اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نفت منحل می‌شود تا صبا برگردد و ذوب آهن آسیایی شود؟

نفت منحل می‌شود تا صبا برگردد و ذوب آهن آسیایی شود؟

وبسایت رسمی برنامه نود – علاوه بر ثبت نشدن قرارداد بازیکنان و اوضاع نامشخص کادر فنی، یکی دیگر از مباحث مهم راجع به نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران

نفت منحل می‌شود تا صبا برگردد و ذوب آهن آسیایی شود؟

وبسایت رسمی برنامه نود – علاوه بر ثبت نشدن قرارداد بازیکنان و اوضاع نامشخص کادر فنی، یکی دیگر از مباحث مهم راجع به نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مشورت ها جهت انحلال نفت و لیگ برتری شدن صبای قم است.

عبارات مهم : علی کریمی – مسابقه
به گزارش خبرنگار وبسایت نود، نفتی ها مدعی هستند بعضی مسئولان بانفوذ در قم مشورت ها و لابی هایی با فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ داشتند تا صبا به لیگ برتر بازگشته و با این اتفاق نفت از لیگ کنار گذاشته شود و شرایط جهت آسیایی شدن ذوب آهن هم فراهم شود.

فتاحی مدیر کمیته مسابقه های شرکت لیگ هم اعلام کرده بود باید مسئله مالکیت و بدهی های نفت حل شود در غیر این صورت این تیم در مسابقه های شرکت داده نمی شود.

این اظهار نظر با تصویر العمل تند علی کریمی روبرو شود و این مربی با وجود این که ممکن است در نفت نماند اعلام موضع کرد و گفت مگر فقط نفت بدهی دارد که این پرسشها را مطرح می کنند و با بدهی دیگر تیمها کاری ندارند.

کریمی حتی مدعی شده است بود یک تیم لیگ یکی به شکل لیگ برتری بسته شده است و در حال تمرین است و به نظر می رسد منظور کریمی صبای قم بوده هست. مسئولان صبا نیز مدعی هستند که هیچ مشورت در این باره نداشته اند، در حالی که تنها چند روز بعد از اتمام لیگ اخباری در این زمینه به گوش می رسید.

سخنگوی کلوب نفت در تصویر العمل به این مسئله گفته «چون تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از حمایت مسئولان استانی و شهری برخوردار نیست و در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ نماینده ندارد بعضی تصور می کنند عالی ترین گزینه است تا کنار گذاشته شود و با لابی ها و مشورت های غیرفوتبالی صبا به لیگ برتر بازگردد و سهمیه آسیایی به تیم اصفهانی برسد.»

به نظر می رسد نفت طی روزهای آتی آبستن حوادث مهمی خواهد بود و باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار این تیم خواهد بود.

واژه های کلیدی: علی کریمی | مسابقه | فوتبال | مسئولان | فوتبالی | تصویر | ایران | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو