عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بعد از ۲ سال خوب، می‌خواهم مسافر جام جهانی باشم / قاضی

بعد از ۲ سال خوب، می‌خواهم مسافر جام جهانی باشم / قاضی

مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت:میل به موفقیت رضا مهاجری یکی از دلایلی حضورم در پدیده بود.

بعد از 2 سال خوب، می‌خواهم مسافر جام جهانی باشم / قاضی

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت:میل به موفقیت رضا مهاجری یکی از دلایلی حضورم در پدیده بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمد قاضی، در خصوص پیوستنش به پدیده خراسان و شرایط این تیم صحبت های زیر را مطرح کرد.

* ابتدا از دلایل حضورت در پدیده صحبت کن.

بعد از ۲ سال خوب، می‌خواهم مسافر جام جهانی باشم / قاضی

خوشبختانه با توجه به عملکرد سال گذشته ام پیشنهادات خوبی داشتم که جا دارد از مردها علی دایی که ۲ سال خوب را با او تجربه کردم، امیر قلعه نویی و مهدی تارتار تقدیر کنم که به من لطف داشتند ولی در نهایت با مسئولان کلوب پدیده به توافق رسیدم. من پدیده را به خاطر شرایط تیمی و مدیریتی خوب گزینش کردم و تصمیم گرفتم روند رو به رشدم که طی ۲ سال اخیر آن را طی کرده ام را ادامه بدهم.

* کار کردن با مهاجری چطور است؟

من قبل از پیوستن به پدیده در چند نوبت با آقای مهاجری صحبت کردم و حس کردم او مربی است که میل به موفقیت زیادی دارد، این عنوان انگیزه من را دو چندان کرد و به همین خاطر تصمیم گرفتم با پدیده تحت هدایت او همکاری کنم.

* بازی در شهر امام رضا (ع) هم جذابیت خاصی دارد.

مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت:میل به موفقیت رضا مهاجری یکی از دلایلی حضورم در پدیده بود.

ما هروقت با تیم های متفاوت به مشهد می آمدم حس و حال خاصی داشتم و هر لحظه دوست داشتم یک بار بازی در شهر امام رضا را تجربه کنم، خوشحالم این توفیق نصیب من شد چون مشهد شهری است که میزبان خیلی از مردم و حتی مردمان کشورهای دیگر هست، امیدوارم امسال در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا با فوتبالی که بازی می کنم بتوانم دل هواداران پدیده را شاد کنم.

* نحوه کار با محمد تقوی چطور است؟

تقوی تفکرات خاص خودش را دارد و در زمانی که در کشور عزیزمان ایران حضور نداشت روی مباحث فنی تغییرات زیادی انجام داده هست. در کل کادر فنی تیم پدیده کادر خوبی است و امیدوارم امسال همه سال خوبی کنار هم داشته باشیم.

* بحث شکایت تو از پرسپولیس به AFC هم طی یکی دو روز اخیر سر و صدا کرد.

روز بازی با پیکان بود که متوجه شدم چنین خبری انتشار یافته است ولی چند نفر از دوستان رسانه ای بعد از بازی نزد من آمده و با هم صحبت کردیم و همانجا هم اعلام کردم من چنین اقدامی انجام ندادم ولی باید توضیحی راجع به مطالباتم از پرسپولیس بدهم. من از سال ۹۰ مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان مطالباتم باقی مانده و هنگامی که به اداره مالیات مراجعه کردم آنها گفتند که شما کل طلبت را گرفته ای. نزدیک به ۱٫۵ سال دوندگی انجام دادم تا ثابت کنم این پول را نگرفته ام و بعد از گرفتن یک نامه به مراجع قضایی شکایت کردم. ما بازیکنان جهت آنکه به اداره مالیات ثابت کنیم پولمان را نگرفته ایم حتماً باید حکم کمیته انضباطی داشته باشیم به همین علت بالاجبار شکایت کرده و کمیته انضباطی به من حکم داد و سپس کمیته استیناف هم آن حکم را تائید کرد. جالب است حکم من حتی به دادرسی خاص هم رسید که بعید می دانم بازیکنی تا این مرحله پیش رفته باشد. بعد از تمام این مراحل نامه فدراسیون را به اداره مالیات بردم چون هم ممنوع الخروج شده است بودم و هم ممنوع المعامله به همین علت جهت آنکه بتوانم مسیر زندگیم را راحت طی کرده و جلو ببرم حکم را به اداره مالیات دادم تا کارهایم روی روال بیفتد، حالا هم یکی از طلبکاران کلوب پرسپولیس هستم و منتظرم تا مطالباتم پرداخت شود.

* صحبت خاصی باقی مانده؟

بعد از ۲ سال خوب، می‌خواهم مسافر جام جهانی باشم / قاضی

نکته ای که جهت من خیلی مهم است اینکه من ۱۲ گل سال گذشته در لیگ زدم و آقای گل جام حذفی هم شدم، دوست دارم به این شرایط ادامه بدهم و امسال یکی از مسافران جام جهانی باشم. امیدوارم ما به اتفاق اعضای تیم، کادر فنی و مدیریت کلوب بتوانیم به موفقیت برسیم و در راه پیشرفت نیز نیازمند کمک تمامی هم تیمی های عزیزم هستم، دست تک تک هواداران پدیده را می بوسم و بابت میهمان نوازی مردم خوب مشهد از آنها تقدیر می کنم.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: تیم فوتبال پدیده | کمیته انضباطی | پرسپولیس | موفقیت | اداره | مالیات | داخلی | پدیده

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو