باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رحمتی پیر ترین و قائدی جوان ترین بازیکنان , نکات مهم لیست فصل تازه استقلال

رحمتی پیر ترین و قائدی جوان ترین بازیکنان , نکات مهم لیست فصل تازه استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – اسامی ۲۶ بازیکن در فهرست نفرات استقلال جهت فصل تازه در شرکت لیگ ثبت شده است هست.

رحمتی پیر ترین و قائدی جوان ترین بازیکنان , نکات مهم لیست فصل تازه استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – اسامی ۲۶ بازیکن در فهرست نفرات استقلال جهت فصل تازه در شرکت لیگ ثبت شده است است.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، شرکت لیگ عصر امروز اسامی بازیکنان تیم های لیگ برتری را اعلام کرد و نگاهی به اسامی آبی های پایتخت نشان می دهد کلوب استقلال نام ۲۶ بازیکن را در فهرست خود به شرکت لیگ اعلام کرده است.

مهدی رحمتی، خسرو حیدری، روزبه چشمی، مجید حسینی، امید ابراهیمی، حسن بیت سعید، مجتبی جباری، علی قربانی، سجاد شهباززاده، جابر انصاری، آرمین سهرابیان، فرشید باقری، مهدی قائدی، یعقوب کریمی، میلاد زکی پور، ارشیا بابازاده، سرور جپاروف، وریا غفوری، حسین حسینی، داریوش شجاعیان، امید نورافکن، عبدالعظیم گوگ، پژمان منتظری، محمدجواد محمدی، فرشید اسماعیلی و لئوناردو پادوانی بازیکنانی هستند که نام ارزش در فهرست بازیکنان استقلال ثبت شده است اند.

رحمتی پیر ترین و قائدی جوان ترین بازیکنان , نکات مهم لیست فصل تازه استقلال

نام بعضی نفرات جوان همچون امیرحسین شیخ الاسلامی، حسین حیدری، سجاد آقایی، علی اکبر نجفی، فردین نجفی و محمدرضا هاشمی که در تمرینات استقلال حضور دارند و با این تیم قرارداد بسته بودند هنوز در این لیست قرار ندارد و باید دید کلوب چه زمانی  اسامی این نفرات و قراردادهایشان را به شرکت لیگ اعلام خواهد کرد.

میانگین سنی  ۲۶ بازیکن استقلال ۲۶٫۸ سال هست، مهدی رحمتی با ۳۷ سال سن پیر ترین بازیکن استقلال است و آبی ها به جز وی ۵ بازیکن بالای ۳۳ سال دیگر  (جپاروف، جباری، منتظری، حیدری و پادوانی) در لیست خود دارند که با تجربه های تیم محسوب می شوند و اغلب ارزش هم در کنار جوان هایی چون نورافکن،حسینی و چشمی در ترکیب مهم به میدان می روند. مهدی قائدی نیز با ۱۸ سال و ۸ ماه سن، جوان ترین بازیکن استقلال است.

در بخش کادر اجرایی و فنی نصرالله عبداللهی به عنوان سرپرست، بهتاش فریبا به عنوان مدیر فنی، علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی، محمد خرمگاه، علی چینی و محمد صالح مصطفوی به عنوان مربی، حمدالله بابازاده به عنوان مربی دروازه بان ها، میک مک درموت به عنوان بدنساز، حسن خانبان به عنوان آنالیزور، کاوه ستوده به عنوان پزشک، مهرشاد رهبری به عنوان فیزیوتراپ، مدد جباری به عنوان مدیر تدارکات و محمدحسین زرندی به عنوان مدیر رسانه ای ثبت شده است اند و ۱۳ نفر هدایت فنی و اجرایی آبی پوشان را در لیگ به عهده دارند.

واژه های کلیدی: مهدی رحمتی | خسرو حیدری | استقلال | بازیکنان | بازیکن | استقلال | داخلی | اختصاصی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو