سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » هفته‌ای سه هزار کانال فاسد و غیراخلاقی مسدود می‌شود

هفته‌ای سه هزار کانال فاسد و غیراخلاقی مسدود می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مسدود شدن سه هزار کانال مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی و ضدامنیتی در هفته خبر داد.

هفته‌ای سه هزار کانال فاسد و غیراخلاقی مسدود می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مسدود شدن سه هزار کانال مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی و ضدامنیتی در هفته خبر داد.

هفته ای سه هزار کانال مسدود می شود

محمود واعظی در حاشیه دیدار از دستاوردهای مرتبط با فاز سوم شبکه ملی اطلاعات همراه اول راجع به کانالهای مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی اظهار کرد: بخشی از کانالهای تلگرامی در داخل کشور عزیزمان ایران هست، که همه مسدود شده است هست. به طور میانگین هفته ای سه هزار کانال مسدود شده است و گزارش آن به مقامات قضایی داده می شود.

عبارات مهم : وزیر ارتباطات – کانالهای
وی ادامه داد: این هم خواست مردم ما و هم خواست دولت و نظام است که همه بتوانند کاملا از اینترنت استفاده کنند ولی تهدیدات آن و کانالهای فاسد و غیراخلاقی و حتی کانال هایی که جهت نوجوانان خشن هست، بسته شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به بیانات دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه راجع به کانالهای غیراخلاقی اعلام شده است به وزارت ارتباطات و عدم اقدام این وزارتخانه جهت مسدود کردن آنها اظهار کرد: ایشان خیلی مصاحبه می کنند و بسیاری از مصاحبه هایشان هم مبنای درستی ندارد و هر عددی را بیان می کنند. ولی ما نباید وقت توسعه کشور و فعالیت هایی که در اینترنت به وجود آمده و شغلهایی که ایجاد شده است را با این عنوان بگیریم.

واعظی با بیان اینکه جوانان ما به دنبال شغل در اینترنت هستند، افزود: متاسفانه افرادی که به هیچ چیزی جز بستن این کانالها و محدود کردن اینترنت فکر نمی کنند، گاهی مصاحبه هایی می کنند که جهت شرکت های اینترنتی و فعالیت هایی که در بستر شبکه ملی اطلاعات هست، نگرانی ایجاد می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه باید اجازه دهیم این روال آرام طی شود، اظهار کرد: ما شورای عالی اینترنت به ریاست مدیر جمهوری، با حضور روسای سه قوه و افراد حقیقی و حقوقی از وزارتخانه ها داریم. همچنین کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه ۱۲ عضو دارد و دبیر این کارگروه نمی تواند هر چه نظرات خود است را مطرح کند.

 

هفته‌ای سه هزار کانال فاسد و غیراخلاقی مسدود می‌شود

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: وزیر ارتباطات | کانالهای | غیراخلاقی | اینترنت | اطلاعات | اینترنتی | کانال | فعالیت | اسلامی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو