کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » جدول + پیش بینی رگبار باران و وزش باد شدید در مناطقی از کشور

جدول + پیش بینی رگبار باران و وزش باد شدید در مناطقی از کشور

طبق اعلام هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر در بعضی نقاط استان‌های البرز، قزوین، تهران، مرکزی رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت آینده نگری می‌شود.

جدول + پیش بینی رگبار باران و وزش باد شدید در مناطقی از کشور

به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدلها، در روز چهارشنبه در استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، مازندران، گلستان، شرق گیلان، بعضی نقاط سمنان و در ساعات بعد از ظهر در بعضی نقاط استان‌های البرز، قزوین، تهران، مرکزی رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت آینده نگری می‌شود.
شدت بارش در این روز در شرق خراسان شمالی بوده و دریای خزر نیز در این روز مواج هست. روز پنجشنبه این اوضاع در مناطق ذکر شده است استمرار داشته و بارش در استان‌های مازندران، غرب گلستان و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی شدت یافتن می‌گردد.
ضمن اینکه در این روز دامنه بارش‌ها استان‌های واقع در غرب کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی از جمله کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان و غرب اصفهان را فرا می‌گیرد.
روز جمعه مناطق متأثر از این سامانه مشابه روز پنجشنبه بوده، همچنین در روز‌های پنجشنبه و جمعه به باعث جریانات گرم و مرطوب جنوبی و همراهی آن با جریانات تراز میانی، رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد در جنوب شرق کشور به خاص در کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد.
از لحاظ دمایی، تا روز جمعه روند کاهش نسبی دما در استان‌های نوار شمالی کشور خواهیم داشت. در سه روز آینده در شمال شرق و شرق کشور به خاص منطقه زابل باد و گردوخاک آینده نگری می‌شود.
بر این اساس در دو روز آینده در استان‌های سمنان، تهران، البرز، قزوین، مرکزی و اصفهان در بعضی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک آینده نگری می‌شود. در همین مدت به باعث زیاد کردن سرعت وزش باد، پدیده باد و گردوخاک در استان‌های ایلام، کرمانشاه، خوزستان و بوشهر آینده نگری می‌شود شرق دریای عمان در سه روز آینده مواج خواهد بود.
انتهای خبر/

آخرین اوضاع آب و هوای کشور

واژه های کلیدی: خراسان رضوی | دریای خزر | اصفهان | پنجشنبه | مرکزی | باران | آخرین | خراسان

جدول + پیش بینی رگبار باران و وزش باد شدید در مناطقی از کشور

جدول + پیش بینی رگبار باران و وزش باد شدید در مناطقی از کشور

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو