سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بازیکنان پدیده در مورد پرسشها مالی در حال تعامل با کلوب هستند / ناصحی

بازیکنان پدیده در مورد پرسشها مالی در حال تعامل با کلوب هستند / ناصحی

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با توجه به اینکه در بازی اول نتوانستیم پیروز شویم در مشهد محکوم به بردیم.

بازیکنان پدیده در مورد پرسشها مالی در حال تعامل با کلوب هستند / ناصحی

وبسایت رسمی برنامه نود –  کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با توجه به اینکه در بازی اول نتوانستیم پیروز شویم در مشهد محکوم به بردیم.

عبارات مهم : تیم فوتبال پدیده – بازیکنان
به گزارش وبسایت نود ، رضا ناصحی در مورد دیدار حساس این هفته تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: مطمئناً بازی راحتی را پیش رو نداریم، آیا که سپاهان یک تیم ریشه دار و هر لحظه مدعی است که این فصل هم به خوبی تقویت شده است هست، ولی ما در این بازی محکوم به برد هستیم از این جهت که در بازی اول دو امتیاز از دست دادیم و در مشهد با سپاهان بازی می کنیم.

وی افزود: برابر سپاهان از هر نظر محکوم به بردیم و می خواهیم از همین ابتدای لیگ در نتیجه گیری ثبات داشته باشیم. در حال حاضر تمام تمرکز بازیکنان ما روی بازی پیش رو است و پیروزی در این مسابقه می تواند از نظر معنوی و روانی نیز کمک زیادی به تیم کند.

کاپیتان پدیده راجع به پرسشها مالی مجموعه پدیده، خاطرنشان کرد: همه ما از شرایط مجموعه پدیده با خبر هستیم و از این رو با کلوب در حال تعاملیم. خوشبختانه مدیریت کلوب از زمانی که روی کار آمده تلاش کرده به قول هایی که به بازیکنان داده است عمل کند و تا الان هم این طور بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا همبازیانش از عدم پرداخت پول به وسیله کلوب ناراضی هستند، تصریح کرد: همان طور که گفتم بازیکنان ما شرایط کلوب را درک کرده و در این چند سال همواره در تعامل با کلوب بوده اند. تا حالا پیش نیامده که پرسشها مالی بخواهد روی عملکرد فنی ما تأثیر بگذارد و این را هم می دانیم که پرداختی دیر یا سریع انجام خواهد شد. در حال حاضر هم کلوب قول داده به زودی و ظرف چند روز آینده پرداختی به بازیکنان داشته باشد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

۲۰۲۰

بازیکنان پدیده در مورد پرسشها مالی در حال تعامل با کلوب هستند / ناصحی

واژه های کلیدی: تیم فوتبال پدیده | بازیکنان | مجموعه | سپاهان | داخلی | پدیده | رضا ناصحی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو