سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » سود ۱۵۰ هزار تومانی در انتظار مشمولان سهام عدالت

سود ۱۵۰ هزار تومانی در انتظار مشمولان سهام عدالت

رئیس شرکت شخصی سازی گفت:دارندگان سهام عدالت با صورتحساب۵۳۰هزارتومانی،۶۵هزار تومان سود علی الحساب می‌گیرند و این سود به ۱۵۰هزارتومان خواهد رسید.

سود 150 هزار تومانی در انتظار مشمولان سهام عدالت

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت آخر عمر دولت یازدهم، نحوه عملکرد دولت در حوزه خصوصی سازی تشریح خواهد شد؛ بر این اساس، قرار است هفته آینده با حضور مقامات ارشد کشور، این کارنامه و نحوه اجرای اصل ٤٤ و نقاط قوت و ضعف آن تشریح شود.

وی افزود: ارزیابی از واگذاری های کنترلی طی سالهای گذشته صورت خواهد گرفت و به قبل و بعد واگذاری نمره داده شده است است.

پوری حسینی در خصوص سهام عدالت گفت: سال گذشته آیین رونمایی سامانه سهام عدالت صورت گرفت و بر این اساس ٤٧ میلیون نفر مجاز به ورود به سامانه شدند و از سال ٩٦ نیز شماره شبا دریافت شد و بر اساس آن تا امروز ٣٦ میلیون نفر وارد سامانه شده است و از اوضاع سهام خود مطلع شده است اند و ٢٩ میلیون نفر شماره شبا داده اند.

سود ۱۵۰ هزار تومانی در انتظار مشمولان سهام عدالت

وی افزود: عدم انطباق شماره شبا از سوی نظام بانکی دریافت شده است و ٢٧ میلیون نفر شماره شبای تأیید شده است دارند. این در حالی است که نسبت به ٢٠ میلیون نفری که هنوز شماره شبا نداده اند دلواپس هستیم.

مهم از ٤٩ شرکت دارای قیمت گذاری قطعی ٣٠ شرکت سود توزیع کرده اند و ١٦ شرکت یا تنفس إعلام کرده یا سود نداشته اند؛ البته سه شرکت از جمله هلدینگ خلیج فارس که عدد قابل توجهی سود دارد هنوز مجمع برگزار نکرده اند.

این مقام مسئول راجع به میزان سود سهام عدالت گفت: افرادی که مجموع سهام تخصیص یافته به آنها از محل سود ، تخفیف، و آورده نقدی یک میلیون تومان هست، و صورتحساب کنونی انها معادل این رقم هست، واریزی سود سهام عدالت جهت انها ۱۲۵هزارتومان خواهد بود

وی افزود: جهت افرادی که سهام انها ۵۳۰ هزارتومان است نیز مبلغ سود حدود ۶۵هزارتومان خواهد بود.

رئیس شرکت شخصی سازی گفت:دارندگان سهام عدالت با صورتحساب۵۳۰هزارتومانی،۶۵هزار تومان سود علی الحساب می‌گیرند و این سود به ۱۵۰هزارتومان خواهد رسید.

وی تصریح کرد: این میزان سود زیاد کردن می یابد آیا که سه شرکت مهم سهام عدالت از جمله هلدینگ خلیج فارس هنوز مجمع خود را برگزار نکرده اند و اگر این مجامع برگزار شود قیمت سود افراد دارای یک میلیون تومان سهام، ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود.

رئیس شرکت شخصی سازی گفت: تنها افرادی که تا آخر تیرماه امسال اقدام به زیاد کردن سقف سهام خود تا یک میلیون تومان کرده اند سود کامل سال ٩٥ را می گیرند اگرچه واریز این وجه اضطراری نیست.

در حال تکمیل/

دارندگان سهام عدالت ۱۵۰هزارتومان سود می‌گیرند

واژه های کلیدی: سامانه سهام عدالت | سهام عدالت | دریافت | شماره | میلیون | اخبار اقتصادی | سود سهام عدالت | اجرای اصل ۴۴

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو