آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » شرفبافی سرپرست تازه هما شد

شرفبافی سرپرست تازه هما شد

وزیر راه و شهرسازی در حکمی سرپرست تازه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را تعیین کرد و ماموریت‌های ۶ گانه‌ای جهت وی ترسیم کرد.

شرفبافی سرپرست تازه هما شد

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی متن حکم وزیر راه و شهرسازی خطاب به فرزانه شرفبافی سپرست تازه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به شرح زیر است:

با توجه به مراتب دانش، تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزنده‌ی سرکار در صنعت هوایی و نظر به اینکه برادر ارجمند جناب آقای مهندس پرورش به سمت نمایندگی کشور عزیزمان ایران در ایکائو منصوب شده‌اند و باتوجه به مصوبه شماره ۱۲۰/۷/ص مورخ ۹۶/۰۴/۲۴ مجمع عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران (هما) مبنی بر گزینش سرکار به عنوان مدیرعامل شرکت و اقدام جهت طی سایر مراحل قانونی و تا طی آن به موجب این حکم به عنوان سرپرست شرکت منصوب می‌شوید، بایسته است که در انجام ماموریت سپرده شده است به شما به موارد زیر توجه فرمایید:

شرفبافی سرپرست تازه هما شد

۱- اقدام در جهت بازسازی ساختاری همه جانبه‌ی هما اعم از حقوق، مالی، فنی و ناوگان و تجهیزات و مطابق با مصوبه ۱۶۱۲۴۳/ ت ۵۰۳۹۲ه، مورخ ۹۳/۱۲/۲۸ هیات وزیران و پیگیری و استمرار فعالیت‌هایی که مدیریت پیشین در این ارتباط شروع کردند و انجام دادند.

۲- هما باید جهت مسابقه در سطح منطقه و دنیا آماده و به عنوان شرکتی در سطح جهانی ارتقا یابد. لازمه این کار بکارگیری مدیریت تحول تمام عیار در شرکت است که امید است با همکاری تمام همکاران هما اعم از عوامل فنی، عملیات، بازرگانی و خدمات و با تکیه بر هویت همایی آنان و توسعه فرهنگ همکاری و مسئولیت اجتماعی در شرکت این کار به نحو احسن و با کمترین هزینه به آخر برسد.

۳- ایمنی و استانداردهای پرواز قواعد غیرقابل شکست در عملیات هوانوردی هستند. از شما و تمام عوامل فنی و عملیاتی هما انتظار می‌رود که به طور مستمر نحوه‌ی بکارگیری و اجرای فرآیندهای ایمنی و استاندارها را مورد ارزیابی قرار دهید و کارها مورد نیاز را در جهت زیاد کردن کارایی آن‌ها معمول دارید.

۴- تکیه بر اصول مدیریت بازرگانی حاکمیت شرکتی و مدیریت حرفه‌ای مهم‌ترین اصولی هستند که باید مورد توجه سرکار و تمامی اعضای محترم هیات مدیره باشد و به هیچ وجه از آن‌ها تخطی نکنید.

وزیر راه و شهرسازی در حکمی سرپرست تازه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را تعیین کرد و ماموریت‌های ۶ گانه‌ای جهت وی ترسیم کرد.

۵- هما در نهایت یک شرکت خدمات هواپیمایی هست. از این‌رو، اصلی‌ترین نشانه آن باید جلب رضایت مشتریان باشد. علیرغم اینکه نوسازی ناوگان در طی وقت انجام خواهد شد، هما باید به دستورالعمل حقوق مسافر وفادار و تمامی تلاش خود را در جهت کمینه کردن تاخیرها و عرضه برترین خدمات به مشتریان بکار گیرد. نهایتا برترین شاخص موفقیت هما میزان رضایت مشتریان آن است.

۶- باتوجه به خرید هواپیماهای برد کوتاه، یک عوض کردن ساختاری در شرکت هما باید صورت گیرد تا هما بتواند خدمات منطقه‌ای را در کشور عزیزمان ایران عرضه کند، همه ما از اینکه هما پیام‌آور توسعه منطقه‌ای، دسترسی گسترده‌تر مردم به خدمات هوایی و برقراری عدالت جغرافیایی در آینده خواهد بود، افتخار خواهیم کرد.

توفیق روزافزون سرکار، اعضای محترم هیات مدیره، مدیران و کارکنان هما را خدای منان مسالت دارم.

انتهای پیام/

سرپرست تازه هما

واژه های کلیدی: شرکت هواپیمایی | مدیریت | ایران | همکاری | سازمان هواپیمایی | انتصاب | صنعت هوایی | هما

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو