اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » عکاسی مراسم خوش حالی عروسی، جهت مردها ممنوع است

عکاسی مراسم خوش حالی عروسی، جهت مردها ممنوع است

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تاکید کرد: واحدهای مجازی که زیر نظر این اتحادیه فعالیت می‌کند اجازه ندارند جهت مراسم ازدواج عکاس آقا بفرستند.

عکاسی مراسم خوش حالی عروسی، جهت مردها ممنوع است

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تاکید کرد: واحدهای مجازی که زیر نظر این اتحادیه فعالیت می‌کند اجازه ندارند جهت مراسم ازدواج عکاس آقا بفرستند.

این شغل جهت مردها ممنوع شد

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تاکید کرد: واحدهای مجازی که زیر نظر این اتحادیه فعالیت می‌کند اجازه ندارند جهت مراسم عروسی عکاس آقا بفرستند.

عبارات مهم : مراسم ازدواج – فیلمبرداری
منوچهر باستانی موغاری اظهار کرد: قیمتی که جهت تصویر گرفتن در آتلیه‌ها تعیین می‌شود به طور مرسوم توافقی است و براساس کیفیت کار عکاسان این قیمت متغیر است.

وی با بیان این که به طور معمول افراد بعد از دیدن نمونه‌های کار براساس کیفیتی که مدنظر آنهاست قیمتی را به صورت توافقی با آتلیه هماهنگ می‌کنند، گفت: ولی نکته‌ای که همواره باید مدنظر داشت آنکه با هر قیمتی و هر کیفیتی که آتلیه گزینش می‌شود حتما جواز داشته باشد، آیا که در غیر این صورت امکان پیگیری به تخلفات وجود ندارد.

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران ادامه داد: در موارد متعدد شکایت‌هایی به اتحادیه ما ارجاع داده می‌شود که گاه ممکن است از فرد هیچ آدرس و نشانی در دست نباشد، آیا که عده‌ای بدون مجوز جهت مدتی در یک محل فعالیت می‌کنند و بعد از آن محل خود را عوض می‌کنند. در چنین شرایطی اطلاعات مربوط به آنها هیچ کجا ثبت نشده و اگر فردی هم تخلفی کرده باشد راهی جهت یافتن او وجود ندارد، ولی واحدهای جوازدار حتی در صورت جابه‌جایی اطلاعات خود را در اتحادیه به ثبت می‌رسانند و برهمین اساس کمتر ممکن است در این زمینه دچار مسئله شوند.

باستانی موغاری همچنین عنوان کرد: توصیه دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد آنکه طبق قوانین موجود مورد نیاز است عکاسان عروسی حتما زن باشند و واحدهای با جواز نیز همه این مساله را رعایت می‌کنند. حتی جهت نشان دادن نمونه کار نیز تنها عکس‌ها به عروس و خانم‌ها داده می‌شود.

وی با بیان این که تکنیک‌های عکاسی و فیلمبرداری هم به طور دائم در حال عوض کردن و پیشرفت هست، اظهار کرد: با توجه به شیوه‌ای که جهت عکاسی و فیلمبرداری در نظر گرفته می‌شود، قیمت‌های آنها نیز متفاوت خواهد بود ولی در مجموع قیمت‌های این صنف رقم‌های بسیار بالایی نیست آیا که در موارد متعدد کسادی بازار موجب می‌شود اعضای ما حتی با قیمتی پایین تر از قیمت مرسوم به عقد قرارداد بپردازند.

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران همچنین یادآور شد: از سوی اتحادیه جهت تایید کیفیت فنی افرادی که علاقه‌مند به دریافت مجوز هستند امتحان فنی گرفته می‌شود و در صورتی که افراد مهارت مورد نیاز را نداشته باشند از ارائه‌ی جواز به آنها خودداری می‌شود.

باستانی موغاری همچنین عنوان کرد: در حال حاضر در پایتخت کشور عزیزمان ایران حدود ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ واحد عکاسی و فیلمبرداری جوازدار وجود دارد.

عکاسی مراسم خوش حالی عروسی، جهت مردها ممنوع است

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: مراسم ازدواج | فیلمبرداری | مراسم عروسی | عکاسی | آتلیه | فعالیت | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو