دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ساکت از مدیران قوی، پرافتخار و باتجربه است / اصفهانیان

ساکت از مدیران قوی، پرافتخار و باتجربه است / اصفهانیان

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، سرپرست دبیرکلی فدراسیون را فردی پرافتخار و با تجربه خواند.

ساکت از مدیران قوی، پرافتخار و باتجربه است / اصفهانیان

وبسایت رسمی برنامه نود –  عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، سرپرست دبیرکلی فدراسیون را فردی پرافتخار و با تجربه خواند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان راجع به برگزاری دوره توجیهی داوران و کمک داوران لیگ برتر اظهار داشت:خوشبختانه کلاس بسیار خوبی بود و ۹۶ درصد داوران، آن را با موفقیت پشت سرگذاشتند. این نوید خوبی جهت آینده داوری ماست. باید به سمتی برویم که همپای بازیکنان، جوانگرایی در دستور کار داوری هم باشد. امیداوارم این عزیزان در آینده بتوانند پاسخ اعتماد فدراسیون فوتبال را بدهند.

وی ادامه داد: در دوره توجیهی، غلط های داوری در سال های گذشته مورد بررسی قرار گرفت.شخصا امیدوارم که غلط های داوران در فصل تازه به حداقل برسد، آیا که باور دارم شایستگی داوران ما امروز در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

ساکت از مدیران قوی، پرافتخار و باتجربه است / اصفهانیان

رئیس کمیته داوران خاطرنشان کرد:در اینجا وظیفه خود می دانم که بار دیگر به تیم داوری خوب خودمان در مسابقه های جام کنفدراسیون ها تبریک بگویم. امیدوارم زمانی که این عزیزان در بازی های خارج از کشور حضور دارند، جایگزین خوبی جهت آنها داشته باشیم. سال آینده و در همین روزها جام جهانی برگزار می شود و امیدوارم در کنار درخشش ملی پوشان فوتبال کشورمان، نمایندگان داوری کشورمان هم حضور مقتدرانه در این مسابقه ها داشته باشند.

«باید به سمت و سویی برویم که جهت داوران انگیزه ایجاد کنیم.» اصفهانیان تصریح کرد: وظیفه فدراسیون فوتبال این است که در کنار این عزیزان باشد و حمایت مورد نیاز را در ابعاد متفاوت انجام بدهد. داوران هم مثل ملی پوشان جهت فدراسیون عزیز و محترم هستند و به طور حتم تلاش خواهیم کرد امکانات مورد نیاز را جهت آنها فراهم کنیم. جا دارد از هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تقدیر کنم که با همه کمبودهایی که داریم، از داوران حمایت کرده اند. امیدوارم با یک حق الزحمه قابل قبول بتوانیم انگیزه داوران عزیز را بالا و بالاتر ببریم.

وی خاطرنشان کرد: جهت داوران لیگ های پایین تر هم برنامه مشخضی داریم و جهت مثال دوره بعدی جهت کلاس لیگ یک خواهد بود که شنبه جلسه در این باره داریم. تاکید می کنم که در سال های اخیر اگر رشدی در داوری داشته ایم، حاصل زحمت داوران شایسته مان، سیاست گذاری کمیته داوران و تلاش دپارتمان در بحث جوانگرایی بوده هست. امیدوارم شاهد ادامه و استمرار این روند باشیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به گزینش محمدرضا ساکت به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: ساکت از مدیران قوی، پرافتخار و باتجربه فوتبال کشور محسوب می شود. او سال ها در روند کارها بوده و با توجه به رزومه ای که در فوتبال دارد، می تواند منشأ تحولات خیر تازه ای باشند. هیئت رئیسه هم حامی قاطع وی است و امیدواریم شاهد روزهای خوبی جهت فوتبال کشور باشیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، سرپرست دبیرکلی فدراسیون را فردی پرافتخار و با تجربه خواند.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال | فدراسیون فوتبال | هیئت رئیسه | سال آینده | مسابقه | فوتبال | داوران | انگیزه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو