هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به پرسپولیس نرفتم، ولی بدترین رفتارها در استقلال با من شد / طالب‌لو

به پرسپولیس نرفتم، ولی بدترین رفتارها در استقلال با من شد / طالب‌لو

دروازه‌بان سابق استقلال گفت: در حالی که در تیم خودم یعنی استقلال بدترین رفتارها را با من می‌کردند، از پرسپولیس پیشنهاد داشتم،‌اما پاسخ منفی به آنها دادم.

به پرسپولیس نرفتم، ولی بدترین رفتارها در استقلال با من شد / طالب‌لو

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان سابق استقلال گفت: در حالی که در تیم خودم یعنی استقلال بدترین رفتارها را با من می کردند، از پرسپولیس پیشنهاد داشتم، ولی پاسخ منفی به آنها دادم.

به گزارش وب سایت نود، وحید طالب لو در خصوص آخرین شرایط خود در فصل تازه نقل و انتقالات به برنامه پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی رادیو تهران، گفت: به علت پرسشها خانوادگی نمی توانم در نیم فصل اول فوتبال کشور عزیزمان ایران حاضر باشم چون باید به مسافرت بروم و به همین علت در نیم فصل اول حاضر نخواهم شد.

وی افزود: در این مدت پیشنهاداتی داشتم که دوستانم در جریان هستند ولی اولویت اول و آخر من خانواده است و فکر می کنم اگر قرار باشد خیلی از پرسشها کانون خانواده را تحت تاثیر قرار دهد، ارزش ندارد.

به پرسپولیس نرفتم، ولی بدترین رفتارها در استقلال با من شد / طالب‌لو

طالب لو در پاسخ به این سؤال که در نیم فصل دوم به کدام تیم خواهد رفت، گفت: هنوز خیلی سریع است در مورد این پرسشها صحبت کنم ولی من تمریناتم را با مربی بدنسازم انجام می دهم مگر اینکه اتفاق عجیب و غریبی رخ دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که ظاهرا خیلی دل چرکین هست، گفت: اتفاقا از کسی ناراحت نیستم و یاد گرفته ام از کسی توقع نداشته باشم ولی ناراحت می شوم هنگامی که می بینم دوستانم و کسانی که سالم کار می کنند هر لحظه مسئله دارند و در کارشان مشکلاتی به وجود می آید.

طالب لو در خصوص شکایت کاوه رضایی و آندو تیموریان به AFC و اینکه آیا وی طلبی از استقلال دارد یا خیر، گفت: از استقلال از نظر مالی طلب دارم ولی از لحاظ اخلاقی و فوتبالی نه چون هر چه دارم از استقلال و هوادارانش هست. من حاضرم حسابدار کلوب استقلال ۱۰-۱۲ سالی که در این کلوب بودم رزومه مالی ام را دربیاورد و ببیند در پست دروازه بانی چقدر از نظر مالی بازدهی و سوددهی داشتم.

وی افزود: اتفاقا ۲-۳ روز پیش خدمت آقای غریب بودم چون او یکی دو بار قرارداد در وقت مدیریتش امضا کرده بود و او شاهد است که چه پیشنهاداتی داشتم ولی متاسفانه چون هیچ وقت پرسشها مالی اولویتم نبود از این بابت ضرر کردم.

دروازه‌بان سابق استقلال گفت: در حالی که در تیم خودم یعنی استقلال بدترین رفتارها را با من می‌کردند، از پرسپولیس پیشنهاد داشتم،‌اما پاسخ منفی به آنها دادم.

به گزارش فارس، طالب لو تاکید کرد: با افتخاری هم جلسه داشتم که البته او خیلی حرف های امیدوارکننده ای نزد. از سال ۸۹ از استقلال ۳۰۰ میلیون طلب دارم که اگر ارزش پول را در نظر بگیرید الان دیگر آن رقم ارزشی ندارد. در دور دوم هم با وجود آنکه رقم قراردادم خیلی پایین بود فقط ۳۰ میلیون دریافتی داشتم.

دروازه بان سابق استقلال در خصوص اینکه آیا کار رضایی و تیموریان درست بوده یا خیر، گفت: اگر عنوان در داخل حل شود خیلی بهتر است ولی هنگامی که در داخل جهت بازیکن و حتی رای کمیته انضباطی احترام قائل نمی شوند، مقصر خودمان هستیم. باید یک جایی برابر این رفتارها ایستاد. من هنگامی که نزد افتخاری رفتم او گفت سال گذشته ۵ میلیارد بدهی خارجی ها را دادیم ولی من به او پاسخ دادم شما ۵ میلیارد بدهی بازیکنان را دادید ولی آنها به اندازه ۵ میلیون هم جهت استقلال بازی نکردند. حداقل ۳ جام جهت این تیم آوردم ولی می بینم که این رفتارها با من می شود. معلوم است هنگامی که بازیکنان جوان می توانند پولشان را بگیرند ما را الگو قرار می دهند. من به چشم خودم دیدم یکسری بازیکنان چگونه پول می گرفتند ولی یکسری دیگر از حق زن و فرزند ارزش زده می شد.

وی تاکید کرد: من از سال ۸۹ تا حالا صبر کرده ام و ۷-۸سالی است که طلب دارم. به آقای افتخاری هم گفتم چطور جهت قرارداد بازیکنان تازه پول است ولی جهت بازیکنانی که حالا جهت این تیم بازی نمی کنند، پول وجود ندارد. امید روانخواه زانو وفوتبالش را جهت استقلال از دست داد ولی حتی حق وی را به او ندادند. تا یک اتفاقی می افتد بازیکن را برابر هوادار قرار می دهند ولی من از طرفداران تیم استقلال خواهش می کنم که احساسی برخورد نکنند و از این کارها بازیکنان ناراحت نشوند. شاید فدراسیون و شخص مهدی تاج از حرف من ناراحت شوند ولی ایراد از خود فدراسیون است.

طالب لو ادامه داد: اگر فدراسیون فوتبال تراز مالی خیلی از کلوب ها را که زیان ده هستند، قبول نکند خیلی از این پرسشها اتفاق نمی افتد. ما نه در فیفا و نه در AFC دیگر دچار مسئله نمی شویم ولی باید فدراسیون با این مباحث سخت گیری کند.

وی در خصوص ارزیابی اش از استقلال این فصل گفت: کار در استقلال و پرسپولیس سخت است و همه تیم ها برابر این دو تیم انگیزه دارند. با توجه به انگیزه و یارگیری زیادی که روی دوش دوتیم هست، توقع من و طرفداران تیم استقلال این است که انشاالله امسال این تیم خوب نتیجه بگیرد.

دروازه بان سابق استقلال در پاسخ به این سؤال که در غیابش در نیم فصل مشتری های وی کم نمی شود، گفت: من فوتبال را باعشق دوست دارم ولی اولویت خانواده ام هست. من با توجه به پرسشها خانوادگی چنین تصمیمی گرفتم که اتفاقا تصمیم مشکل بود ولی امیدوارم شرایط مهیا شود که در نیم فصل سریعتر برگردم.البته قطعا تا آخر نیم فصل نیستم مگر اینکه اتفاق عجیب و غریبی رخ دهد.

به پرسپولیس نرفتم، ولی بدترین رفتارها در استقلال با من شد / طالب‌لو

وی در آخر صحبت هایش گفت : من در بدترین شرایط ها و در حالی که تیم خودم استقلال بدترین رفتارها را با من می کرد از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و این را می توانید از مربیان این تیم بپرسید و مستندات آن هم موجود است ولی از آنجا که به هواداران دو تیم احترام می گذارم ودوست نداشتم وصله ای ناجور جهت تیم رقیب باشم که البته خیلی ها هم موافق این موضوع، نبودند ولی با بدترین رفتارها از کلوب استقلال مواجه شدم. به خاطر این است که می گویم جوانانی که ما را می بینند تلاش می کنند طوری با کلوب واکنش‌ها کنند که بلایی سر ما آمده سر آنها نیاید.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | دروازه بان | اتفاق عجیب | پرسپولیس | خانواده | استقلال | بازیکنان | فوتبال | فوتبالی | افتخاری

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو