هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » برداشت کلزا تا ۱۰ روز دیگر به اتمام می رسد ، خرید تضمینی گندم از ۵ میلیون تن فراتر رفت

برداشت کلزا تا ۱۰ روز دیگر به اتمام می رسد ، خرید تضمینی گندم از ۵ میلیون تن فراتر رفت

معاون بازرگانی داخلی دولتی گفت: تا به امروز بیش از ۵میلیون و ۹۰۰ هزار تن گندم با ارزش بالغ بر ۷ هزارمیلیارد تومان از کشاورزان ۳۱ استان خریداری شده است است.

برداشت کلزا تا 10 روز دیگر به اتمام می رسد ، خرید تضمینی گندم از 5 میلیون تن فراتر رفت

حسن عباسی معروفان معاون داخلی بازرگانی دولتی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،با اشاره به آخرین اوضاع خرید تضمینی گندم اظهار داشت: از ابتدای فصل برداشت تا کنون ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تن گندم به ارزش بالغ بر ۷هزار میلیارد تومان از گندم کاران ۳۱ استان خریداری شده است است.

وی با اشاره به اینکه تمامی کشاورزانی که تا چهارم تیرماه گندم خود را تحویل داده اند حداقل ۵۰ درصد بهای مطالباتشان را دریافت کردند افزود: تا به امروز بیش از ۴هزار میلیارد تومان بهای گندم به حساب کشاورزان واریز شده است و مابقی بعد از تأمین اعتبار در مناسب ترین وقت پرداخت خواهد شد.

عباسی معروفان با اشاره به اینکه برداشت کلزا تا ۱۰روز دیگر به اتمام می رسد، بیان کرد: تاکنون ۱۵۵ هزار تن کلزا با ارزش بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است که این میزان در مقایسه با سال گذشته ۱۰۰ درصد زیاد کردن داشته است.

برداشت کلزا تا ۱۰ روز دیگر به اتمام می رسد ، خرید تضمینی گندم از ۵ میلیون تن فراتر رفت

به گفته وی حدود ۳۷۰ میلیارد تومان از مطالبات کلزا کاران پرداخت و مابقی نیز تا آخر فصل خرید این محصول به حساب کلزا کاران واریز خواهد شد.

معاون داخلی بازرگانی دولتی با اشاره به اینکه میزان خرید تضمینی تا آخر فصل برداشت به حدود۱۱ میلیون تن خواهد رسید،تصریح کرد: همچنین با اتمام فصل خرید کلزا خرید سایر دانه های روغنی همانند گلرنگ، آفتاب گردان و سویا شروع خواهد شد که بدین ترتیب آینده نگری می شود میزان خرید تضمینی دانه های روغنی به بیش از۴۳۰هزار تن در امسال برسد.

انتهای پیام/

آخرین اوضاع خرید تضمینی گندم

واژه های کلیدی: بازرگانی | تضمینی | میلیون | خرید تضمینی | بازرگانی | برداشت کلزا |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو