هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » واکنش ناجا به فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین

واکنش ناجا به فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین

 ماموران پلیس راهور راننده یک خودروی سواری را مورد ضرب و شتم قرار دادند. انتشار این فیلم تصویر العمل نیروی انتظامی را در پی داشت و سخنگوی ناجا در این‌باره توضیحاتی را ارائه داد.

واکنش ناجا به فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین

 ماموران پلیس راهور راننده یک خودروی سواری را مورد ضرب و شتم قرار دادند. انتشار این فیلم تصویر العمل نیروی انتظامی را در پی داشت و سخنگوی ناجا در این باره توضیحاتی را ارائه داد.

فیلم جنجالی دوربین مدار بسته یک پمپ بنزین

چندی پیش انتشار فیلمی کوتاه در اینترنت به سرعت فراگیر شد، فیلمی که به نظر می رسد به وسیله دوربین مداربسته پمپ بنزین ضبط شده است و در آن ماموران پلیس راهور راننده یک خودروی سواری را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. انتشار این فیلم تصویر العمل نیروی انتظامی را در پی داشت و سخنگوی ناجا در این باره توضیحاتی را ارائه داد.
 

عبارات مهم : منتظرالمهدی – سرباز وظیفه
تاریخ انتشار یافته کنار این فیلم مربوط به هشتم نوامبر امسال میلادی است و اگر تاریخ مذکور به وسیله دوربین به درستی ثبت شده است باشد یعنی این اتفاق  حدود چهار روز پیش رخ داده است.  سردار سعید منتظرالمهدی، سخنگوی ناجا در این باره توضیحاتی را داده است.
منتظرالمهدی در این باره گفت: چند روزی است که در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و اینترنت کلیپی انتشار یافته است که در آن چند تن از عوامل راهنمایی و رانندگی در یک پمپ بنزین مبادرت به برخورد نامتعارف با راننده یک خودروی خاطی کرده اند.

وی با بیان اینکه پلیس بلافاصله بعد از آگاهی از انتشار این کلیپ، شماری از کارشناسان خویش را مأمور پیگیری به ابعاد و زوایای آن کرد،گفت: نتیجه بررسی کارشناسان نشان داد که متاسفانه اتفاق مذکور در یکی از شهرهای مرکزی کشور رخ داده است.

سخنگوی ناجا با بیان اینکه محرک آغازین  این رخ داد ناگوار، شرب خمر و فقدان تعادل روانی و رفتارهای پرخطر و ناهنجار راننده ماشین و عدم توجه به فرمان ایست ماموران بوده هست، گفت: ولی فارغ از این مساله واکنش‌ها غیر متعارف ماموران نیز به کل مغایر قانون و قواعد انضباطی و رویه همیشگی ناجا بوده است و به همین سبب، پلیس بلافاصله مبادرت به برخورد انضباطی شدید با دو  سرباز وظیفه و همچنین مامور پلیسی که نظاره گر صحنه بوده است کرد.
 

به گفته منتظرالمهدی این افراد تا مشخص شدن وظیفه نهایی تنزیل درجه و به انتظار خدمت درآمده اند.

وی تاکید کرد:  پلیس نه تنها هرگز چنین برخوردهایی را بر نمی تابد بلکه آن را اقدامی انزجار آمیز، نامتعارف و خلاف ارزش های اخلاقی و استانداردهای رفتاری و مدیریتی خود می داند و لاجرم خود را موظف به پیش گیری از تکرار چنین حوادثی می داند.

 

واکنش ناجا به فیلم‌ جنجالی در پمپ بنزین

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

واژه های کلیدی: منتظرالمهدی | سرباز وظیفه | راننده | دوربین | بنزین | انتشار | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو