تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به خاطر بدهی سنواتی به بازیکنان پرداختی نداشتیم / کلوب استقلال

به خاطر بدهی سنواتی به بازیکنان پرداختی نداشتیم / کلوب استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – کلوب استقلال اعلام کرد تاکنون بازیکنان این تیم دریافتی بابت فصل تازه نداشته‌اند و مدیریت کلوب در تدارک است تا هرچه سریعتر پیش پرداخت بازیکنان را فراهم کند.

به خاطر بدهی سنواتی به بازیکنان پرداختی نداشتیم / کلوب استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – باشگاه استقلال اعلام کرد تاکنون بازیکنان این تیم دریافتی بابت فصل تازه نداشته اند و مدیریت کلوب در تدارک است تا هرچه سریعتر پیش پرداخت بازیکنان را فراهم کند.

عبارات مهم : کمیته انضباطی – استقلال
به گزارش وبسایت نود ، علی رغم بعضی اخبار منتشر شده، تاکنون بازیکنان استقلال دریافتی بابت فصل تازه نداشته اند و مدیریت کلوب در تدارک است تا هرچه سریعتر پیش پرداخت بازیکنان را فراهم کند.

سید پندار توفیقی، معاون ورزشی کلوب استقلال در همین خصوص به سایت کلوب گفت: با در نظرگرفتن این که بدهی سنواتی کلوب استقلال طبق اعلام کمیته انضباطی حدود ٦/٢ میلیارد تومان بوده، کلوب باید از وقت نقل و انتقالات فصل قبل تا امسال، حداقل ١٠ درصد این رقم را پرداخت میکرد تا جواز حضور بازیکنان تازه خود در مسابقه های امسال را کسب کند.

او افزود: کلوب استقلال هم طی یک سال اخیر، حدود ٧٠٠ میلیون تومان از بدهی های سنواتی خود را پرداخت کرده بوده است که بیش از  ١٠ درصد همه این بدهی هست. با ارایه اسناد این پرداخت به کمیته انضباطی، جواز حضور بازیکنان جدیدمان در لیگ را بدست آوردیم.

به گزارش فارس اکبر مالکی امروز در گفت و کو با یکی از رسانه  ها اعلام کرد   بعضی از بازیکنان مبالغی از کلوب دریافت کرده اند.

 

 

به خاطر بدهی سنواتی به بازیکنان پرداختی نداشتیم / کلوب استقلال

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: کمیته انضباطی | استقلال | بازیکنان | مدیریت | دریافتی | میلیون | استقلال | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو