اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » جیره بندی آب در گرمای بالای ۵۰ درجه خوزستان!

جیره بندی آب در گرمای بالای ۵۰ درجه خوزستان!

نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان‌ها گفت: جیره بندی آب در گرمای بالای ۵۰ درجه در خوزستان پرسشها متعددی را جهت شهروندان ایجاد کرده و مردم از این عنوان به شدت ناراضی هستند.

جیره بندی آب در گرمای بالای 50 درجه خوزستان!

نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان‌ها گفت: جیره بندی آب در گرمای بالای ۵۰ درجه در خوزستان پرسشها متعددی را جهت شهروندان ایجاد کرده و مردم از این عنوان به شدت ناراضی هستند.

جیره بندی آب در خوزستان حقیقت دارد؟

نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان‌ها گفت: جیره بندی آب در گرمای بالای ۵۰ درجه در خوزستان پرسشها متعددی را جهت شهروندان ایجاد کرده و مردم از این عنوان به شدت ناراضی هستند. اهواز مجاهد مقصودی گفت: با وجود جایگاه قابل توجهی که در قانون جهت شورای عالی استان‌ها در نظر گرفته شده، ولی به هیچ وجه شاهد تاثیرگذاری این شورا در تصمیمات کلان کشوری نیستیم.

عبارات مهم : گرمای شدید – گارانتی
وی افزود: شورای عالی استان‌ها بعد از مجلس، دومین پارلمان بزرگ کشور است که چکیده‌ای از ۱۱۷ هزار عضو شورایی بوده و بدون شک می‌تواند در تصمیم گیری‌ها موثر ظاهر شود.

دبیر شورای عالی استان‌ها با تاکید بر اینکه تصمیمات اتخاذ شده است در شورای عالی استان‌ها گارانتی اجرایی ندارد اظهارکرد: هیچ یک از لوایح و مصوبات شورای عالی استان‌ها گارانتی اجرایی نداشته و متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از مصوبات اجرایی نمی‌شود.

نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به پرسشها متعدد مردم خوزستان تصریح کرد: مردم خوزستان سال‌ها با مسئله ریزگرد‌ها مواجه بوده و اکنون زیاد کردن بی رویه دمای هوا نیز به پرسشها آن‌ها افزوده شده است است.

مقصودی ادامه داد: در شرایطی که مردم با گرمای شدید هوا مواجه هستند، آب نیز در بعضی از شهرهای استان خوزستان اکنون جیره بندی شده است است.

وی با اشاره به نارضایتی‌های شهروندان ساکن در استان خوزستان خاطرنشان کرد: مردم به شدت از جیره بندی آب ابراز نارضایتی کرده و در گرمای بالای ۵۰ درجه، جیره بندی آب به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.

نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان‌ها ادامه داد: در بعضی از محلات شهرهایی از جمله ایذه و باغملک آب به طور کامل قطع بوده و آب را با تانکر در اختیار شهروندان قرار می‌دهند.

مقصودی در خصوص کارها صورت گرفته در حوزه کنترل ریزگرد‌ها در استان خوزستان اذعان کرد: مدیر شرکت محیط زیست عنوان می‌کند که مسئله ریزگرد‌ها به سادگی قابل برطرف شدن نیست و با این بهانه اقدامی جهت حل مسئله ریزگرد‌ها در دستور کار قرار نمی‌گیرد.

جیره بندی آب در گرمای بالای ۵۰ درجه خوزستان!

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


واژه های کلیدی: گرمای شدید | گارانتی | نارضایتی | خوزستان | مصوبات | ریزگرد | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو