آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ۴ تیم بدون ورزشگاه! , در فاصله کمتر از دو هفته به شروع لیگ برتر

۴ تیم بدون ورزشگاه! , در فاصله کمتر از دو هفته به شروع لیگ برتر

وبسایت رسمی برنامه نود – چهار تیم لیگ برتری در لیگ برتر فصل آینده فوتبال هنوز ورزشگاه مشخصی جهت میزبانی ندارند.

4 تیم بدون ورزشگاه! , در فاصله کمتر از دو هفته به شروع لیگ برتر

وبسایت رسمی برنامه نود – چهار تیم لیگ برتری در لیگ برتر فصل آینده فوتبال هنوز ورزشگاه مشخصی جهت میزبانی ندارند.

به گزارش وبسایت نود، در حالیکه کمتر از ۱۵ روز دیگر به وقت شروع هفدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر باقی است ولی هنوز بعضی از تیم های حاضر در این مسابقه ها ورزشگاه استانداردی ندارند که در آن از حریفان ارزش میزبانی کنند!

لیگ برتر حرفه ای کشور عزیزمان ایران با این شرایط هر فصل از فصل قبل شرایطش جهت برگزاری بدتر می شود! اگر تا فصل پیش تیم ها فقط مسئله مالی داشتند و در نیم فصل دوم لیگ بارها شاهد انتشار اخباری از اعتصاب و اعتراض بازیکنان تیم های لیگ برتری به پرسشها مالی کلوب هایشان بودیم در فصل آینده شاهد معضلی بزرگتر هستیم و اینکه بعضی از تیم ها ورزشگاه استانداردی جهت میزبانی در لیگ برتر در شهر خودشان ندارند!

۴ تیم بدون ورزشگاه! , در فاصله کمتر از دو هفته به شروع لیگ برتر

سپیدرود رشت و پارس جنوبی دو تیم تازه وارد به لیگ برتر سخت در تلاش هستند تا استانداردهای مورد نیاز را جهت میزبانی در لیگ برتر در ورزشگاه های خود ایجاد کنند با این حال شاید در هفته های ابتدایی این دو تیم مجبور شوند که در شهرهایی به جز رشت و جم از حریفان خود میزبانی کنند. 

سپیدرود که قطعا نمی تواند در ورزشگاه عضدی رشت میزبان لیگ برتری ها باشد و به ورزشگاه سردار جنگل خواهد رفت و مسئولان این کلوب هم در تلاشند تا این ورزشگاه را ساماندهی کنند تا میزبانی شایسته در لیگ برتر باشند.

در شهر جم بوشهر و کلوب پارس جنوبی شرایط متفاوت هست. تیم پارس جنوبی  هواداران پرشمار و پرشوری دارد و مسئولان این کلوب نیز به طور جدی پیگیر حل نقص های ورزشگاه تختی جم هستند. چمن را بازسازی کرده اند و کار ساخت و تجهیز رختکن ها تمام شده است و فقط نور ورزشگاه باید تکمیل شود که مدیران پارس جنوبی امیدوارند بتوانند از هفته دوم در منزل میزبان حریفان لیگ برتری باشند.

داستان سیاه جامگان مشهد و پدیده خراسان که سابقه حضور در لیگ برتر را دارند کمی غم انگیزتر به نظر می رسد! هر دو باید در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد بازی کنند که ظاهرا چمن این ورزشگاه شرایط نابسامان دارد. ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا نیز بنا به دلایلی هنوز در اختیار این دو کلوب نیست. باید دید استان خراسان رضوی با داشتن دو سهمیه در لیگ برتر می تواند میزبانی شایسته در لیگ هفدهم باشد یا تیم های مشهدی مجبور می شوند در شهری دیگر به میدان بروند. در هفته اول مسابقه ها سیاه جامگان میزبان ذوب آهن است ولی در برنامه اعلام شده است هفته نخست مسابقه های برابر این دیدار جمله  قابل تامل«نام ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود» را می توان دید!

وبسایت رسمی برنامه نود – چهار تیم لیگ برتری در لیگ برتر فصل آینده فوتبال هنوز ورزشگاه مشخصی جهت میزبانی ندارند.

یعنی در فاصله کمتر از دو هفته به شروع مسابقه ها هنوز محل برگزاری بعضی مسابقه های حتی جهت شرکت لیگ نامشخص است! با این شرایط لیگ برتر کشور عزیزمان ایران را چقدر می توان حرفه ای دانست؟! لیگی که نه حق پخش تلویزیونی آن مشخص است و نه محل برگزاری بعضی از مسابقاتش شباهت زیادی به لیگ های حرفه ای در سطح اول دنیا ندارد.

مسئولان شرکت لیگ هم فقط می توانند جهت کم شدن پرسشها کلوب ها با مدیران این کلوب ها همراهی کنند ولی واقعیت آن است که بعضی از تیم ها و کلوب های ایرانی حداقل استانداردها را نیز جهت حضور در لیگ برتر ندارند و مدام مجبورند که با پرسشها دست و پنجه نرم کنند یا به مسئولان شرکت لیگ و بعضا به نمایندگان AFC وعده و وعید بدهند که در آینده ای نزدیک! پرسشها حل خواهد شد.

 

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: تیم لیگ برتری | ورزشگاه | مسابقه | مسئولان | برگزاری | میزبان | داخلی | سپیدرود رشت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو