کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پولادگر عوض کردن نمی‌کند / وزیر ورزش

پولادگر عوض کردن نمی‌کند / وزیر ورزش

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید که انتخابات فدراسیون تیراندازی برگزار خواهد شد. او گفت که وزارت ورزش نامه‌ای از دیوان عدالت اداری دریافت نکرده هست.

پولادگر عوض کردن نمی‌کند / وزیر ورزش

وبسایت رسمی برنامه نود – وزیر ورزش و جوانان می گوید که انتخابات فدراسیون تیراندازی برگزار خواهد شد. او گفت که وزارت ورزش نامه ای از دیوان عدالت اداری دریافت نکرده است.

به گزارش سایت نود، سلطانی فر در جمع خبرنگاران بعد از مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک در مورد گزینش هیات رییسه پرسپولیس که قرار بود شنبه یا یکشنبه برگزار شود گفت: شنبه یکشنبه نکنید. ان شاءالله به زودی مشخص می شود.

او همچنین در مورد نامه دیوان عدالت اداری مبنی بر ریاست هاشمی بر فدراسیون تیراندازی گفت: تاکنون نامه ای از سوی دیوان عدالت اداری به دست ما نرسیده هست. با این وجود انتخابات برگزار می شود.

پولادگر عوض کردن نمی‌کند / وزیر ورزش

سلطانی فر در مورد گزینش زهرا اینچه درگاهی به عنوان ریاست تازه فدراسیون ژیمناستیک نیز اظهار کرد: من از یک جهت خوشحالم که در میان جمع کاندیدایی که همه مرد بودند به این زن رای داده شد. این ظرفیت در بانوان کشورمان وجود دارد. بانوان در سال های متفاوت نشان دادند که در این مسابقه ها جا دارند و می توانند برنده از میدان بیرون بیایند. در ورزش کشور نیز این عنوان مورد توجه است و دولت می خواهد موانع حضور زنان را در مدیریت ورزشی برطرف کند. ما می خواهیم که از حضور زنان در مدیریت های استانی نیز استفاده کنیم. ما امروز شاهد بودیم که یک زن در کنار سه آقا گزینش شد و امیدواریم که در دوره مدیریت ایشان توقعات جامعه برطرف شود.

او راجع به برکناری علیرضا اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: رییس فدراسیون فوتبال به اندازه کافی در این باره صحبت کرده است.

او همچنین در مورد نتیجه های تکواندو در مسابقه های جهانی و رابطه دوستانه ای که ممکن است میان داورزنی و پولادگر باشد و احتمال تغییرات در این فدراسیون گفت: نه ما برنامه ای جهت عوض کردن نداریم. نتیجه های تکواندو نتیجه های ناامید کننده ای نبوده هست. یک کشور در هر رشته ای نمی تواند هر لحظه قهرمان باشد. ضمن اینکه ما سوم شدیم و تنها مدال طلا نگرفتیم. ما نسبت به گذشته افت داشته ایم ولی نتیجه های ناامید کننده ای نیست.

سلطانی فر در مورد تغییرات کادر فنی فدراسیون وزنه برداری نیز در پاسخ به پرسش خبرنگاران گفت: این عنوان را از رییس فدراسیون وزنه برداری پرسش کنید.

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید که انتخابات فدراسیون تیراندازی برگزار خواهد شد. او گفت که وزارت ورزش نامه‌ای از دیوان عدالت اداری دریافت نکرده هست.

او در مورد کیمیا علیزاده و بیماری اش گفت: من امیدوارم که بیماری کیمیا علیزاده که خیلی هم دلواپس کننده نیست، به زودی برطرف شود. من دیروز در ملاقاتی از علیزاده، در جریان مراحل درمانش بودم. جهت ما مهم است که هرچه سریعتر بهبودی اش را بازیابد و به روزهای اوج خود بازگردد. من قول مدال طلای المپیک را از کیمیا گرفته ام و ظرف دو سه هفته آینده کیمیا اصلاح خواهد یافت.

وی در مورد عدم تخصیص بودجه به کمیته ملی المپیک عنوان کرد: بهتر است این پرسش را از شرکت برنامه و بودجه بپرسید.

وزیر ورزش و جوانان بعد ازاتمام رای گیری مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک و گزینش رییس تازه فدراسیون اظهار کرد: تا این لحظه مسابقه بود و از این به بعد مسابقه جای خود را به رفاقت خواهد داد. مطالبات سنگینی از سوی جامعه ورزشی متوجه این فدراسیون هست. این ورزش پایه و مادر هست. ما هم انتظارات خاص ای داریم که عقب ماندگی های گذشته جبران شود. این فدراسیون از این بعد باید هم در بخش ورزش همگانی و هم ورزش قهرمانی دستاوردهای خوبی داشته باشد. ما حساب خاص ای باز کرده ایم که این ورزش پایه و پرمدال در المپیک بتواند مدالی کسب کند. در بررسی هایی که انجام داده ایم در المپیک ۵۴ مدال در این رشته توزیع می شود ولی ما تا به حال حتی یک مدال نداشته ایم. استعداد و ظرفیت زیادی در این رشته وجود دارد. اگر ما در چارچوب برنامه ریزی های مناسب پیش برویم کم کم می توانیم در مسابقه های بین المللی، قاره ای و جهانی در این رشته نیز مدال داشته باشیم.

او در ادامه افزود: فدراسیون های ما پرسشها زیادی دارند. نیاز به ساماندهی وجود دارد. یکی از رویکردهای ما این است که تا جایی که امکان دارد اختیارات را به فدراسیون ها دهیم. ما در حال بازبینی اساسنامه موجود هستیم و می خواهیم که فدراسیون ها از استقلال بیشتری برخوردار باشند و کمتر دخالت دولت را در آن آینده نگری کرده ایم. این اساسنامه که مراحل نهایی اصلاح خود را می گذراند باید به تصویب شرکت های ذی ربط نیز برسد.

وزیر ورزش ادامه داد: یکی دیگر از موارد، فراهم کردن شرایط جهت بخش شخصی هست. اقتصاد ورزش در دنیا پر رونق است ولی چون سازوکارهای شخصی را به خوبی فراهم نکرده ایم رغبت زیادی از سوی بخش های شخصی وجود ندارد ولی ما امیدواریم که با گنجاندن مواردی در بخش مالیاتی، این شرایط را فراهم کنیم. فکر می کنیم که ۵۰ تا ۷۰ درصد منابع در بخش ورزشی باید از سوی شرکت های غیر دولتی تامین شود تا بتوانیم برنامه های خود را به خوبی اجرا کنیم.

۳۹۰۴۶

پولادگر عوض کردن نمی‌کند / وزیر ورزش

واژه های کلیدی: فدراسیون فوتبال | کیمیا علیزاده | برنامه ریزی | ژیمناستیک | تکواندو | مسابقه | مدیریت | برنامه | المپیک

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو