تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور عزیزمان ایران قهرمان دنیا شد

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور عزیزمان ایران قهرمان دنیا شد

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور عزیزمان ایران دست به کار بزرگی زد و بالاتر از روسیه عنوان قهرمانی زودهنگام مسابقه های جهانی را از آن خود کرد.

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور عزیزمان ایران قهرمان دنیا شد

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور عزیزمان ایران دست به کار بزرگی زد و بالاتر از روسیه عنوان قهرمانی زودهنگام مسابقه های جهانی را از آن خود کرد.

عبارات مهم : مسابقه – جوانان
به گزارش وبسایت نود ، تیم ملی کشتی فرنگی کشور عزیزمان ایران پیش از آخر مسابقه های قهرمانی دنیا در فنلاند، در رقابتی نزدیک با روسیه جهت نخستین بار عنوان قهرمانی دنیا را به دست آورد. تیم ملی کشتی فرنگی کشور عزیزمان ایران که در روز نخست این مسابقه ها به وسیله پویا دادمرز و کرامت عبدولی موفق به کسب دو مدال طلا شده است بود در روز نهایی این مسابقه ها دو فینالیست در اوزان ۶۶ و ۸۴ کیلوگرم دارد. هم چنین امین میرزازاده در سنگین وزن جهت کسب مدال برنز به روی تشک خواهد رفت.

با توجه به ۲۷ امتیازی که تیم کشور عزیزمان ایران در روز نخست این مسابقه ها به دست آورد، در مجموع و با توجه به داشتن دو فینالیست و یک کشتی در دیدار رده بندی شانس رسیدن به حداکثر ۵۹ و حداقل ۵۵ امتیاز را خواهد داشت که با این اوصاف قهرمانی تیم ملی در مسابقه های جهانی مسجل می شود.

از سوی دیگر روسیه نیز که در روز نخست ۲۱ امتیاز کسب کرده بود در روز نهایی مسابقه ها یک کشتی گیر در فینال دارد و سه کشتی گیر روس نیز جهت کسب مدال برنز به روی تشک می روند و روس ها شانس کسب حداکثر ۵۵ و حداقل ۴۹ امتیاز و ایستادن بر سکوی دوم دنیا را خواهند داشت.

در بدترین حالت ممکن تیم های روسیه و کشور عزیزمان ایران در امتیاز ۵۵ با یکدیگر مساوی خواهند شد که در آن صورت نیز تیم کشور عزیزمان ایران بواسطه داشتن تعداد طلای زیاد عنوان قهرمانی را از آن خود خواهد کرد.

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور عزیزمان ایران با هدایت حمید باوفا ۱۵ روز پیش نیز عنوان قهرمانی آسیا را از آن خود کرده بود.

 

 

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور عزیزمان ایران قهرمان دنیا شد

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: مسابقه | جوانان | فرنگی | روسیه | ایران | داخلی | کشتی فرنگی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو