هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » رکورد تازه بزرگ‌ترین سرویس اشتراک ویدیوی ایران

رکورد تازه بزرگ‌ترین سرویس اشتراک ویدیوی ایران

آپارات، امروز تازه‌ترین گزارش خود از اوضاع فعلی این سرویس را منتشر نموده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

رکورد تازه بزرگ‌ترین سرویس اشتراک ویدیوی ایران

آپارات، امروز تازه ترین گزارش خود از اوضاع فعلی این سرویس را منتشر نموده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

آپارات از مرز ۱۰٫۵ میلیون نمایش موفق ویدیو در روز گذشت

بر اساس تازه ترین گزارش منتشرشده به وسیله هلدینگ صباایده، آپارات با ده و نیم میلیون نمایش موفق روزانه ویدیو، توانست رکورد پیشین خود یعنی ۷٫۵ میلیون نمایش موفق را جابجا کند و به آماری کم سابقه در میان سرویس های ایرانی دست یابد. آپارات همچنین بر اساس تازه ترین آمار منتشرشده به وسیله الکسا، رتبه یک را میان سایت های ایرانی به خود اختصاص داده و در جمع ۲۰۰ سایت برتر دنیا حضور دارد.

عبارات مهم : دانلود – ایرانی
بر اساس این گزارش، آپارات ۲۹ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که با توجه به آمار رسمی منتشرشده از سوی مرکز آمار کشور عزیزمان ایران در اسفند ۹۵، ۶۷٫۴ درصد از بازدیدکنندگان اینترنت کشور را تشکیل می دهند.

یکی از کارها اساسی که آپارات در طول یکی دو سال اخیر به آن پرداخته، عنوان حمایت از تولید محتوا به وسیله تیم های خلاق وطنی بوده هست. بر همین اساس امروزه بیش از ۱۰۰ برنامه جالب ویدیویی در قالب چندین قسمت و به وسیله تیم های متفاوت تولید و از طریق بستر آپارات در اختیار مخاطبان ایرانی قرار می گیرد. همین رویکرد حمایت آپارات از تولیدکنندگان محتوای ویدیویی، باعث اشتغال زایی جهت بیش از ۱٬۲۰۰ نفر از جوانان مستعد ایرانی شده است است.

اطلاعات مرتبط با نسخه های اندروید و iOS آپارات، بخش دیگر گزارش منتشرشده را تشکیل می دهد. نسخه های متفاوت نرم افزار آپارات با بیش از ۵٫۵ میلیون راه اندازی از محبوبیت بالایی میان بازدیدکنندگان برخوردار هست. همچنین بیش از ۷۶ درصد بازدیدکنندگان آپارات از طریق گوشی به تماشای محتواهای آپارات می نشینند.

یکی از شاخصه های مهم آپارات که از وجوه تمایز و مزایای آپارات نسبت به نمونه های مشابه خارجی ست، «امکان دانلود ویدیو» هست. با توجه به آمار ۶۱٫۵ میلیون دانلود ویدیو در ماه، به نظر می‎رسد این شاخصه با استقبال بازدیدکنندگان ایرانی نیز همراه بوده است.

 

رکورد تازه بزرگ‌ترین سرویس اشتراک ویدیوی ایران

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: آپارات

 

واژه های کلیدی: دانلود | ایرانی | نمایش | ایران | میلیون | خبر | اجتماعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو