تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم + سلفی گرفتن بی دردسر مردم با آقای نخست وزیر

فیلم + سلفی گرفتن بی دردسر مردم با آقای نخست وزیر

در این فیلم مشاهده می کنید که نخست وزیر کانادا بدون محافظ با مردم در حال سلفی گرفتن است.

فیلم + سلفی گرفتن بی دردسر مردم با آقای نخست وزیر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ جاستین ترودو رهبر حزب لیبرال و فرزند نخست وزیر سابق کانادا پیر ترودو است و در تاریخ ۱۹/۱۰/۲۰۱۵ حزب خود را در انتخابات پیروز کرد. او با ۴۳ سال سن در وقت انتخاب، دومین نخست وزیر جوان تاریخ کانادا محسوب میشود.

او ابتدا لیسانس ادبیات انگلیسی را از دانشگاه مک گیل دریافت نمود. سپس لیسانس علوم تربیتی را از دانشگاه بریتیش کلمبیا اخذ کرد و از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ در دانشگاه مونترال مهندسی خواند. او فعالیت خود در زمینه سیاست را از سال ۲۰۰۸ و زمانی که عضو پارلمان شد شروع کرد. در آن برهه انتقادات زیادی در رابطه با سوابق و تجربه او به وسیله رسانه ها و همچنین احزاب سیاسی مطرح شد. علارغم این، او به عنوان رهبر حزب لیبرال در سال ۲۰۱۳ گزینش شد و تنها دو سال بعد وارد کارزار انتخاباتی نخست وزیری شد .

او علاوه بر تحصیلات مناسبش، تجربیات زیادی در زندگی به دست آورده است . ترودو به عنوان یک معلم، بازیگر و مربی بانجی جامپینگ کار کرده هست. او بوکس کار کرده و کارهای خیریه انجام داده هست. او با تمرکز بر کمپین انتخاباتی مثبت تلاش کرد به جای تمرکز روی نقطه ضعف های طرف برابر نشان بدهد که حزبش چه کارهایی میتواند جهت کانادا انجام دهد .او با دادن شخصیتی بروز و شاداب به پست نخست وزیری، توجه رای دهندگان را به خود جلب کرد.

فیلم + سلفی گرفتن بی دردسر مردم با آقای نخست وزیر

در فیلم زیر مشاهده می کنید که وی بدون محافظ با مردم در حال سلفی گرفتن است.

کد ویدیو

انتهای پیام/

نخست وزیر کانادا در حال سلفی گرفتن با مردم

واژه های کلیدی: جاستین ترودو | سلفی گرفتن | دانشگاه | کانادا | بازیگر | زندگی | تمرکز | تاریخ

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو