اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » از باز شدن محور هراز تا محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها

از باز شدن محور هراز تا محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها

کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ براساس‌‌‌‌ اطلاعات دریافتی از ۱۹۹۹ دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۲٫۵ درصد زیاد کردن را نشان می‌دهد.

از باز شدن محور هراز تا محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها

کل تردد ثبت شده است در شبانه روز گذشته براساس اطلاعات دریافتی از ۱۹۹۹ دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۲٫۵ درصد زیاد کردن را نشان می دهد.

محدودیت ترافیکی بزرگراه ها تا ۲۴ تیر ماه اعلام شد

بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه هوشمند تردد شمار بر خط ، در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده است در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد.کل تردد ثبت شده است در شبانه روز گذشته براساس اطلاعات دریافتی از ۱۹۹۹ دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۲٫۵ درصد زیاد کردن را نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۶٫۵ درصد ، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صبح صورت پذیرفت؛ هموطنان با آگاهی از این عنوان می توانند ساعات مناسب تری را جهت سفر گزینش کنند .

پرترددترین بزرگراه های کشور

از باز شدن محور هراز تا محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها

آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج ، آزادراه کرج -قزوین، آزادراه قزوین -کرج، آزادراه تهران-قم ، آزادراه قم-تهران ، آزادراه زنجان – قزوین، محور تهران-شهریار و شهریار-تهران ، محور تهران-پاکدشت و پاکدشت-تهران، محور ساوه-تهران و تهران-ساوه و محور اراک-قم در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته اند .

محدودیت ترافیکی بزرگراه های منتهی به شمال تا روز شنبه ۲۴ تیر ماه ۹۶

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۴/۲۱ الی ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه مورخ ۹۶/۰۴/۲۴ از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع هست؛ تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی جهت انجام ماموریت های مهم در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۴/۲۳ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع هست، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۴/۲۳ از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ براساس‌‌‌‌ اطلاعات دریافتی از ۱۹۹۹ دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۲٫۵ درصد زیاد کردن را نشان می‌دهد.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است.

در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۴/۲۱ و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۴/۲۳ از پایتخت کشور عزیزمان ایران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

محور هراز باز شد

عبارات مهم : محورهای مواصلاتی – موتور سیکلت
محور هراز که به منظور ایمن سازی و اصلاح شیب شیروانی راه در کیلومتر ۸۵ الی ۸۶ منطقه پیچ ابتهاج، مسدود اعلام شده است بود باز و تردد در آن به طور عادی جریان دارد.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: میزان

از باز شدن محور هراز تا محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها

 

واژه های کلیدی: محورهای مواصلاتی | موتور سیکلت | روز گذشته | بزرگراه | اطلاعات | ترافیک | ممنوع | قزوین | تهران | انواع | ترافیک

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو