اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اهمیت دربی در بازی‌های دوستانه هم کم نمی‌شود / فریبا

اهمیت دربی در بازی‌های دوستانه هم کم نمی‌شود / فریبا

از دید مدیر فنی تیم فوتبال استقلال دوستانه بودن دربی هم از اهمیت آن کم نمی‌کند.

اهمیت دربی در بازی‌های دوستانه هم کم نمی‌شود / فریبا

وبسایت رسمی برنامه نود –  از دید مدیر فنی تیم فوتبال استقلال دوستانه بودن دربی هم از اهمیت آن کم نمی کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، بهتاش فریبا راجع به اردویی که استقلال در کشور ارمنستان برگزار کرد، اظهار داشت: این اردو جهت استقلال بسیار بافایده بود و بازیکنان تمرینات بسیار منظمی را زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشتند. به هر حال استقلال امسال با تغییراتی مواجه شد و این اردو کمک کرد تا بازیکنان زیاد با یکدیگر هماهنگ شوند. البته این هماهنگی هنوز به صورت صددرصد نیست و امیدوارم استقلال تا شروع لیگ برتر بتواند به شرایط خوبی برسد و در فرم مطلوبی بازی های لیگ را شروع کند.

وی با اشاره به تقابل استقلال و پرسپولیس در آلمان خاطر نشان کرد: به هر حال این بازی از جهات متفاوت می تواند بافایده باشد. استقلال و پرسپولیس در فوتبال کشور عزیزمان ایران تیم های محبوبی هستند و البته در خارج از کشور عزیزمان ایران هم میان ایرانی ها طرفداران زیادی دارند. طبیعتاً این بازی می تواند جهت ایرانی های مقیم اروپا هیجان انگیز باشد و البته جهت فوتبالدوستان خودمان هم بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

اهمیت دربی در بازی‌های دوستانه هم کم نمی‌شود / فریبا

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در ادامه افزود: من اعتقاد دارم تعداد بازی های این دو تیم در طول هر سال باید زیاد شود تا حساسیت های دربی کم کردن پیدا کند. البته این را هم باید گفت که اهمیت دربی حتی در بازی های دوستانه هم کم نمی شود. این مسابقه از بعد تبلیغاتی هم می تواند جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بافایده باشد، ضمن اینکه هر دو تیم می توانند درآمدهای مالی خاصی از این بازی داشته باشند تا بتوانند پرسشها خودشان را برطرف کنند.

فریبا راجع به اوضاع مجتبی جباری نیز گفت: مجتبی در ارمنستان بدون مسئله خاصی تمرین کرد و باید بگویم که او مصدوم نیست. شاید کادر فنی جهت هر بازیکنی تمرینات خاصی را در نظر بگیرد تا ما بتوانیم از همه بازیکنان در طول فصل استفاده کنیم که این چیز عجیبی نیست. من شرایط مجتبی را خوب دیدم و امیدوارم که بتواند در فصل تازه به ما کمک کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند در فصل جاری قهرمان لیگ شود، گفت: استقلال در هر فصل جهت قهرمانی پا به مسابقه های می گذارد و هواداران این تیم هم توقع دارند که قهرمانی تیم ارزش را ببینند. ما امسال تیم خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم طرفداران تیم استقلال را خوشحال کنیم.

 

از دید مدیر فنی تیم فوتبال استقلال دوستانه بودن دربی هم از اهمیت آن کم نمی‌کند.

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: پرسپولیس | طرفداران | استقلال | بازیکنان | فوتبال | ایرانی | ایران | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو