عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از حضورم در جمع سه دروازه‌بان برتر کشور عزیزمان ایران خوشحالم / مظاهری

از حضورم در جمع سه دروازه‌بان برتر کشور عزیزمان ایران خوشحالم / مظاهری

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: از اینکه در جمع ۳ دروازه‌بان برتر فصل گذشته فوتبال کشور عزیزمان ایران قرار داشتم خوشحالم.

از حضورم در جمع سه دروازه‌بان برتر کشور عزیزمان ایران خوشحالم / مظاهری

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: از اینکه در جمع ۳ دروازه بان برتر فصل گذشته فوتبال کشور عزیزمان ایران قرار داشتم خوشحالم.

عبارات مهم : دروازه بان – رشید مظاهری
به گزارش وبسایت نود ، رشید مظاهری در مورد حضورش در جمع ۳ دروازه بان برتر فصل گذشته فوتبال اظهار داشت: خوشحالم که در جمع برترین ها قرار داشتم. با حضور این همه دروازه بان خوب در فوتبال ایران، قرار گرفتن در جمع ۳ دروازه بان برتر یک رکورد محسوب می شود که در فوتبال کشور عزیزمان ایران می ماند. از کارشناسانی که به من رأی داده اند تقدیر می کنم. این نتیجه تلاش خودم در فصل گذشته است و شرایط خوبی که با تیم ذوب آهن در فوتبال داشتیم.

وی در مورد علت غیبتش در مراسم برترین ها گفت: هر بازیکنی دوست داشت در این مراسم حضور داشته باشد، من هم از این قاعده مستثنی نیستم، ولی اگر می خواستم در این مراسم شرکت کنم، یکی دو جلسه تمرینم را از دست می دادم، آن هم در فصلی که منتهی به جام جهانی هست، بنابراین ترجیح دادم در تمرینات ذوب آهن بمانم تا به مراسم بیایم. ساسان انصاری هم جهت حضور در مراسم برترین ها مجبور شد یک جلسه تمرین خود را از دست بدهد. با این حال از فدارسیون فوتبال و شرکت لیگ جهت برگزاری چنین مراسم مناسبی تقدیر می کنم.

مظاهری در مورد شرایط ذوب آهن عنوان کرد: تمرینات خوبی را زیرنظر کادر فنی انجام می دهیم و در مشهد اگر خوش شانس بودیم می توانستیم ۳ امتیاز را از سیاه جامگان بگیریم و با پیروزی به اصفهان بیاییم.

وی در مورد دیدار با گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: هیچ کاری به نتیجه باخت ۴ بر یک این تیم در هفته گذشته نداریم، این تیم یکی از تیم های قابل احترام فوتبال کشور عزیزمان ایران است و با تمام قدرت در برابر این تیم حاضر می شویم.

 

 

از حضورم در جمع سه دروازه‌بان برتر کشور عزیزمان ایران خوشحالم / مظاهری

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: دروازه بان | رشید مظاهری | فوتبال | اصفهان | ایران | داخلی | ذوب آهن | محمد‌ رشید مظاهری

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو