بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » کشتیرانی کشور عزیزمان ایران به عضویت مؤسسه رده بندی B.V درآمد

کشتیرانی کشور عزیزمان ایران به عضویت مؤسسه رده بندی B.V درآمد

معاون امور بندری و دریایی شرکت بنادر گفت: مؤسسه رده بندی BV فرانسه، خواستار همکاری و حضور در عرصه صنعت حمل و نقل دریایی کشور شد.

کشتیرانی کشور عزیزمان ایران به عضویت مؤسسه رده بندی B.V درآمد

پسنده در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به اینکه در وقت تحریم تمامی موسسات رده بندی بین المللی از کشور عزیزمان ایران خارج و سند حمل ونقل دریایی دچار مسئله شد، گفت: عدم وجود مؤسسه بین المللی جهت صدور گواهینامه‌های ایمنی کشتی‌ها،از اشکالاتی است که بخش دریایی با آن مواجه شده است بود.

معاون امور بندری و دریایی شرکت بنادر تصریح کرد: در مدت تحریم، کشور توانست با ایجاد دو مؤسسه رده بندی آسیا و ایرانیان بخشی از این پرسشها را برطرف کرده ولی کماکان به لحاظ پرسشها تحریمی در بعضی از کشور‌ها این ۲ مؤسسۀ تازه تأسیس، نمی‌توانست پرسشها خطوط کشتیرانی را حل کند.

پسنده اظهار داشت: بعد از برطرف تحریم‌ها مؤسسات رده بندی، به علت اهمیت بیزینس جهت کشور عزیزمان ایران متقاضی بازگشت به کشور شدند به همین منظور جهت بازگشت آنها شروطی را گذاشته شده است است.

کشتیرانی کشور عزیزمان ایران به عضویت مؤسسه رده بندی B.V درآمد

معاون امور بندری و دریایی شرکت بنادر با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین این موسسات بین المللی BV فرانسه بود، گفت: کشور عزیزمان ایران جهت بازگشت این موسسه شرط بازرسی و ممیزی از این مؤسسه را گذاشته است.

پسنده تاکید کرد: کشور عزیزمان ایران با استناد به این شرط می‌تواند تمامی گواهینامه‌های ایمنی جهت خطوط کشتیرانی را از کشور فرانسه دریافت کند.

انتهای پیام/

شروط بازگشت موسسات رده‎بندی خارجی ابلاغ شد

واژه های کلیدی: گواهینامه | ایرانیان | فرانسه | دریایی | ایرانی | ایمنی | ایران | بازگشت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو