کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » باخت در نخستین بازی بد است ولی غیبت بازیکنان هم تاثیر داشت / دین‌محمدی

باخت در نخستین بازی بد است ولی غیبت بازیکنان هم تاثیر داشت / دین‌محمدی

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: شکست در بازی اول چندان خوب نیست،از طرف دیگر بازیکنان تازه هنوز قلق بازی در استقلال به

باخت در نخستین بازی بد است ولی غیبت بازیکنان هم تاثیر داشت / دین‌محمدی

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: شکست در بازی اول چندان خوب نیست،از طرف دیگر بازیکنان تازه هنوز قلق بازی در استقلال به دستشان نیامده و در آن آب و هوای گرم هم شب مشکل را پشت سر گذاشتند.

عبارات مهم : استقلال – بازیکنان
به گزارش وبسایت نود ، سیروس دین محمدی در خصوص دیدار استقلال برابر نفت آبادان و شکست آبی پوشان در نخستین بازی لیگ برتر اظهار داشت: به نظرم استقلال بد بازی نکرد و البته محرومیت و مصدومیت بازیکنان هم در این باخت تاثیرگذار بود.

وی افزود: در نیمه دوم استقلال خوب حمله کرد ولی آنطور که باید و شاید موقعیت صد در صد به دست نیاورد و موقعیت خطرناک ایجاد نکرد.شاید این عنوان به خاطر عدم برنامه ریزی در محوطه جریمه حریف بود، اما  تاکید می کنم مصدومیت و محرومیت بازیکنان  در این شکست تاثیر داشت.

دین محمدی در پاسخ به این پرسش شکست در بازی اول لیگ ممکن است روی تیم تاثیر منفی بگذارد گفت: قبول دارم شکست در بازی اول چندان خوب نیست، از طرف دیگر بازیکنان تازه هنوز قلق بازی در استقلال به دستشان نیامده و در آن آب و هوای گرم هم شب مشکل را پشت سر گذاشتند.

مربی سابق استقلال با اشاره به عملکرد عظیم گوک و حضور این بازیکن در خط دفاع گفت:من بعد از بازی شنیدم هجمه فراوانی روی عظیم گوک وارد شده است ولی آنهایی که نمی دانند بهتر است تحقیق کنند که گوک بازیکن تازه وارد نیست و ۳ سال است که در استقلال حضور دارد.

وی ادامه داد: این بازیکن سه سال است در کنار بزرگان تیم تمرین می کند و محصول آکادمی کلوب استقلال هست. زمانی که سرمربی امید استقلال بودم این بازیکن را از بین ۲۰۰ بازیکن تستی گزینش کردم و به نظرم در بازی برابر نفت هم با اینکه جهت نخستین بار در ترکیب مهم قرار می گرفت بد کار نکرد.

دین محمدی تاکید کرد: او یک توپ را در همان ۲۰ دقیقه اول بازی از روی خط بیرون کشید که اگر آن تکل را نمی زد استقلال همان ابتدای بازی گل می خورد. من مطمئن هستم اگر به این بازیکن بازی برسد روز به روز بهتر خواهد شد. ضمن آنکه باید به جوان ها وقت داد، هم وقت بازی و هم وقت اشتباه.

وی در آخر گفت و گو با فارس گفت: درست است که استقلال بازی را از دست داده و لیگ را با شکست شروع کرده ولی مطمئن باشید در ادامه راه خواهد افتاد.

واژه های کلیدی: استقلال | بازیکنان | بازیکن | آبادان | مصدومیت | مطمئن | استقلال | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو