آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حضور سرزده افشارزاده و مهرعلیزاده در محل تمرین استقلال ، گزارش تمرین آبی‌پوشان

حضور سرزده افشارزاده و مهرعلیزاده در محل تمرین استقلال ، گزارش تمرین آبی‌پوشان

وبسایت رسمی برنامه نود – تمرین تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که بهرام افشارزاده و محسن مهرعلیزاده همراه با سفیر کشور عزیزمان ایران در ارمنستان در محل تمرین این تیم حضور پیدا کردند.

حضور سرزده افشارزاده و مهرعلیزاده در محل تمرین استقلال ، گزارش تمرین آبی‌پوشان

وبسایت رسمی برنامه نود – تمرین تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که بهرام افشارزاده و محسن مهرعلیزاده همراه با سفیر کشور عزیزمان ایران در ارمنستان در محل تمرین این تیم حضور پیدا کردند.

عبارات مهم : مدیرعامل سابق استقلال – علیرضا منصوریان
به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال استقلال که فردا در یک دیدار دوستانه به مصاف پارس جم جنوبی می رود از ساعت ۱۸ امروز یک تمرین تاکتیکی را در زمین کمپ آکادمی فوتبال برگزار کرد.

*مهمترین اتفاق رخ داده در اردوی امروز آبی پوشان به دنیا آمدن فرزند دوم ووریا غفوری بود. وی از این اتفاق بسیار خوشحال بود و اعضای تیم استقلال هم به این بازیکن تبریک گفتند.

*پیش از شروع تمرین امروز علیرضا منصوریان شاگردانش را دور هم جمع کرد و در خصوص تمرین توضیحاتی را به آنها ارائه کرد. مهمترین توصیه تمرین تاکید منصوریان به بازیکنان جهت فوتبال تک ضربه به هنگام تحت فشار بودن آنها هست. روز گذشته نیز منصوریان از بازیکنان چنین خواسته ای داشت و امروز هم وی بازیکنان را در قسمتی از زمین به فوتبال تک ضرب تشویق کرد. وی هنگامی که بازیکنان تحت فشار قرار می گرفتند خطاب به آنها گفت: عجله نکنید و با تمرکز به توپ ضربه بزنید.

*در حاشیه تمرین امروز آبی پوشان سجادی سفیر کشور عزیزمان ایران در ارمنستان به همراه محسن مهرعلیزاده مدیر پیشین شرکت تربیت بدنی و بهرام افشارزاده مدیرعامل سابق استقلال، به کمپ آکادمی فوتبال ایروان رفته و با استقبال منصوریان و اعضای تیم استقلال رو به رو شدند. رویارویی افشارزاده و منصوریان و برخورد آنها در حاشیه تمرین امروز جالب بود.

سفیر کشور عزیزمان ایران نیز در حاشیه تمرین جهت دقایقی با اعضای تیم استقلال صحبت کرد و حضور آنها را در این کشور خوشامد گفت.
تیم فوتبال استقلال فردا در دیداری دوستانه در ارمنستان به مصاف شاگردان مهدی تارتار خواهد رفت.

 

۲۰۲۰

حضور سرزده افشارزاده و مهرعلیزاده در محل تمرین استقلال ، گزارش تمرین آبی‌پوشان

واژه های کلیدی: مدیرعامل سابق استقلال | علیرضا منصوریان | ارمنستان | استقلال | منصوریان | در حاشیه | بازیکنان | فوتبال | همراه | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو