دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » اعلام نظر دادستان راجع به حکم قاتلان بنیتا

اعلام نظر دادستان راجع به حکم قاتلان بنیتا

دادستان پاکدشت گفت: آنچه که بر اساس شواهد و قراین اولیه جهت ما محرز شده است این است که دو متهم پرونده فوت بنیتا مرتکب قتل عمد شده‌اند.

اعلام نظر دادستان راجع به حکم قاتلان بنیتا

دادستان پاکدشت گفت: آنچه که بر اساس شواهد و قراین اولیه جهت ما محرز شده است این است که دو متهم پرونده فوت بنیتا مرتکب قتل عمد شده است اند.

متهمان پرونده بنیتا مرتکب قتل عمد شده است اند

رحیم علیش پور دادستان عمومی پاکدشت گفت: دو متهم پرونده دزدی و ربوده شدن بنیتا دستگیر شدند و از آنجا که پرونده ربوده شدن این کودک و دزدی خودروی پدر کودک در آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران مفتوح شده است بود، متهمان را به پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستادیم.

عبارات مهم : تابستانی – ماشین
وی گفت: البته از آنجا که بعداً مشخص شد این کودک در داخل ماشین فوت کرده است و ماشین در محدوده قضایی پاکدشت هست، بدلی از پرونده در پاکدشت تشکیل شد و تحقیقات و دستورات قضایی صادر شد و احتمالاً تا یکی دو روز آینده متهمان با قرار عدم صلاحیت به پاکدشت بازگردانده شده است و پرونده در اینجا تشکیل و پیگیری می شود.

علیش پور در پاسخ به این پرسش که آیا به این افراد و متهمان تاکنون اتهام قتل عمد تفهیم شده است یا خیر، گفت: ما تا به حال در خصوص عنوان قتل به این افراد تفهیم اتهام نکرده ایم و منتظریم پرونده با پاکدشت بازگردد.

دادستان پاکدشت ادامه داد: ولی آن چیزی که تجربه و نظر علمی و قضایی شخص بنده هست، این است که اولا باید شرایط این کودک هشت ماهه را مورد بررسی قرار دهیم.

وی افزود: فردی یک کودک ۸ ماهه را ربوده و او را در یک خیابان که شاید ترددی در آن رخ ندهد و داخل یک ماشین دربسته رها کند آنهم در هوای تابستانی داخل ماشین که قطعا دمایش زیاد از هوای آزاد است.

علیش پور گفت: در حالی که این کودک توانایی دفاع از خودش را ندارد و نمی تواند از کسی هم با داد و فریاد کمک بخواهد و نتیجتاً این کودک فوت کند، قطعاً این فرد براساس نظر قضایی بنده مرتکب قتل عمد شده است هست.

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:خبرگزاری فارس

 

اعلام نظر دادستان راجع به حکم قاتلان بنیتا

 

واژه های کلیدی: تابستانی | ماشین | ایران | پرونده | خبر | اجتماعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو