هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » حریق مرگبار یک مغازه در بزرگراه سعیدی

حریق مرگبار یک مغازه در بزرگراه سعیدی

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از فوت مردی جوان در پی وقوع حریق مغازه‌ای در بزرگراه سعیدی خبر داد.

حریق مرگبار یک مغازه در بزرگراه سعیدی

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از فوت مردی جوان در پی وقوع حریق مغازه ای در بزرگراه سعیدی خبر داد.

مرگ مرد جوان در حریق مغازه ای در بزرگراه سعیدی

سید جلال ملکی ، در تشریح شرح این خبر گفت: وقوع این اتفاق در ساعت ۱۶:۳۷  دیروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان را به محل اتفاق واقع در بزرگراه سعیدی نرسیده به پاسگاه نعمت آباد اعزام کرد.

عبارات مهم : آتش نشانی – بزرگراه
وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی درمحل اتفاق افزود: محل اتفاق یک باب مغازه به مساحت بیست متر مربع و نیم طبقه ای دربالای آن بود که در مجاورت چندین مغازه دیگر در یک گاراژ قرار داشت و هنگام حضور آتش نشانان کاملا شعله ور بود.

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شعله های آتش در حال سرایت به مغازه های مجاور بود گفت: این مغازه در حوزه تولید عروسک های پلاستیکی و رنگ آمیزی آن ها فعالیت داشت و به گفته شاهدان ابتدا یک انفجار در آن رخ داده و سپس شعله های آتش تمام آن را بر گرفته است.

ملکی با بیان اینکه دو مرد جوان در داخل این مغازه و در میان شعله های آتش محبوس شده است بودند گفت: آتش نشانان همراه با اطفای حریق عملیات خود را جهت نجات این افراد شروع کرده و این دو نفر را از میان شعله های  آتش خارج کردند و به عوامل اورژانس تحویل دادند که بررسی علایم حیاتی نشان داد که مردی حدود ۲۵ ساله به علت شدت سوختگی در همان دقایق اولیه جان خود را از دست داد ولی نفر دوم که از ناحیه دست مصدوم شده است بود به بیمارستان انتقال یافت.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان مدتی بعد شعله های آتش را به طور کامل مهار و اطفاء کردند گفت: عوامل آتش نشانی بعد از ایمن سازی محل آن را به عوامل انتظامی تحویل داده و به عملیات خاتمه دادند.

به گفته ملکی، علت این اتفاق از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

 

حریق مرگبار یک مغازه در بزرگراه سعیدی

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 

واژه های کلیدی: آتش نشانی | بزرگراه | اورژانس | ایمنی | خبر | اجتماعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو