هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حرف استقلال و پرسولیس این است که ما دانه درشت هستیم / حسن‌زاده

حرف استقلال و پرسولیس این است که ما دانه درشت هستیم / حسن‌زاده

مدیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه وزن قضایی محرومیت بازیکنان استقلال بالا نبود، گفت: حرف بعضی از باشگاه‌ها این است که ما دانه درشت هستیم!

حرف استقلال و پرسولیس این است که ما دانه درشت هستیم / حسن‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه وزن قضایی محرومیت بازیکنان استقلال بالا نبود، گفت: حرف بعضی از کلوب ها این است که ما دانه درشت هستیم!

به گزارش وب سایت نود، اسماعیل حسن زاده در خصوص آخرین اوضاع پرونده محرومیت بازیکنان استقلال به خاطر عدم همراهی تیم امید به رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متاسفانه بعضی از دوستان آرای ما را برنمی تابند و می گویند ما با تیم های دیگر تفاوت می کنیم. اگر این رای جهت ۱۵ تیم دیگر صادر می شد شاید این اتفاقات و پرسشها پیش نمی آمد.

وی افزود: بعضی از تیم ها تاکید دارند که با سایر تیم ها تفاوت می کنند در حالی که تصمیمات قضایی جهت همه یکسان است و باید به تشکیلات فدراسیون فوتبال به خصوص رکن قضایی احترام گذاشت.

حرف استقلال و پرسولیس این است که ما دانه درشت هستیم / حسن‌زاده

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ادامه داد: هنگامی که تصمیمی راجع به یک نفر گرفته می شود باید اگر اعتراضی هم صورت می گیرد از مجاری قانونی پیگیری شود نه با صحبت و توهین.

حسن زاده با بیان اینکه آرای نهایی سه بازیکن استقلال امروز اعلام می شود، گفت: وزن قضایی پرونده بازیکنانی که به تیم امید نرفته اند سنگین نیست و همه چیز مشخص است ولی آنقدر این عنوان را بزرگ کرده اند که وزن اجتماعی پرونده بالا رفته هست. کل حرف این پرونده این است که همه جهت موفقیت تیم ملی تلاش کنند و چوب لای چرخ تیم ملی نگذارند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به کمیته انضباطی فشاری از بالا جهت عوض کردن آرا می آید یا خیر، تاکید کرد: من هفت سال است که در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هستم و در این مدت چه در وقت ریاست علی کفاشیان و چه در وقت ریاست مهدی تاج یک بار نشد که در رای ما اعمال نظر شود و یا حتی بخواهند به رای ما گِرا بدهند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ادامه داد: شاید بعضی از دوستان خبرنگار سوالاتی از مدیر فدراسیون بپرسند و آقای تاج هم جواب ارزش را بدهند ولی رای ما برخاسته از پرسشها قضایی است و استقلال و هویت خود را از دست نمی دهیم.

مدیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه وزن قضایی محرومیت بازیکنان استقلال بالا نبود، گفت: حرف بعضی از باشگاه‌ها این است که ما دانه درشت هستیم!

حسن زاده با انتقاد از واکنش‌ها بعضی از تیم ها بعد از صدور آرای قضایی تاکید کرد: در تیم های بزرگ بعضی از مقامات از جمله مدیر، سرمربی، کاپیتان و بازیکن احساس خاصی دارند و هنگامی که تصمیمی گرفته می شود، ما را ترساندن می کنند. هنگامی که علیه استقلال یا پرسپولیس تصمیمی می گیریم همزمان از داخل و بیرون کلوب و حتی به وسیله تماشاگرانی که به نوعی به فدراسیون دسترسی پیدا می کنند ترساندن می شویم. حرف آنها این است که ما «دانه درشت» هستیم و با بقیه تفاوت می کنیم. امیدوارم این فرهنگ عوض شود. هر چقدر هم تیمی بزرگ باشد باید زیاد به قانون احترام بگذارد.

وی راجع به اینکه علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با نفت آبادان صحبت های تندی علیه فدراسیون مطرح کرد و حتی پیش از شروع مسابقه بعد از برخورد سکه به بدنش از لفظ منشوری استفاده کرد، گفت: با توجه به پراکندگی هفته اول و برگزاری مراسم عالی ترین های لیگ، تا روز گذشته گزارشی از این بازی به دست ما نرسیده بود. احتمال می دهم نقطه نظر شما در گزارش داور و ناظر فدراسیون بیاید. بعد از رسیدن گزارش به این مورد پیگیری می کنیم ولی تا الان چیزی نیامده است.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال راجع به اینکه بلافاصله بعد از صحبت های مهدی تاج و سیدرضا افتخاری مدیرعامل کلوب استقلال گفته های آنها راجع به برطرف محرومیت بازیکنان استقلال تکذیب کرد، اظهار داشت: من شما را به متن رای نهایی که امروز صادر می شود، حواله می دهم. همه ما رویدادها و اتفاقات را می دانیم. اگر واقعا استقلال در نامه روز ۳۱ خرداد که نخستین نامه این کلوب بوده راحت اعلام می کرد به تیم امید بازیکن نمی دهیم، اتفاقات بهتری می افتاد.

حسن زاده افزود: با این حال استقلالی ها در نامه ای که به فدراسیون فرستادند اعلام کردند فلان بازیکن را نمی دهند ولی می توانند دو بازیکن دیگر را در اختیار تیم امید قرار دهند. علت اینکه این رای محرومیت صادر شده است به خاطر مستنداتی است که ما در اختیار داریم. بعد از اعلام رای همه به شفافیت آن پی خواهند برد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تراکتورسازی همانند بازیکنان استقلال محروم نشدند، گفت: این پرسش تکراری هست. اگر مقامات تیم امید و فدراسیون از تراکتوری ها شکایت می کردند، ما پیگیری می کردیم. علت اینکه آنها از بازیکنان تراکتور شکایت نکردند این بود که پیش از آن مکاتباتی با فدراسیون صورت گرفت و تراکتورسازی موقعیت بازیکنانش را مطرح کرد. استقلال ابتدا قرار بود سه یا چهار بازیکنش را به تیم امید بدهد و در نهایت هم مقرر شد یکی از نفراتش را در اختیار تیم امید بگذارد ولی این اتفاق رخ نداد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در آخر راجع به اینکه مسئولان استقلال مدعی هستند به کمیته انضباطی در این خصوص نامه هایی زدند، گفت: نامه ها نه، فقط یک نامه از کلوب استقلال در روز بیست و چهارم به دست ما رسید که به پیوست کادر فنی را ضمیمه کردند که در پرونده موجود است.

حرف استقلال و پرسولیس این است که ما دانه درشت هستیم / حسن‌زاده

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: کمیته انضباطی | استقلال | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | استقلال | پرونده | پرسپولیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو