شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » دنیای مد » انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

از اینکه در | همراه | جزیره | قربانی | اخبار حوادث | روزنامه حوادث | حوادث روز

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید 

آدم خواري یکی از حقایق دنیای اطراف ما هست، هر چند هر از گاهی خبری هم درمورد پیشامد آدم نکبت در گوشه و کنار دنیا به گوش میرسد. آدم خورای چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر علتی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن قبل همه ي بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به روزگاران قبل و جوامع وحشی و غیرمتمدن بوده و دیگر ردی از آن دیده نمیشود.

به عبارت دیگر تنها چیزی که در مورد قضیه ي آدم خورای می دانیم این است که قبایلی وحشی در آفریقا یا آمریکای شمالی و جنگل هاي انبوه آمازون وجود داشته که انسان هاي دیگر را گرفته، سلاخی کرده و میخوردند.هر چند این عنوان صحت دارد ولی باید بدانید که در کمال شگفتی آدم خورای در دوران کنونی نیز رخ داده و هم چنان مواردی از این عمل قبیح و هولناک در بین جوامع متمدن امروزی نیز دیده میشود.

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

جالبتر اینکه بعضی از افراد در کمال ناباوری بخشی از بدن خود را قطع کرده و می خورند. در ادامه ي این مقاله قصد داریم ۹ مورد از آدم خورای هایي که در عصر آماده رخ داده و طی آن افراد گوشت بدن خود و دیگران را خورده اند را جهت شما بازگو کنیم.

۱- زن استرالیایی که همسر سابقش را کشته و آن را بعنوان شام جهت فرزند هایش سرو کرد

از اینکه در | همراه | جزیره | قربانی | اخبار حوادث | روزنامه حوادث | حوادث روز

کاترین نایت یک زن استرالیایی بود که پیشینه بسیار بدی در روابط زناشویی خود داشت. او دندانهای مصنوعی یکی از شوهران سابقش را خرد کرده بود و در موردی دیگر گلوی توله سگ دو ماهه ي شوهر دیگرش را جلوی چشمان برید. بعد از درگیری با شوهر جدیدش که جان چارلز توماس پرایس اسم داشت، کاترین در سال ۲۰۰۰ با چاقوی سلاخی ۳۷ ضربه به بدن او وارد کرده

و سپس پوست شوهرش را کند و آن را از قلاب قصابی موجود در استراحت گاه خانوادگی ارزش آویزان کرد. در ادامه بدن وی را قطعه قطعه کرده و سرش را در داخل کتری قرار داده و روی اجاق گاز گذاشت.هم چنین از گوشت ران او کباب درست کرده و همراه با سبزی ها و آبگوشت جهت فرزندان آقای پرایس سرو نمود. گرچه خوشبختانه قبل از بازگشت فرزند هاي آقای پرایس به منزل، پلیس پیروز شد جنایت کاترین نایت و ضیافت آدم خورای خوفناک وی را کشف کند.

۲- خواننده موسیقی راکی که بعد از بریده شدن انگشت دستش در یک تصادف آن را خورد

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

دیوید پلیپنز اهل کولچستر در اسکس در یک تصادف موتور سیکلت به شدت از ناحیه ي دست دچار آسیب شد. هنگامی که که وی بعد از چند روز آسیب اي که به دستش وارد شده است بود را به دکتر نشان داد، یکی از انگشت هایش سیاه شده است بود و به او گفته شد که انگشت مذکور باید قطع شود. پلیپنز نیز با این عنوان موافقت کرده

و بعد از جراحی خواست که انگشتش را با خود به منزل ببرد. پزشکان نیز که از نیت پلیپنز هیچ اطلاعی نداشتند با این عنوان موافقت کردند. پلیپنز که مردی ۳۰ و چند ساله و یک مبل ساز کارکشته نیز بود از دیرباز به آدم خورای علاقه نشان می داد و در این راستا بسیار کنجکاو بود.

از اینکه در | همراه | جزیره | قربانی | اخبار حوادث | روزنامه حوادث | حوادث روز

وی در این خصوص می گوید:” همه ي وقت دوست داشتم بدانم که گوشت انسان چه طعم اي می دهد. ولی این عنوان یک تابو محسوب می شد. افراد نمیتوانند به آسانی آدم خورای بکنند چون اینکار غیرقانونی هست. به همین علت بعد از جراحی انگشتم به این نتیجه رسیدم که کسی به علت خوردن گوشت بدن خودم مرا به دادگاه نخواهد کشاند. به همین علت تصمیم گرفتم انگشتم را پخته و بخورم. بدین ترتیب دیگر کنجکاوی ام برطرف می شد”.

او با سربلندی از این واقعه جهت نوادگانش تصویر گرفته و استخوان هاي دستش را نیز نگه داشته و تصویر هاي مربوط به ان را در صفحه ي فیسبوکش قرار داده هست. اگر چه تصویر العمل هاي متفاوتی در بین رفقا او نسبت به اینکار پلیپینز به وقوع ضمیمه ولی همان طور که فکر می کرد هیچ گاه جهت اینکار به دادگاه کشانده نشد.

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

۳- آدم خورای که قربانی اش را از طریق اینترنت پیدا کرد

حکایت خوفناک پیدا کردن یک قربانی مشتاق به وسیله یک آدم خوار و خوردن او به اندازه ي کافی خوفناک است که شما را در هنگام بهره گیری از اینترنت بترساند. آرمین میوز، متخصص رایانه، همه ي وقت در رویای کشتن یک انسان و خوردن او به سر می برد و این رویا از ۱۲ سالگی همراه او بود. وی گفته است که در آن دوران یکبار قرار دادن یکی از رفقا مدرسه اي خود در یک میله ي کباب و برشته کردن وی را تجسم کرده هست.

اما این آرزو جهت تحقق یافتن مستلزم سپری شدن ۲۹ سال و ارسال کردن ۴۳۰ ایمیل بود. وی جهت پیدا کردن یک قربانی مشتاق در اتاق هاي گفتگوی اینترنتی خبر می گذاشت و اعلام می کرد که به دنیال یک مرد جوان خوش هیکل ۱۸ تا ۳۰ ساله جهت سلاخی کردن می گردد.

در نهایت یک تکنیسین رایانه ۴۳ ساله جواب میوز را داد. این مرد برلینی ماشینش را فروخت و با نوشتن نامه اي خواهش چند روز مرخصی جهت انجام یک کار شخصی را داد و سپس به منزل ي میوز در روتنبرگ در مناطق مرکزی کشور آلمان رفت و در نهایت این دو توافق کردند که بخش کوچکی از بدن این مرد که برند براندز اسم داشت را بریده و بخورند.

میوز سپس تکه بریده شده است از بدن مهمان خود را در یک ماهیتابه همراه با نمک، سیر و فلفل سرخ کرد و هر دو ان را خوردند. سپس در حالی که دوربینی در دست داشت با یک چاقوی بلند ضربه اي به سینه ي براندز وارد کرد. او در اعتراف خود گفته بود:” احساس غیرقابل وصفی داشتم”.

سپس از گوشت بدن او حدود ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم فیله درست کرده و در بسته بندی هاي مجزایی با برچسب هایي مثل «استیک»، «فیله»، «دنبه»، «ژامبون» و «بیکن» در فریزر خود قرار داد و در مدت ۷ ماه هر از چند گاهی قسمت هایي از آن را روی کباب پز خانگی اش کباب می کرد. نخستین خوراکی که او از گوشت قربانی اش درست کرد

«استیک ران» بود که آن را همراه سیر و سیب زمینی سرخ کرده و کلم بروکلی و آغشته به انگور کبرنه فرانسوی سرو کرده بود. وی گفته هست:” میتوانم بگوییم که طعم ي آن بسیار خاص و شبیه گوشت گوساله بود.

افراد پلیس در جستجوی کتابخانه ي او کتاب هایي در مورد طبخ غذای انسان در بین آلبوم اي از ویدیوهای والت دیزنی پیدا کرده بودند که در آنها دستورهایی در مورد نحوه ي طبخ «کبد یک مرد جوان» و دیگر اعضای بدن او دیده می شد. دیدنی اینکه آدم خورای در کشور آلمان جرم محسوب نشده و او تنها به علت قتل محاکمه خواهد شد.

۴- آدم خوار عریان اي که صورت مرد دیگری را خورد

در سال ۲۰۱۲، گزارش شد که یک مرد عریان در شهر میامی در حالیکه داشته صورت مرد عریان ي دیگری را می خورد که در یک آزادراه در شهر کنارش دراز کشیده بود، به وسیله نیروهای پلیس کشته شده است هست. یکی از شاهدان این آدم خورای گفته که اي صحنه هولناک ترین چیزی بوده که در تمام عمرش دیده هست.

رودی یوجین بعد از اینکه به هشدارهای یک پلیس محلی جهت فاصله گرفتن از رونالد پوپو توجهی نکرد به ضرب گلوله ي او به قتل رسید و قربانی نیز در نتیجه ي جراحات شدیدی که برداشته بود روانه ي بیمارستان شد. دیدنی اینکه دوربین هایي در محل وقوع این پیشامد ي غیرانسانی و هولناک قرار داشت که تصویر هاي آن را ضبط کرده بودند.

رونالد پوپو «سمت راست» و رودی یوجین آدم خوار «سمت چپ»

افسر پلیس در نتیجه خواهش یک شاهد عینی به مرد آدم خوار نزدیک شده است و از او خواست از مردی که بخش زیادی از صورت او خورده شده است بود فاصله بگیرد. بعد از اینکه مرد آدم خوار به هشدار افسر پلیس توجهی نکرد، پلیس مذکور به وی شلیک کرد. به قول ي شاهد عینی افسر پلیس ۶ گلوله به شخص آدم خوار شلیک کرده بود.

این شاهد که لری وگا اسم داشت گفته هست:” من به او گفتم که از او جدا شود ولی او هیچ توجهی نمیکرد و هم چنان به خوردن ادامه می داد. هنگامی که که افسر پلیس به او هشدار داد وی سرش را بالا گرفت در حالی که قسمتی از گوشت صورت مرد دیگر در دهانش بود و خرناس می کشید”.

۵- گردشگر آلمانی که در جزیره اي در اقیانوس اطلس به وسیله آدم خواران خورده شد

استفان رامین، توریستی ۴۰ ساله اهل کشور آلمان بود که از جزیره ي «نوکو هیوا» «Nuku Hiva» در اقیانوس اطلس مشاهده میکرد. ولی دیگر دیده نشد و بقایای پیکر او در محلی پیدا شد که قبایل بومی در آن جا حضور داشتند و به انها عادات آدم خورای نسبت داده می شد. استفان همراه با نامزد ۳۷ ساله اش، هیک دورش، در سال ۲۰۱۱ و در جریان یک سفر دریایی جهت استراحت در این جزیره پیاده شده است بودند.

وی در این جزیره به کمک یک راهنما به اسم هنری هایتی به شکار بز وحشی رفت که در جزیره ي نوکو هیوا که در فاصله ي ۹۳۰ مایلی شمال شرقی تاهیتی واقع شده است است یک سنت مرسوم هست.

هنری تاهیتی

پس از مدتی راهنما بدون استفان بازگشت و ادعا کرد که اتفاقی رخ داده و در ادامه به نامزد او حمله کرده و وی را به درخت بست. دورش پیروز شد فرار کند و ماجرا را با پلیس محلی در بین بگذارد. در ادامه پلیس محلی جستجوهایی را جهت پیدا کردن راهنمای بومی مذکور انجام داد و در نهایت با بقایای یک انسان مشمول بر استخوانه ها، دندان ها، استخوان آرواره و اندکی فلز ذوب شده است را پیدا کردند

که بعد از آزمایش مشخص شد فلز بهره گیری شده است در ترمیم دندان ها بوده وآزمایشات دی ان اي نشان داد که این بقایا متعلق به استفان رامین هست.

۶- آدم خوارهای روسی که برادر خود را خوردند

در سال ۲۰۰۹، دو مرد روسی در تلاش جهت مخفی کردن قتل برادر خود به مدت ۶ ماه از گوشت او تغذیه کردند. این دو برادر با اسم هاي تیمور، ۲۸ ساله و مراد، ۲۳ ساله اعتراف کردند که برادرشان رافیز را کشته و سپس وی را خورده اند. پلیس زمانی به این دو برادر مشکوک شد که آنها گزارش دادند که برادرشان گم شده است هست

اما جزییات متناقضی در مورد جزییات گم شدن او ارائه دادند. افراد پلیس بعد از حمله به منزل اي انها اسکلت رافیز که گوشت و پوست آن کاملاً جدا شده است و در باغچه دفن شده است بود را پیدا کردند. تیمور گفت که ترجیح داده گوشت برادرش را بخورد و به حبس بازنگردد لیکن قبلاً ۱۰ سال را به جرم قتل همسایه اش در زنددان سپری کرده بود.

وی در این خصوص گفته هست:” بله ما تصمیم گرفتیم وی را بخوریم. نمیخواستم به پشت میله هاي حبس برگردم، به همین علت سرش را قطع کردیم و دفن کردیم و بدنش را نیز به چند تکه تقسیم کرده و در یخچال گذاشتیم و به مدت ۶ ماه گوشت بدن وی را می پختیم و می خوردیم”. تیمور برادرش را به علت حبس رفتن خود گناهکار می دانست

زیرا رافیز باعث شده است بود که او به علت قتل همسایه اش بازداشت شود. وی هم چنین ادعا کرد که در دعوایی که بین او و رافیز صورت گرفته، برادر کوچکشان مراد طرف وی را گرفته و در قتل رافیز به او کمک کرده هست.

۷- دو مردی که بعد از گم شدن در سیبری جنازه ي دوست مرده خود را خوردند

۴ مرد در حالیکه از خانواده هاي خود خداحافظی میکردند با روحیه اي بالا سوار جیپ شده است و جهت یک سفر ماجراجویانه در ایام تعطیلات که از قبل جهت آن برنامه ریزی کرده بودند به راه افتادند. مقصد انها منطقه اي بکر در گوشه ي شرقی سیبری بود که خرس ها و گرگ ها در آن جولان می دادند. هر شخصی جرأت سفر به این نقطه از سیبری را نداشت

اما این مردان جوان در خود دلیری و مقاومت سفری به این مشکل را میدیدند. آنچه که بعد از ورود انها به این منطقه ي سرد و وحشی به وقوع ضمیمه با ابهاماتی همراه است و حکایت سرگردانی ۴ ماهه ي آنها دل انسان را به درد می آورد. بعد از ۴ ماه دو نفر از این مردان زنده به منزل بازگشتند و یکی هم هنوز مفقودالاثر بوده و پیکر مرد چهارم نیز که آندری کوروچینا اسم داشت و ۴۴ سال سن داشت به صورت اتفاقی پیدا شد.

ابتدا تصور می شد که وی در سرمای سخت منطقه از بین رفته است ولی سپس تحقیقات پلیس واقعیتی دردناک را مشخص کرد. پلیس دریافت که بدن او خورده شده است و در نهایت به این نتیجه رسید که دوستانش قسمت هایي از بدن وی را خورده اند تا زنده بمانند. این دو نفر که الکسی گورولنکو و الکساندر عبدالایف اسم داشتند

تاکید داشتند که بعد از فوت دوستشان در یک پیشامد ي طبیعی از بدن او بعنوان غذا بهره گیری کرده اند. ولی پلیس این سناریو انها را غیرقابل قبول دانسته و انها را به قتل دوستشان در نتیجه ي گرسنگی متهم کرده هست.

۸- سرآشپزی که جنازه ي همسرش را تکه تکه می پخت

در شب ۱۸ اکتبر سال ۲۰۰۹، دیوید وینز و همسرش، دان دعوای مشکل کردند. سپس دیوید که به شدت عصبانی و عاجز شده است بود دهان و پاهای همسرش را بست و ادعا کرده که اینکار را به این علت کرده که همسر میگسارش دست از عیاشی و پرسه زدن در شهر بردارد. صبح روز بعد متوجه می شود که همسرش خفه شده است هست.

این رخداد خوفناک تنها بخش کوچکی از اتفاقاتی است که جهت این همسران افتاد. دیوید به جای اینکه با پلیس تماس بگیرد و خود را معرفی کند تصمیم گرفت که به روشی خوفناک از شر جنازه ي او خلاص شود. در آن وقت دیوید سرآشپز و صاحب یک کافه در تورانس کالیفرنیا بود.

وی در اعترافات خود گفته هست:” من تدریجی وی را می پختم و در نهایت بعد از ۴ روز تمام بدن وی را پختم”. جهت اینکار وی حدود ۴۵ کیلوگرم از بدن همسرش را در یک ظرف بزرگ قرار داده و با گذاشتن وزنه هاي سنگین روی آن، آن را روی آتش پخته بود. همراه جنازه ي همسرش نیز مقادیر زیادی کله پاچه ي مرغ و چیزهای دیگر پخته و آبگوشت بدست آمده

را در آبراه فاضلاب داخل آشپزخانه کافه قرار داشت ریخته بود. بخش هاي دیگری از بدن او که توانایی طبخ نداشتند در کیسه هاي آشغال قرار گرفته و دور ریخته شده است بودند. تنها چیزی که از جنازه ي دان باقی باقیمانده بود جمجمه ي او بود. دیوید در این خصوص گفته هست:” جمجمه ي او تنها چیزی بود که نمی خواستم از دستش خلاص شوم”.

وی ادعا کرده بود که جمجمه همسرش را در اتاق زیر شیروانی منزل ي مادرش گذاشته ولی کارآگاهان چیزی در زیر شیروانی پیدا نکردند. گرچه منزل و کافه ي دیوید بارها مورد بررسی دقیق قرار گفت ولی چیزی پیدا نشد. در هر صورت قبل از اعتراف دیوید به قتل همسرش نیز تحقیقات زیادی در این محل ها صورت گرفت ولی ردی از دان بدست نیامد

زیرا تمامی اجزای بدن او پخته شده است و در آبراه فاضلاب آشپزخانه ریخته شده است بود. دیوید بعد از اینکه دریافت کارآگاهان به او مشکوک شده است اند دست به خودکشی زد ولی قبل از اینکه بتواند جان خود را بگیرد به بیمارستان انتقال یافته شد و در آن جا در گفت و گو اي صوتی پرده از قتل همسرش برداشت و بعدها در جلسه ي دادگاه همراه هیئت منصفه

و در حالیکه بسیار خونسرد بود به نوار ضبط شده است از اعترافاتش گوش داد.دیدنی اینکه وی ادعای بی گناهی کرده ولی در ادامه خود را از یک صخره ي ۲۵ متری به پایین پرتاب کرده ولی زنده باقیمانده بود.

۹- مادر آدم خورای که گوشت پسرانش را به نزدیکانش داده بود

در سال ۲۰۰۸، یک پسر ۸ ساله بعد از اینکه جهت مدتی به وسیله مادرش در انباری محبوس شد، قسمتی از پوست بدنش کنده شده است و به خواهران آدم خوار مادرش خورانده شد. کلارا مائورووا که عضو یک فرقه ي مذهبی شیطانی بود در جلسه ي دادگاه در حالی که اشک می ریخت اعتراف کرد که پسربچه هاي خود را شکنجه کرده هست.

دو پسر ۸ ساله و ۱۰ ساله ي او به ترتیب آندری و جاکوب اسم داشتند. همین طور خویشاوندان او متهم شدند که در کشتن و پوست کندن آندری دخالت داشته و سپس قسمتی از گوشت خام بدن وی را خورده اند. این دو پسربچه بارها به وسیله مادر و بستگانش شکنجه شده است بودند، سیگار روشن روی بدن آنها خاموش شده، با کمربند کتک خورده و تلاش شده است بود در آب خفه شوند.

این رویدادها وخیم زمانی کشف شد که همسایه ي این زن در شهر برنو در جمهوری چک یک سیستم بازرسی ویدیویی را جهت تحت نظر داشتن فعالیت هاي نوزاد تازه به دنیا آمده خود راه اندازی کرد. سیستم او به طور اتفاقی سیگنال هاي سیستم ویدیویی منزل ي همسایه را گرفت که نشان می داد یکی از قربانیان، کتک خورده و لخت در زیرزمین منزل حبس شده است هست.

مائورووا این سیستم را در زیرزمین منزل اش راه اندازی کرده بود تا در حالیکه در آشپزخانه حضور داشت شاهد زحمت و مصیبت پسرانش که در زیرزمین به زنجیر کشیده شده است بودند بوده و حرکات ان ها را کاملاً تحت نظر داشته باشد.

همسایه ي او بعد از مشاهده این تصویر هاي با پلیس تماس گرفته و در نتیجه این پسربچه و برادرش و یک دختر ظاهرا ۱۳ ساله دیگر نیز آزاد شدند. در آن موقع پلیس متوجه نشد که این دختر ظاهرا ۱۳ ساله که ادعا می شد به وسیله مائورووا وی را به فرزند خواندگی قبول کرده در واقع یک زن ۳۴ ساله به اسم باربورا اسکرلووا اسم داشته

و از شکنجه گران پسربچه هاست. مائورووا پذیرفت که فرزند هایش را شکنجه کرده ولی ادعا کرد که به وسیله خواهرانش کاترینا و اسکرووا به اینکار وادار شده است هست. هر سه نفر آنها عضو یک فرقه به اسم «جریان گرَیل» «» بودند که ادعا می شد صدها طرفدار در بریتانیا و هزاران نفر نیز در سراسر دنیا دارد.

واژه های کلیدی: از اینکه در | همراه | جزیره | قربانی | اخبار حوادث | روزنامه حوادث | حوادث روز

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

انسان های آدم خوار مشهور تاریخ را بشناسید

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو