باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کمیته انضباطی بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می‌کند / حسن‌زاده

کمیته انضباطی بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می‌کند / حسن‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هنگامی که رای را صادر کنیم مستندات آن را خواهیم نوشت و بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می‌کنیم.

کمیته انضباطی بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می‌کند / حسن‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هنگامی که رای را صادر کنیم مستندات آن را خواهیم نوشت و بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می کنیم.

عبارات مهم : فدراسیون فوتبال – کمیته انضباطی
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده شنبه شب در گفت و گو با برنامه چهارسوی لیگ شبکه خبر راجع به لغو محرومیت بازیکنان استقلال عنوان کرد: اساسا در بحث بازیکنان تیم استقلال رایی صادر نشده و در حال جمع بندی پرونده هستیم. پرونده مربوط به بازیکنان استقلال منتهی به رای نشده است.

وی افزود:تحریم یا دهن کجی به تیم ملی یک کشور زشت ترین کاری است که باید به آن پیگیری شود. ناگفته نماند کلوب استقلال در شرایطی به تیم ملی بازیکن داده ولی هنگامی که اتفاقی رخ می دهد باید اجازه بدهیم هر کسی کار خودش را انجام دهد. به طور حتم تلاش می کنیم عدالت و انصاف را در رای لحاظ کنیم.

حسن زاده خاطرنشان کرد: به طور حتم هنگامی که رای را صادر کنیم مستندات آن را خواهیم نوشت و آن وقت همه چیز مشخص می شود. صدور یک رای آدابی دارد که باید مستندات و مدارک آن تهیه شود و به سرعت این مستندات در حال جمع آوری هست. حتی ما تقاضای کلوب استقلال جهت اینکه قبل از نهم مرداد بیایند و حرف هایشان را بزنند پذیرفتیم. به طور حتم به زودی رای می دهیم. راجع به بیانات آقای افتخاری باید بگویم که در این چند سالی که من در فدراسیون بودم،آقایان کفاشیان و تاج می توانند شهادت بدهند که هیچ وقت دخالتی در آرا نداشته اند. ما کار قضایی خود را انجام می دهیم و امیدواریم به زودی رای را صادر کنیم که هم جنبه تنبه داشته باشد هم اینکه همه فوتبال را جهت موفقیت فوتبال ملی بسیج کند.

وی در آخر گفت: تقریبا کارهای پرونده آماده است.امیدوارم بتوانیم به زودی رای را صادر کنیم.

 

 

کمیته انضباطی بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می‌کند / حسن‌زاده

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: فدراسیون فوتبال | کمیته انضباطی | استقلال | بازیکنان | فوتبال | برنامه | پرونده | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو