ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هیچ توافق پشت پرده‌ای با جباروف نداشتیم / طاهری

هیچ توافق پشت پرده‌ای با جباروف نداشتیم / طاهری

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل سپاهان گفت: ما هیچ توافق پشت پرده‌ای با جباروف نداشتیم و فقط بارها به وکیلش اعلام کردیم باید جهت حضور در سپاهان ابتدا با استقلال تکلیفش را روشن کند.

هیچ توافق پشت پرده‌ای با جباروف نداشتیم / طاهری

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل سپاهان گفت: ما هیچ توافق پشت پرده ای با جباروف نداشتیم و فقط بارها به وکیلش اعلام کردیم باید جهت حضور در سپاهان ابتدا با استقلال تکلیفش را روشن کند.

عبارات مهم : اردوی تیم ملی – سعید آقایی
به گزارش وبسایت نود ، محسن طاهری درخصوص شایعه توافق استقلال با جباروف گفت: از روز اول هم گفته بودیم که این بازیکن ابتدا باید تکلیفش را با استقلال تعیین کند سپس ما در سپاهان درمورد ایشان تصمیم می گیریم. الان هم اگر جباروف استقلالی شده است توافقی است که انجام شده است است و ما هیچ توافق پشت پرده ای با جباروف نداشتیم و فقط بارها به وکیلش اعلام کردیم باید جهت حضور در سپاهان ابتدا با استقلال تکلیفش را روشن کند.

وی راجع به اینکه کار سپاهان با مهاجم عراقی به کجا رسید، اظهار داشت: اجازه دهید یکی دو روز دیگر وظیفه این بازیکن با سپاهان مشخص خواهد شد سپس جزییات مربوط به این بازیکن از جمله نام و سوابقش را اعلام خواهیم کرد. این بازیکن عراقی که مورد تایید کرانچار قرار گرفته به جز اردوی آخر در چند سال گذشته همواره در اردوی تیم ملی فوتبال عراق حضور داشته و مهاجمی باکیفیت به شما می رود.

مدیرعامل سپاهان راجع به اینکه عنوان تعهد مالی سعید آقایی با گسترش فولاد به کجا رسید و اینکه گسترش اعلام کرده در صورت عدم تحقق این امر مجوز همراهی آقایی با سپاهان صادر نمی شود، گفت: این عنوان چه ارتباطی به پیوستن آقایی به سپاهان دارد؟ تعهد مالی آقایی یک چک شخصی او به گسترش است که خودش باید آن را پاس کرده و ما در این عنوان در حد توان به او کمک می کنیم.  اگر هم این چک پاس نشد، گسترش می تواند نسبت به احقاق آن از مبادی خارج از فوتبال پیگیر عنوان باشد.

 

۲۰۲۰

هیچ توافق پشت پرده‌ای با جباروف نداشتیم / طاهری

واژه های کلیدی: اردوی تیم ملی | سعید آقایی | استقلال | فوتبال | بازیکن | استقلال | توافق | سپاهان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو