آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » دفاع علی مطهری از سلفی نمایندگان با موگرینی

دفاع علی مطهری از سلفی نمایندگان با موگرینی

صفحه اینستاگرام منتسب به علی مطهری منتشر شدن پستی به ماجرای سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی، تصویر العمل نشان داد.

دفاع علی مطهری از سلفی نمایندگان با موگرینی

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ پیج اینستاگرام منتسب به علی مطهری، نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی، منتشر شدن پستی ضمن اشاره به استفاده سیاسی بعضی افراد از ماجرای سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی، واکنش‌ها و نکوهش‌های صورت گرفته از این اقدام بعضی نمایندگان را بیش از اندازه دانست. همچنین صفحه منتسب به مطهری در بخشی از متن منتشر شده، نگاه جنسی گروهی از افراد به این ماجرا را نادرست دانست.

لازم به ذکر هست؛ تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در حاشیه مراسم تحلیف حسن روحانی، به عنوان مدیر جمهور کشورمان، اقدام به گرفتن تصویر یادگاری با فدریکا موگرینی، مسئول روابط خارجی اتحادیه اروپا، کردند که تصویرهای انتشار یافته از سلفی گرفتن نمایندگان واکنش‌های بسیاری در رسانه‌ها و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … داشت.

دفاع علی مطهری از سلفی نمایندگان با موگرینی

صفحه اینستاگرام منتسب به علی مطهری نوشت: ” راجع به تصویر گرفتن چند تن از نمایندگان با زن موگرینی مسئول روابط خارجی اتحادیه اروپا چند توصیه قابل ذکر است:

“در دو روز گذشته از این قضیه استفاده سیاسی شد و بیش از آن‌که به واقعیت آن پرداخته شود به تحقیر و سرزنش رقیب سیاسی پرداخته شد. این‌که چند تن از نمایندگان اصلاح‌طلب و اصولگرا به علت مواضع معقول زن موگرینی در حمایت از برجام، بعد از تمام شدن جلسه رسمی تحلیف رئیس‌جمهور چند جمله‌ای با او سخن گفته و با او تصویر گرفتند حادثه‌ای نبود که مستحق این همه نکوهش باشد. البته نحوه سلفی گرفتن یکی از نمایندگان خوشایند نبود که او هم عذرخواهی کرد.
برخی این عنوان را به اشتیاق و ولع نمایندگان جهت تصویر گرفتن با یک بانوی اروپایی و ایتالیایی تنزل دادند و در واقع نگاه جنسی به عنوان داشتند. شاید قیاس به نفس فرموده باشند. شاید اگر به جای زن موگرینی، زن اشتون نماینده سابق اتحادیه اروپا که مسن‌تر بود و یا آقای سولانا مسوول اسبق این اتحادیه حضور داشتند این افراد این‌گونه قضاوت نمی‌کردند.

عبارات مهم : مجلس شورای اسلامی – صفحه اینستاگرام
در روز تحلیف راه ورود نمایندگان به بخش مهمانان خارجی بسته بود و همین امر باعث تجمع آن‌ها پشت ردیف مهمانان خارجی و دشواری ارتباطشان با آن‌ها بود، به طوری که احساس می‌شد که گویی بعضی نمایندگان اشتیاق خاصی جهت مذاکره با مهمانان دارند در حالی‌ که اگر راه باز بود آن‌ها نیز مانند مهمانان داخلی با شخصیت‌های مورد نظرشان مذاکره می‌کردند و احیانا تصویر یادگاری می‌گرفتند و عجیب به نظر نمی‌رسید.
در مورد جناب آقای علیرضا رحیمی نماینده فهیم و شجاع پایتخت کشور عزیزمان ایران و آزاده قهرمان در بعضی رسانه‌ها ظلم فاحشی رخ داد و آن این بود که گفتند همان کسی که در دوره اسارت در عراق آنگونه راجع به حجاب و پوشش اسلامی سخن گفت که به خبرنگار زن هندی خطاب کرد« ای زن به تو از فاطمه این گونه خطاب است/ ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است» حالا در تلاش است که با یک زن اروپایی تصویر بگیرد، بعد از آرمان‌های خود عدول کرده است! معلوم نیست این استنتاج از کجا پیدا شده است و چه تعارضی میان اعتقاد راسخ به پوشش اسلامی و تصویر گرفتن با زن موگرینی وجود دارد. افتخارات بزرگ مان را نباید این‌گونه حراج کنیم.
برخی نیز این اقدام را حاکی از غرب زدگی دانستند در حالی‌که هیچ ارتباطی بین این دو وجود ندارد. کجای مذاکره و حتی تصویر گرفتن با یک بانوی اروپایی که پوشش اسلامی را بهتر از بسیاری از بانوان ما رعایت کرده است غرب زدگی است؟ از خدا می خواهم که به همه ما انصاف بدهد.»”

انتهای پیام/

صفحه اینستاگرام منتسب به علی مطهری منتشر شدن پستی به ماجرای سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی، تصویر العمل نشان داد.

تصویر العمل علی مطهری به سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | صفحه اینستاگرام | نمایندگان مجلس | اتحادیه اروپا | سلفی گرفتن | اینستاگرام | سیاسیون | سیاسی | خارجی | تصویر | مذاکره

دفاع علی مطهری از سلفی نمایندگان با موگرینی

دفاع علی مطهری از سلفی نمایندگان با موگرینی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو