کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیگ برتر کشور عزیزمان ایران کیفیت ندارد/ پرسپولیس ضعیف‌تر شده است است ، تقوی

لیگ برتر کشور عزیزمان ایران کیفیت ندارد/ پرسپولیس ضعیف‌تر شده است است ، تقوی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی سابق لیگ برتری می‌گوید لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران بی‌کیفیت است و این به خاطر نبود برنامه‌ریزی هست.

لیگ برتر کشور عزیزمان ایران کیفیت ندارد/ پرسپولیس ضعیف‌تر شده است است ، تقوی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی سابق لیگ برتری می گوید لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران بی کیفیت است و این به خاطر نبود برنامه ریزی است.

عبارات مهم : لیگ قهرمانان آسیا – برنامه ریزی
به گزارش وبسایت نود ، مجتبی تقویدرباره آماده سازی تیم ها جهت شروع لیگ هفدهم، اظهار کرد: لیگ هر کشور محور توسعه فوتبال آن کشور هست. تیم های لیگ برتری در چند سال گذشته در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا بسیار ضعیف ظاهر شده است اند که این نشات گرفته از لیگ برتر فوتبال ما هست. ما بعد از آخر لیگ مسابقه های را باید آسیب شناسی کنیم و جهت فصل آینده برنامه ریزی داشته باشیم. ما در همه جنبه ها مشکلاتی داریم و این پرسشها را همه می بینیم. از گزینش مربیان تا بازیکنان مسئله داریم. مربیان با چه برنامه ای عوض کردن می کنند؟ نشانه از جایگزینی بازیکنان چیست؟ هیچ چیز در فوتبال کشور عزیزمان ایران سر جای خودش قرار ندارد. فوتبال ما لیگ محور نیست و به همین علت هم رشد نمی کنیم.

سرمربی سابق لیگ برتری گفت: لیگ برتر ما روز به روز ضعیف تر شده است و بعد از سال ها پرسپولیس توانست به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا افزایش کند. لیگ برتر ما نیاز به حمایت و برنامه ریزی دارد حتی به نظر من پرسپولیس با وجود افزایش به مرحله بعد، ضعیف تر از سال گذشته شده است که این به خاطر بی برنامگی هست. هنگامی که به لیگ مان توجه نداریم همین پرسشها پیش می آید.

او اضافه کرد: آیا باید یک بازیکن به محض دریافت پیشنهاد خارجی قصد جدایی داشته باشد؟ حتما مشکلی در لیگ مان وجود دارد که بازیکنان میل به حضور در کشورهای خارجی دارند. آیا استقلال نتوانست به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا افزایش کند؟ حداقل باید دو تیم از کشور عزیزمان ایران به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا افزایش می کردند.

تقوی تاکید کرد: از نظر فنی، روند تیمداری ما دچار مشکلاتی است و به همین علت هم پیشرفت نمی کنیم. کلوب های ما ثبات ندارند و تغییرات زیاد هست. البته باید شرایط به گونه ای باشد که با تغییرات، تیم ها دچار تزلزل نشوند و ساختارها عوض کردن نکند با این حال اعتقاد دارم که در کشور عزیزمان ایران روند تغییرات مربیان هم اصولی نیست. هنگامی که مربی تیم ارزش را برکنار می کنند به سراغ مربی می روند که ۱۸۰ درجه با آن مربی اختلاف نظر دارد و این موجب می شود همه چیز عوض کردن کند.

سرمربی سابق لیگ برتری با اشاره به پرسشها مالی در تیم های ایران، گفت: بحران های مالی در حال حاضر در تیم های لیگ برتری وجود دارد ولی زیاد پرسشها به برنامه ریزی باز می گردد. آیا آسیب شناسی در دستور کار قرار نمی گیرد؟ آیا دو سه مربی خوب تربیت نمی کنیم؟ کلوب های ما ضعیف هستند و این از دست فدراسیون خارج هست. واقعیت این است که لیگ ما بی کیفیت است و طبق اعلام AFC هم جزو لیگ های برتر آسیا نیستیم.

 

۲۰۲۰

لیگ برتر کشور عزیزمان ایران کیفیت ندارد/ پرسپولیس ضعیف‌تر شده است است ، تقوی

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | برنامه ریزی | پرسپولیس | استقلال | بازیکنان | فوتبال | برنامه | ایران | سرمربی | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو