هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دایی برایم محترم است ولی از نام و وکلایش سوء استفاده نکند! / عبدالله ویسی

دایی برایم محترم است ولی از نام و وکلایش سوء استفاده نکند! / عبدالله ویسی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه علی دایی نباید از نام و وکلایش سوء استفاده کند، گفت: دانیال ماهینی بازیکن ماست و تا آخر هم پای حقمان می ایستیم.

دایی برایم محترم است ولی از نام و وکلایش سوء استفاده نکند! / عبدالله ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه علی دایی نباید از نام و وکلایش سوء استفاده کند، گفت: دانیال ماهینی بازیکن ماست و تا آخر هم پای حقمان می ایستیم.

به گزارش وب سایت نود، عبدالله ویسی در گفتگو با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه تیم استقلال خوزستان دیر کارش را شروع کرده و آیا این عنوان در کار استقلال خوزستان تاثیرگذار است؟ گفت: قطعا این امر تاثیرگذار هست. وظیفه تیم ما مشخص نبود. بیش از ۱۶ بازیکن از استقلال خوزستان جدا شدند و جمع کردن تیم کار مشکل بود. در نهایت با تلاش مسئولان، این تیم را جمع و سریع کار را شروع کردیم ولی به هر حال کمبودهایی داریم و امیدواریم در این مسیر کمبودها را برطرف کنیم.

ویسی راجع به پرسشها مالی استقلال خوزستان تصریح کرد: باید از بازیکنان تیم تقدیر کنم که با تمام وجود جهت کمک آمده اند ولی در ادامه راه نیاز مبرم به کمکهای مالی داریم. یک مقدار بدهی داریم که باید صاف و قرارداد بازیکنان تازه را پرداخت کنیم. فکر کنم اتفاقات خوبی جهت ما بیافتد.

دایی برایم محترم است ولی از نام و وکلایش سوء استفاده نکند! / عبدالله ویسی

سرمربی استقلال خوزستان راجع به جدایی تعدادی از بازیکنان این تیم و گلایه هایش از این بابت تصریح کرد: بعضی از بازیکنان با ما قرارداد سه ساله دارند؛ بازیکنان که خود من از لیگ دسته یک به لیگ برتر آوردم. الان یک قانون آمده که اگر بازیکنان کمتر از ۵۰ درصد قراردادشان را بگیرند، می توانند از تیمشان جدا شوند. این حق بازیکن است ولی این بازیکنان ما که جدا شده است اند، بالاتر از ۵۰ درصد گرفته اند و با تیم های دیگر قرارداد بسته اند. قانون هم می گوید بازیکنانی که قرارداد بسته اند، نمی توانند برگردند. شرکت لیگ ابتدا باید مستندات بخواهد تا وظیفه مشخص شود.

ویسی در خصوص پیوستن دانیال ماهینی به سایپا تاکید کرد: تا روز ۲۴ خرداد وقت بود که جهت این بازیکنان پول بگیریم. هنگامی که کلوب استقلال خوزستان خواست جهت دانیال ماهینی پول بریزد، اعلام کردند حساب این بازیکن مسدود هست. متاسفانه مردها به ماهینی گفته اند که حسابت را مسدود کن. این جرم است.

وی در پاسخ به این سئوال که چه کسی به ماهینی این حرف را زده هست، گفت: کلوب سایپا این کار را کرده هست. دانیال خودش به من گفت.

سرمربی استقلال خوزستان راجع به اینکه چه کسی از کلوب سایپا این کار را کرده است؟ یادآور شد: یک وکیل به ماهینی این را گفته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه علی دایی نباید از نام و وکلایش سوء استفاده کند، گفت: دانیال ماهینی بازیکن ماست و تا آخر هم پای حقمان می ایستیم.

ویسی در ادامه راجع به اینکه علی دایی گفته بود مردها راجع به دانیال ماهینی شلوغ کاری می کنند تاکید کرد: آقای دایی جهت من قابل احترام و دوست داشتنی است ولی نمی توانم بگویم دایی از اسمش، نامش و وکلایی که دارد سوء استفاده و حق کلوب را ضایع کند. ما حقمان را می خواهیم و تا آخر ایستادگی می کنیم. نامه از بانک داریم که ۲۳ خرداد پول را می خواستیم بریزیم ولی ۲۲ خرداد حساب بسته شده است هست. آیا این شلوغ کاری است؟

وی خاطرنشان کرد: نامه ای هم به محمد طیبی داده ایم. به این بازیکنان چک دادیم و آنها صد درصد پول گرفته اند. اگر حق با استقلال خوزستان باشد این بازیکنان جریمه و محروم می شود. خب در اینصورت چه چیزی گیر ما می آید؟

سرمربی استقلال خوزستان افزود: مهدی زبیدی هم ۵۱ درصد از قراردادش را گرفته است ولی به پارس جنوبی رفت. این بازیکن پولش را از حساب در آورده هست. آیا این پرسشها این شلوغ کاری است؟ جهت این بازیکن زحمت کشیده شده است هست. اینها به کنار؛ این بازیکنان با ما قرارداد دارند.

ویسی راجع به اینکه حالا راهکار چیست؟ گفت: به ما گفته اند اگر این بازیکنان اعلام پشیمانی کنند و بخواهند برگردند مشکلی نیست وگرنه…

سرمربی استقلال خوزستان در آخر با اشاره به پرسشها این تیم راجع به جایگاهش در فصل آینده لیگ برتر گفت: با این اوضاع مردم انتظاری از ما ندارند. الان قول نمی دهم ولی مطمئنا در آخر فصل در نیمه بالای جدول خواهیم بود.

 

دایی برایم محترم است ولی از نام و وکلایش سوء استفاده نکند! / عبدالله ویسی

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | سرمربی تیم | استقلال | استفاده | بازیکنان | بازیکن | قرارداد | عبدالله | خوزستان | ماهینی | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو