نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ۹۵ درصد گزینش برترین‌ها منصفانه بود / جلالی

۹۵ درصد گزینش برترین‌ها منصفانه بود / جلالی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید مراسم برترین های لیگ خوب برگزار شد.

۹۵ درصد گزینش برترین‌ها منصفانه بود / جلالی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید مراسم برترین های لیگ خوب برگزار شد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مجید جلالی، راجع به اوضاع تیمش بعد از تساوی برابر پدیده مشهد، اظهار کرد: بازی خوبی برابر پدیده انجام دادیم و علی رغم این بازی خوب نتوانستیم به پیروزی برسیم. با این حال به آینده و انجام بازی های بهتر امیدواریم.

۹۵ درصد گزینش برترین‌ها منصفانه بود / جلالی

او راجع به روند نقل و انتقالات تیمش هم، گفت : در حال حاضر نمی توانم به طور کامل در مورد بازیکنانی که جذب کرده ایم اظهار نظر کنم. به طور مثال دو بازیکن خارجی به ما اضافه شده است که هنوز وقت نکرده ام آنها را از نزدیک ببینم تا بدانم اوضاع ارزش دقیقا چگونه هست. با گذشت وقت مشخص می شود که عملکردمان در فصل نقل و انتقالات چگونه بوده است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ادامه راجع به مراسم برترین های لیگ شانزدهم، گفت : مراسم خیلی خوب و با برنامه ریزی برگزار شد، گزینش ها هم همه درست بود. بحث آقای گل و یکسری انتخابات از قبل مشخص شده است بود ولی در مورد سایر گزینش ها شرکت لیگ از مربیان نظر خواهی کرده بود. فکر می کنم که ۹۵ درصد از گزینش ها منصفانه انجام شده است بود ولی به هر حال در همه جای دنیا انتقاد وجود دارد و شما نمی توانید نظر همه را جلب کنید. حتی فیفا هم هنگامی که مسی یا رونالدو را به عنوان عالی ترین بازیکن گزینش می کند انتقاداتی نسبت به آنها مطرح می شود.

او در ادامه افزود: با در نظرگرفتن این که شرکت لیگ برگزاری این مراسم را خوب انجام داد ولی اعتقاد دارم قرعه کشی لیگ را باید سریعتر انجام می داد تا کلوب ها حریفان خود را سریعتر می شناختند. به طور مثال ما جهت تعطیلات با ذوب آهن و فولاد خوزستان قرارداد بازی دوستانه گذاشته بودیم ولی بعد از این که متوجه شدم در پنج هفته ابتدایی باید به مصاف آنها برویم این بازی ها را لغو کردند. اگر از قبل حریفانمان را می شناختیم می توانستیم برنامه بهتری جهت آماده سازی تدوین کنیم.

جلالی در ادامه راجع به دیدار هفته آینده تیمش با پارس جنوبی جم و این که آیا تیمش به این شهر سفر خواهد کرد یا خیر؟ گفت : طبق اطلاعاتی که ما به دست آورده ایم شهر جم فقط یک مهمانسرا دارد که با وجود این که از قبل آن جا را رزرو کرده بودیم ولی به ما گفتند که نمی توانیم به شما جا بدهیم. به خاطر همین عنوان باید در عسلویه اسکان داشته باشیم و از این شهر فاصله ۵۵ دقیقه ای را با اتوبوس جهت رسیدن به جم طی کنیم. فکر می کنم در گرمای شدید این عنوان جهت تیم ما بسیار بد خواهد بود. امیدوارم که مسئولان شهر جم بتوانند در شهر خودشان به ما اسکان دهند تا مجبور نشویم مسیر عسلویه به جم را طی کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید مراسم برترین های لیگ خوب برگزار شد.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | بازیکنان | برنامه | بازیکن | برگزاری | چگونه | داخلی | پیکان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو