باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بازی با نفت نفرات تازه را با فضای پرسپولیس آشنا کرد / کلهر

بازی با نفت نفرات تازه را با فضای پرسپولیس آشنا کرد / کلهر

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به پرسپولیس کمک زیادی کرد، این بازی باعث شد تا نفرات تازه با فضای این تیم آشنا شوند.

بازی با نفت نفرات تازه را با فضای پرسپولیس آشنا کرد / کلهر

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به پرسپولیس کمک زیادی کرد، این بازی باعث شد تا نفرات تازه با فضای این تیم آشنا شوند.

عبارات مهم : تیم پرسپولیس – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، محمود کلهر در مورد قهرمانی پرسپولیس در سوپر جام فوتبال ایران، گفت: نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران فقط جهت دفاع و گل نخوردن آمده بود. پرسپولیس و بازیکنان اثر گذارش از آمادگی کافی دور بودند. مهدی طارمی شرایط خوبی نداشت. بازی شب گذشته جهت پرسپولیس دیدار تدارکاتی خوبی جهت شروع لیگ بود. پرسپولیس با پرسشها زیادی دست و پنجه نرم می کند. این پیروزی به این تیم کمک کرد تا با کسب یک قهرمانی شرایطش را اصلاح ببخشد.

وی افزود: کار خوبی که برانکو در این بازی کرد میدان دادن به تعدادی بازیکن جوان بود. بازیکنان تازه هم آزمون شدند و با محیط و شرایط پرسپولیس آشنا شدند. شجاع خلیل زاده یکی از عالی ترین بازیکنان بود. پرسپولیس در قلب دفاع خرید خوبی داشت. به نظر من عالی ترین بازیکن زمین و آماده ترین بازیکن پرسپولیس علی علیپور بود که نسبت به سایرین عالی ترین شرایط را داشت. در کل در مورد حریف هم باید بگویم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران شرایط خوبی نداشت و این هم به خاطر پرسشها فراوان این تیم هست. نفت تغییرات زیادی داشته و این مسئله به پرسپولیس کمک کرد تا در روزی که خیلی اوضاع خوبی نداشت برنده بازی شود.

کلهر در مورد اینکه خوب نبودن پرسپولیس در بازی سوپر جام طبیعی هست، عنوان کرد:  کار خوبی که برانکو کرد به بازیکنان کلیدی مثل کمال کامیابی نیا و سیدجلال حسینی استراحت داد و روی آنها ریسک نکرد. در کل بازی اول جهت هر تیمی سخت است و هر لحظه مسابقه های اول قشنگ نمی شود.  این بازی کمک کرد تا تیم در بازی  آینده آرایش مهم خود را به میدان بفرستد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد عملکرد سیامک نعمتی و مصلح، گفت: در بازی امروز  شایان مصلح در جناح چپ بازی خوبی انجام داد. او تکنیک و فیزیک بسیار خوبی دارد. البته در بازی برابر نفت که یک تیم دست و پا بسته بود نمی توان این مسئله را به خوبی تشخیص داد. این بازیکن در آینده می ـواند به تیم کمک کند. نعمتی هم در دقایقی که به میدان رفت خوب کار کرد او نشان داد مهارت شوت زنی دارد و در یک صحنه ضربه خوبی به توپ زد که به تیر دروازه حریف خورد.

این جام در کشور ما زیاد مهم نیست. این جام جهت کشورهای صاحب فوتبال و حرفه ای بسیار مهم و معتبر هست. باید به این جام اهمیت بیشتری داد. فکر می کنم بازی در سطح بین المللی بسیار مهم است و جهت تیم ها قهرمانی در این جام مهم هست. اگر اهمیت داده شود این بازی قشنگی زیادی دارد. به عنوان نمونه امروز برانکو به تعدادی از نفرات خود استراحت داد ولی اگر بازی خیلی مهم بود پرسپولیس از همه نفرات استفاده می کرد. البته برانکو کار خوبی کرد که با توجه به شناختش از نفت و مشکلاتی که این تیم داشت به تعدادی از نفرات خود استراحت داد.

 

 

بازی با نفت نفرات تازه را با فضای پرسپولیس آشنا کرد / کلهر

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: تیم پرسپولیس | پرسپولیس | استراحت | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | ایران | برانکو

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو