هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » سرانجام پرونده بنیتا دختر ۸ ماه ربوده شده است چه می شود؟

سرانجام پرونده بنیتا دختر ۸ ماه ربوده شده است چه می شود؟

رییس پلیس پایتخت راجع به آخرین اوضاع بنیتا نوزاد هشت ماهه ربوده شده است در پایتخت نیز اظهار کرد: شب گذشته تا ساعت ۲۳:۳۰ به دنبال این عنوان

سرانجام پرونده بنیتا دختر 8 ماه ربوده شده است چه می شود؟

رییس پلیس پایتخت راجع به آخرین اوضاع بنیتا نوزاد هشت ماهه ربوده شده است در پایتخت نیز اظهار کرد: شب گذشته تا ساعت ۲۳:۳۰ به دنبال این عنوان بودم و پرونده را شخصا پیگیری کردم. تلاش خود را در اینباره انجام می دهیم و امیدواریم طی امروز و فردا به نتیجه برسیم. همچنان امیدواریم که کودک سالم باشد.

در حاشیه طرح دستگیری سارقان تهران 

سردار حسین ساجدی نیا روز سه شنبه در حاشیه طرح دستگیری سارقان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: طرح بر خورد با سارقان کلانشهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از ۴۸ ساعت گذشته در سطح شهر اجرا و ماموران موفق شدند با انهدام ۲۸ ، ۱۱۳ سارق، کیف قاپ، موبایل قاپ و سارق به عنف را شناسایی و دستگیر کنند.

عبارات مهم : دستگیری سارق – پلیس پایتخت
وی ادامه داد: ۳۰ درصد جرایم این افراد در خارج از پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داده است.  در میان دستگیر شده است های امروز باندی را شناسایی کردیم که در استان های مرکزی و غربی کشور دست به دزدی می زدند.

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد دستگیر شده است ها سابقه دار هستند، افزود: دستگیر شده است های امروز بین ۱۸ تا ۳۵ سال هستند. خوشبختانه در طرح اخیر کشفیات بسیار خوبی داشتیم.

ساجدی نیا با اشاره به اینکه تاکنون سه مرحله طرح برخورد با سارقان در پایتخت کشور عزیزمان ایران به اجرا در آمده هست، تاکید کرد: دزدی های خرد پایتخت کشور عزیزمان ایران امسال نسبت به مدت مشابه گذشته زیاد کردن داشته است ولی در سایر جرایم شاهد کم شدن قیمت وقوع هستیم. همچنین کشفیات ما نسبت به گذشته زیاد کردن خوبی داشته است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد استفاده سارقان از دستگاه فلزیاب، گفت: این عنوان را تائید نمی کنیم. سارقان هر لحظه به دنبال اجناس سبک و قیمتی مانند طلا، سکه و ارز هستند. از مردم درخواست داریم که پول، طلا، سکه و ارز را در منزل نگهداری نکرده و آنها را به صندوق امانات بانک بسپارند. بانک ها هم باید در این مورد اقدماتی را انجام دهند که مردم ترغیب شوند اموالشان را در اختیار بانک ها قرار دهند.

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به میزان در مورد وقوع جرایم مسلحانه و خشن در تهران، اظهار داشت: خوشبختانه جرایم خشن مانند دزدی مسلحانه، قتل و تجاوز در پایتخت کشور عزیزمان ایران کم کردن داشته است و در حوزه دزدی مسلحانه یا دزدی ها به آخر نرسیده یا به وسیله پلیس کشف می شود.

ساجدی نیا در مورد آخرین اوضاع کودک هشت ماهه ربوده شده است در منطقه مشیریه گفت: شب گذشته تا ساعت ۲۳:۳۰ به دنبال این عنوان بودم و پرونده را شخصا پیگیری کردم. تلاش خود را در اینباره انجام می دهیم و امیدواریم طی امروز و فردا به نتیجه برسیم. همچنان امیدواریم که کودک سالم باشد.

 

سرانجام پرونده بنیتا دختر ۸ ماه ربوده شده است چه می شود؟

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: دستگیری سارق | پلیس پایتخت | شناسایی | ایران | پرونده | خبر | اجتماعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو