ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

وبسایت رسمی برنامه نود – نشست ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیر و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین سازمان‌های متفاوت به آخر رسید.

نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

وبسایت رسمی برنامه نود –  نشست ستاد هماهنگی و برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیر و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین شرکت های متفاوت به آخر رسید.

عبارات مهم : وزارت ورزش و جوانان – وزارت امور خارجه
به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشستی با حضور رئیس، سرپرست دبیرکلی، مشاور بین الملل، مشاور فرهنگی و دبیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، شرکت فرهنگی و ارتباطات اسلامی، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد ، وزارت امور خارجه، معاونت گردشگری، شرکت میراث فرهنگی، شرکت فرهنگی و هنری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال عصر امروز برگزار شد.

در این نشست مباحث اجتماعی، فرهنگی، اجرایی و اعزام هواداران کشور عزیزمان ایران و سازماندهی آنها در روسیه به منظور همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت. ضمن اینکه دکتر حمید رضا آصفی به عنوان مسئول ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در فدراسیون فوتبال منصوب شد.

مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال در این نشست گفت: حضور در جام جهانی یک وقت مغتنم است که باید از آن به عالی ترین شکل ممکن استفاده کنیم. باید برنامه ریزی دقیق و مدونی داشته باشیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در رقابتهای جام جهانی روسیه داشته باشیم.

نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

وی گفت: برنامه و نشانه فدراسیون فوتبال این است که از وقت به وجود آمده عالی ترین بهره را ببرد. بر همین اساس قصد داریم تا هواداران خود را با سازماندهی و برنامه ریزی در روسیه کنار خود داشته باشیم. معتقدیم که تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی به جام جهانی افزایش نکرده و مردم کشور عزیزمان ایران در این افزایش سهیم بوده اند. بر همین اساس از ۲۷۰ دقیقه ای که در مرحله اول بازی ها در اختیار داریم باید عالی ترین استفاده را کنیم. ۴ میلیارد نفر ما را در سراسر دنیا می بینند و نباید این وقت طلایی را از دست داد. باید سازماندهی کرده و با برنامه ریزی در رقابتهای جام جهانی روسیه حضور داشته باشیم.
رئیس فدرا سیون فوتبال گفت: در ۱۱ شهر روسیه قرار است مسابقه های جام جهانی برگزار شود و نمایندگان ما با حضور در این کشور و شهرهای متفاوت ارزیابی های مورد نیاز را در خصوص حضور تیم ملی و هواداران انجام می دهند.

در ادامه نشست، مسئولین حاضر  نکات مختلفی را در جهت حضور هواداران و برنامه ریزی های متفاوت ارائه کردند.

مقرر شد تا این جلسات به صورت مدون برگزار و برنامه ریزی دقیق تری در جهت حضور هواداران تیم ملی در مسکو و ۱۱ شهری که میزبان این دوره از بازیها هستند، صورت گیرد.         

 

وبسایت رسمی برنامه نود – نشست ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیر و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین سازمان‌های متفاوت به آخر رسید.

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: وزارت ورزش و جوانان | وزارت امور خارجه | فدراسیون فوتبال | میراث فرهنگی | برنامه ریزی | میراث فرهنگی | جام جهانی | وزارت کشور | هواداران | استفاده | فوتبال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو