عملیات راهسازی مسدود است.

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی اوضاع راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

۶محور کشور دارای ترافیک پر حجم است

تهیه و تدوین : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:دانشجو

واژه های کلیدی: روز چهارشنبه | استان کرمان | شهریور ماه | استان فارس | اطلاعات | ترافیک | پنجشنبه | قزوین | ترافیک

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو