نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سیاه‌جامگان و پدیده در ثامن بازی می‌کنند / فتاحی

سیاه‌جامگان و پدیده در ثامن بازی می‌کنند / فتاحی

رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ می‌گوید بعد از بررسی‌های نماینده هیات فوتبال استان خراسان رضوی، احتمالا دیدارهای سیاه جامگان و پدیده در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد برگزار شود.

سیاه‌جامگان و پدیده در ثامن بازی می‌کنند / فتاحی

وبسایت رسمی برنامه نود – رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ می گوید بعد از بررسی های نماینده هیات فوتبال استان خراسان رضوی، احتمالا دیدارهای سیاه جامگان و پدیده در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شود.

به گزارش وب سایت نود سعید فتاحی راجع به جریمه ۸۰ هزار دلاری فیفا به خاطر تشابه اسمی تیم های ایرانی تصریح کرد: البته به این شکل نبوده که به خاطر تشابه اسمی این جریمه جهت ما به وجود بیاید. جهت مثال ما اعلام کرده بودیم که تیم داماش ایرانیان دیگر وجود ندارد ولی آن ها با چک کردن سایت ها فهمیدند که تیمی با این نام در لیگ دو بازی می کند یا به عنوان نمونه برق شیراز که شرایطش را جهت فیفا اعلام کرده ولی تیم دیگری به نام برق تازه شیراز در لیگ دو بازی می کرد. این پرسشها باعث شد که ما جریمه شویم.

رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ در پاسخ به این پرسش که صادق درودگر و منصور قنبرزاده با چه عنوانی عضو هیات رییسه شرکت لیگ شده است اند، گفت: آن ها به عنوان دو کارشناس هیات رییسه گزینش شدند. همچنین سعید آذری به عنوان نماینده تیم های لیگ برتری در هیات رییسه حضور دارد. قبلا منصور قنبرزاده به عنوان نماینده تیم های لیگ برتری حضور داشت که چون سمتی در کلوب ندارد، دیگر در این پست حضور ندارد.

سیاه‌جامگان و پدیده در ثامن بازی می‌کنند / فتاحی

فتاحی راجع به ورزشگاهی که تیم های مشهدی باید جهت دیدارهای لیگ برتری در آن به میدان بروند خاطرنشان کرد: ما نماینده هیات فوتبال را به ورزشگاه ثامن فرستادیم. به نظر می رسد که چمن ورزشگاه خیلی بهتر شده است و قرار است جهت ورزشگاه یک اسکوربرد متحرک راه اندازی کنند تا تنها در بازی های لیگ برتری از آن استفاده شود. البته هنوز منتظر نامه هیات فوتبال هستیم تا چمن ورزشگاه را تایید کند. اگر این پرسشها حل شود، مشکلی جهت برگزاری دیدار در ورزشگاه ثامن الائمه وجود ندارد.

او افزود: من از تمام کلوب ها تقاضا دارم که مانند سال گذشته با شرکت لیگ، نیروی انتظامی و باقی دست اندرکاران برگزار کننده لیگ برتر همکاری داشته باشند. از مدیران عامل کلوب ها هم می خواهم که امکانات سخت افزاری جهت برگزاری هر چه بهتر دیدارهای لیگ برتر را فراهم کنند و به حد استاندارد برسانند چون اگر ما چمن و توپ استاندارد داشته باشیم، می توانیم پیشرفت کنیم.

فتاحی در پاسخ به این پرسش که مراسم برترین های لیگ شانزدهم در چه تاریخی برگزار می شود اظهار کرد: ما برنامه ریزی کرده بودیم که ۳۰ تیر دیدار سوپر جام برگزار شود و یکم مرداد در برج میلاد مراسم برترین ها را برگزار کنیم ولی به خاطر دیدار داربی آلمان، ناهماهنگی هایی به وجود آمد و در نهایت این مراسم در این روز لغو شد چون سالنی بهتر از سالن برج میلاد در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود نداشت و اگر ما می خواستیم مراسم را چهارشنبه شب برگزار کنیم، بعضی از تیم های ما روز بعد از مراسم، بازی داشتند؛ بنابراین تصمیم گرفتیم که این مراسم را سه شنبه هفته آینده (۱۰ مرداد) در سالن برج میلاد برگزار شود.

 

رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ می‌گوید بعد از بررسی‌های نماینده هیات فوتبال استان خراسان رضوی، احتمالا دیدارهای سیاه جامگان و پدیده در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد برگزار شود.

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: برج میلاد | استاندارد | ورزشگاه | ایرانیان | فوتبال | ایرانی | ورزشگاه | برگزاری | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو