باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » بررسی شاخصه های مهم عالی ترین پاک کننده های چشم در بازار

بررسی شاخصه های مهم عالی ترین پاک کننده های چشم در بازار

کشور کشور عزیزمان ایران دارای رتبه سوم دنیا در مصرف لوازم آرایشی هست؛ جدا از خوب یا بد بودن این موضوع، این امر نشان دهنده

بررسی شاخصه های مهم عالی ترین پاک کننده های چشم در بازار

کشور کشور عزیزمان ایران دارای رتبه سوم دنیا در مصرف لوازم آرایشی هست؛ جدا از خوب یا بد بودن این موضوع، این امر نشان دهنده استفاده زیاد از محصولات آرایشی است و صد البته آسیب رسیدن به پوست و سایر اعضای در ارتباط با آن! چشم ها از جمله حساس ترین اندام ها هستند لیکن تنها محافظ فیزیکی آنها پلک است و مواد آرایشی می توانند از طریق نفوذ به پوست اطراف چشم به چشم آسیب برسانند؛ به همین باعث پاک کردن آرایش چشم از جمله مهم  ترین نکاتی است که باید به آن توجه خاص ای  داشته باشید. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

چشم ها را بايد شست

همه ما به سلامت چشم های مان اهمیت فراوانی می دهیم. این روزها گزینش یک پاک کننده خوب جهت چشم چندان کار راحت ای نیست؛ چون در داروخانه ها و مغازه های لوازم آرایشی مجموعه ای از کمپانی های متفاوت حسابی شما را سرگردان می کنند، ولی حواس تان باشد که باید پاک کننده خود را به گونه ای گزینش کنید که با چشم های شما سازگاری داشته باشد. گزینش نادرست می تواند باعث آسیب رساندن به چشم های شما شود.

بررسی شاخصه های مهم عالی ترین پاک کننده های چشم در بازار

در ميان بازار محصولات آرايشي، محصولات پرطرفداری وجود دارند که با تغيير فرمولاسيون و تبديل آن ها به پاك ‏كننده هاي دو فاز، مخصوص آرايش هاي ضدآب در بازار هستند. بعضی از پاک کننده ها كه مورد آزمون و تائید چشم پزشكان قرار گرفته اند؛ پاك كننده هایي بسيار قوي هستند كه اطراف چشم را بدون ايجاد كوچك ترين خشكي تميزكرده و با تركيبات تازه خود باعث لطافت چشم هاي شما خواهند شد.

شايد استفاده از لوازم آرايش ضد آب يا ۲۴ساعته بين زن ها روياي ثابت و ماندگاركردن طولانی مدت آرايش روي صورت را به حقيقت تبديل كرد؛ ولی پاك كردن آن ها هم درست از همان وقت به دردسري بزرگ مبدل شد. بعد اگر قرار است دست از استفاده از اين ۲۴ساعته ها برندارید، بهتر است پاک کننده های آرايش چشم را که فاقد چربي هستند، گزینش کنید تا علاوه بر پاك كنندگي سريع، بدون ايجاد تغيير در آرايش قسمت هاي ديگر صورت، به سادگی آرايش چشم ها را محو کنند.

در میان تعداد زیاد پاک کننده های چشم که بازار را تسخیر کرده اند، پاک کننده هایی هستند که به پوست اطراف چشم هاي شما شادابي و آرامش مي دهند و با از بين بردن تيرگي هاي زیر چشم ها، آن را شاداب و لطيف نگه مي دارند. بعد با یک تیر دو نشان می زنید؛ هم می توانید آرایش تان را مدت طولانی روی چشم های تان نگه دارید، هم با خیال راحت شادابی پوست تان را حفظ کنید.

کشور کشور عزیزمان ایران دارای رتبه سوم دنیا در مصرف لوازم آرایشی هست؛ جدا از خوب یا بد بودن این موضوع، این امر نشان دهنده

پوست اطراف چشم هاي شما به اندازه چشم هاي تان حساس و آسيب پذير هستند، به همين دليل مواد شوينده با تركيبات قليايي به راحتي زمينه را براي بروز چین و چروک ها و خشكي پوست پلك فراهم مي كند. بعضی از لوسيون های پاك كننده، نرم كننده اي مناسب مخصوص پوست حساس دور چشم هستند كه به آسانی انواع آرايش حتي آرايش هاي غليظ و ضدآب را از اطراف چشم شما پاك مي كنند. از طرفي اين نوع لوسيون ها بدون ايجاد هرگونه احساس چربي روي پوست دور چشم شما ظاهري شاداب، جوان و پاكيزه به پوست مي بخشند.

پاك كردن آرايش چشم با ژل هاي شست وشو و صابون هاي متفاوت شايد كار غيرممكني نباشد، ولی امتحان كردن راه هاي بهتر ميزان آسيب به پوست شما را به حداقل مي رساند. پاک کننده های آرايش چشم، مواد آرايشي بسيار قوي را به سرعت از سطح پوست شما پاک کرده، تا جايي كه شما هيچ نيازي به آوردن فشار روي پوست خود براي پاك شدن اين مواد نخواهيد داشت.

برخی از پاک کننده های چشم، بدون باقي گذاشتن هرگونه اثر چربي و با فرمولي سبك ترکیب شده است با ويتامين تسكين دهنده B، دور چشم شما را رطوبت رساني مي كنند. اين پاک کننده ها كه از عصاره گل گندم گرفته شده است اند، از پلك هاي شما محافظت كرده و گرد پيري را از ناحيه چشم پاك مي كنند.

حتما براي شما هم بارها پيش آمده كه بعد از شستن آرايش صورت تان به خاص چشم ها آثار و رد پاي مواد آرايشي هنوز اطراف چشم باقي مانده باشد. بعد اگر مي خواهيد با یک بار پاك كردن چشم ها از شر مواد آرايشي اطراف آن خلاص شويد، بهتر است پاک کننده های آرايش چشم را امتحان کنید؛ اين پاک کننده ها که حاوی سلولار واتر هست، با قدرت پاك كنندگي بالا باعث افزايش مقاومت طبيعي پوست اطراف چشم مي شود که اثري به مراتب بهتر و قوي تر از كرم هاي دور چشم دارند.

بررسی شاخصه های مهم عالی ترین پاک کننده های چشم در بازار

منبع: ایده آل

واژه های کلیدی: محصولات آرایشی | لوازم آرایشی | لوازم آرایش | لوازم آرايش | استفاده | محصولات | بازار | آرایش | آرايش

بررسی شاخصه های مهم عالی ترین پاک کننده های چشم در بازار

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو