نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » برابر تراکتورسازی خوش‌شانس بودیم/ تنها ۴-۳ بازیکن فصل قبل در ترکیب‌مان بودند ، شیخ‌ویسی

برابر تراکتورسازی خوش‌شانس بودیم/ تنها ۴-۳ بازیکن فصل قبل در ترکیب‌مان بودند ، شیخ‌ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در بازی برابر تراکتورسازی فوتبال روی خوشش را به ما نشان داد و در این بازی خوش شانس بودیم.

برابر تراکتورسازی خوش‌شانس بودیم/ تنها 4-3 بازیکن فصل قبل در ترکیب‌مان بودند ، شیخ‌ویسی

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در بازی برابر تراکتورسازی فوتبال روی خوشش را به ما نشان داد و در این بازی خوش شانس بودیم.

عبارات مهم : دروازه بان – تراکتورسازی
به گزارش وبسایت نود ، وحید شیخ ویسی در مورد پیروزی استقلال خوزستان در هفته اول لیگ برتر برابر تراکتورسازی گفت: در این بازی کمی خوش شانس بودیم و فوتبال روی خوبش را به ما نشان داد. شاید بازی در بازی های آینده بسیار بهتر از روز گذشته بازی کنیم و انگیزه بیشتری داشته باشیم.

وی در مورد اینکه آیا این مسئله به علت پرسشها سال قبل است و اینکه تیم به هماهنگی نرسیده هست، گفت: در شروع فصل مشکلی نداریم و هنوز اتفاقی رخ نداده و این مسئله به خاطر تغییرات زیادی که داشتیم. ۲۰ بازیکن از جمع ما جدا شدند و ۱۲-۱۳ بازیکن به تیم اضافه شدند. در بازی روز گذشته فقط ۳ یا ۴ بازیکن از سال قبل درون میدان حضور داشتند. تمرینات ما خیلی زیاد بود ولی رفته رفته بهتر می شویم. خدا را شکر دیروز فوتبال روی خوشش را به ما نشان داد و ما برنده شدیم.

دروازه بان استقلال خوزستان در رابطه با اینکه اعضای تراکتورسازی متفق القول او را عالی ترین بازیکن زمین معرفی کردند، عنوان کرد: خدا را شکر توانستم به مسئولیتی که بر عهده ام قرار داده شده است به عالی ترین شکل عمل کنم. چند توپ را مهار کردم.

وی در مورد دیدار هفته آینده تیمش برابر استقلال، گفت: بازی با استقلال شرایط خاص خودش را دارد. این نخستین بازی خارج از منزل ماست. کارمان در این دیدار بسیار سخت است آیا که طرفداران تیم استقلال می خواهند در نخستین بازی خانگی خود از تیم ارزش حمایت کنند و حضور پرشوری داشته باشند. انگیزه ما در این بازی باید دو برابر باشد تا بتوانیم نتیجه بگیریم. 

 

 

برابر تراکتورسازی خوش‌شانس بودیم/ تنها ۴-۳ بازیکن فصل قبل در ترکیب‌مان بودند ، شیخ‌ویسی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: دروازه بان | تراکتورسازی | روز گذشته | استقلال | فوتبال | بازیکن | خوزستان | استقلال | انگیزه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو