افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیشنهاد گسترش فولاد را رد کردم چون احمق نیستم / پراهیچ

پیشنهاد گسترش فولاد را رد کردم چون احمق نیستم / پراهیچ

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع فصل گذشته نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که با سرمربی پرسپولیس دیدار و گفت‌وگویی نداشته هست.

پیشنهاد گسترش فولاد را رد کردم چون احمق نیستم / پراهیچ

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع فصل گذشته نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که با سرمربی پرسپولیس دیدار و گفت وگویی نداشته است.

عبارات مهم : تیم لیگ برتری – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، ایگور پراهیچ که بعد از اتمام قراردادش با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران این روزها در کشور خود تعطیلاتش را سپری می کند اظهار داشت: این روزها به صورت اختصاصی تمرین می کنم تا شرایط بدنی ام را جهت فصل تازه آماده نگه دارم.

وی در خصوص برنامه اش جهت فصل آینده گفت: هنوز تیم بعدی ام را گزینش نکرده ام و تلاش می کنم در هفته جاری انتخابم را قطعی کنم. پیشنهاداتی دریافت کرده ام، یک پیشنهاد از لیگ بوسنی، یک پیشنهاد از لیگ دسته دوم ترکیه، دو پیشنهاد از دو کلوب لیگ برتری کشور عزیزمان ایران و یک پیشنهاد از قزاقستان. در حال حاضر به طور جدی با یک کلوب لیگ برتری کشور عزیزمان ایران در حال مذاکره هستم. با علی دایی هم در روزهای آینده صحبت خواهم کرد تا نظر او را هم در مورد همکاری احتمالی مان بدانم.

این بازیکن با اشاره علت رد پیشنهاد یک تیم لیگ برتری خاطرنشان کرد: پیشنهاد گسترش فولاد را رد کردم چون مدیر برنامه ای که می خواست این انتقال را عملی کند، رقم خیلی زیادی را به عنوان کمیسیون می خواست. من هم احمق نیستم که بخواهم به این شرایط تن دهم.

پراهیچ در خصوص گزینش علی کریمی به عنوان سرمربی تازه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: شنیدم علی کریمی به عنوان سرمربی تازه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گزینش شد. امیدوارم روزهای بهتری در انتظار نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران باشد.

مدافع فصل گذشته نفت در مورد احتمال ادامه همکاری اش با تیم فصل گذشته خود گفت: قرارداد من با نفت تمام شده است و ۱۰۰ هزار یورو از این کلوب طلب دارم. تنها ۳۰ درصد از رقم قراردادم را از نفت گرفته ام. اگر آنها طلب من را پرداخت کنند، می توانیم در مورد ادامه همکاری با یکدیگر مذاکره کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مایل هستی زیرنظر علی کریمی بازی کنی؟» تصریح کرد: از علی کریمی خیلی آشنایی ندارم، ولی می دانم که او هم مانند علی دایی از اسطوره های فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

پراهیچ در مورد شایعاتی که در هفته های اخیر مبنی بر ملاقات او و سرمربی پرسپولیس در کرواسی مطرح شده، به تسنیم گفت: چنین چیزی حقیقت ندارد و من و برانکو همدیگر را اصلاً در کرواسی ندیدیم. در واقع تا این لحظه پیشنهادی از سوی پرسپولیس به من نشده است.

مدافع کروات فصل گذشته نفت خاطرنشان کرد: دوست دارم به تیمی بروم که جهت کسب جام بازی می کند نه تیمی که جهت بقا در لیگ می جنگد.

 

۲۰۲۰

پیشنهاد گسترش فولاد را رد کردم چون احمق نیستم / پراهیچ

واژه های کلیدی: تیم لیگ برتری | پرسپولیس | پیشنهادات | علی کریمی | برنامه | ایران | همکاری | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو