دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بدهی مالیاتی پرسپولیس ۱۰۷ میلیارد است / تاج

بدهی مالیاتی پرسپولیس ۱۰۷ میلیارد است / تاج

مدیر فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس نسبت به افزایش تیم‌های ملی در رده‌های متفاوت از فدراسیون تقدیر کردند.

بدهی مالیاتی پرسپولیس 107 میلیارد است / تاج

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس نسبت به افزایش تیم های ملی در رده های متفاوت از فدراسیون تقدیر کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در حاشیه نشست هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه جلسه در مجلس شورای اسلامی بسیار کاربردی و خوب بود که می توان گفت تاکنون چنین جلسه ای با حضور نمایندگان برگزار نشده بود، گفت: متاسفانه بعضی پرسشها مالی از گذشته جهت بعضی کلوب های ورزشی بوجود آمده و در حال حاضر تا ۳۱ آگوست وقت وجود دارد کلوب های استقلال، تراکتورسازی، نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس که قرار است سال آینده در جام کلوب های آسیا حضور یابند، بدهی مالیاتی خود را تسویه کنند؛ البته موانع دیگری نیز وجود دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: در جلسه مقرر شد با تشکیل کمیته ای از سوی مجلس شورای اسلامی عنوان بدهی مالیات کلوب ها پیگیری و برطرف شود؛ به عنوان مثال مسئولان مالیاتی کشور مبلغ ۱۰۷ میلیارد تومان مالیات را جهت پرسپولیس مطرح کرده اند در حالی که این کلوب هیچ وقت سوددهی نداشته است.

بدهی مالیاتی پرسپولیس ۱۰۷ میلیارد است / تاج

وی با اشاره به صحبت های مطرح شده است در خصوص آماده سازی تیم ملی جهت حضور در مسابقه های جام جهانی روسیه، ادامه داد: خوشبختانه نمایندگان مجلس نسبت به افزایش تیم های ملی در رده های متفاوت از فدراسیون تقدیر کردند.

تاج با بیان اینکه پرسشها متعددی جهت فدراسیون فوتبال وجود دارد، افزود: فدراسیون فوتبال ۴۵ میلیارد تومان اعتبار دارد و نمی توان با این مبلغ ۱۸ تیم ملی را مدیریت کرد لذا جهت برطرف کردن این مسئله با نمایندگان مجلس صحبت هایی مطرح شد؛ بر این اساس مقرر شد کارگروه خاص ای با حضور نمایندگان نسبت به بررسی و کمک در این زمینه تشکیل شود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به نقد نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به نحوه مدیریت کلوب های ورزشی، انعقاد قراردادهای غیرکارشناسی با بازیکنان و مربیان و غیره، افزود: مقرر شد کارگروهی نیز در این راستا تشکیل شود و حتی جهت تحقق اهداف از ماده ۴۳ که بر اساس آن رییس فدراسیون فوتبال می تواند مدیر باشگاهی را عزل کند استفاده شود.

وی گفت: در ادامه جلسه مقرر شد فدراسیون فوتبال از طریق استسفاریه سوالی را از مجلس جویا شود تا با پاسخی که از سوی مجلس مطرح می شود و انکعاس آن به AFC و سایر مجموعه های دیگر بعضی از موانع دیگر برطرف شود.

مدیر فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس نسبت به افزایش تیم‌های ملی در رده‌های متفاوت از فدراسیون تقدیر کردند.

تاج اظهار کرد: عنوان شخصی سازی با موانعی روبرو است و نیاز به زیرساخت هایی دارد باید تلاش شود ولی همه اعتقاد هستند روند کندی در این خصوص وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران سه قول به مجلس شورای اسلامی داده و نهایت تلاش را جهت تحقق آن خواهد کرد، عنوان کرد: پیگیری پرونده فساد در فوتبال که در گذشته مطرح شده است از جمله این موارد هست؛ بر اساس آن هر فردی مشکلی داشته باشد به حوزه قضایی معرفی می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال از پیشنهاد فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به مجلس شورای اسلامی جهت برطرف کردن پرسشها مالی خبر داد و گفت: در این زمینه پیشنهاداتی ارائه و بنا شد تا مجلس نیز به دولت تذکر دهد اگر لایحه ای نیاز باشد ارائه کنند.

وی راجع به عملکرد سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: کی روش توفیقات خوبی را جهت فوتبال ایجاد کرده و تیم ملی در شرایط خوبی است ولی ابراز نگرانی شد نسبت به اینکه نتیجه های موقتی نباشد در حالی که بازی هایی که هم اکنون انجام می شود مهندسی خوبی وجود دارد.

تاج در خصوص کارها آماده سازی تیم ملی جهت حضور در مسابقه های جام جهانی روسیه، خاطرنشان کرد: هم اکنون کمپی جهت تمرین تیم ملی در روسیه تدارک دیده شده است و بازی تدارکاتی نیز با تیم روسیه قطعی شده است است.

۲۰۵۱

بدهی مالیاتی پرسپولیس ۱۰۷ میلیارد است / تاج

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | فدراسیون فوتبال | نمایندگان مجلس | جام جهانی | پرسپولیس | فوتبال | روسیه | ایران | مالیات

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو